• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
tuha zima, Diesel nestartuje
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7 8 9
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
petr
Thursday 26 January 2006 - 13:14:32 Citovat
Host
místo toho spraye na starty se dá použít obyčejný cocpit spray...a jinak v roztáhnutí auta s řetězem nevidím problém, ale taky se musí opatrně ..
petr
Thursday 26 January 2006 - 13:15:05 Citovat
Host
místo toho spraye na starty se dá použít obyčejný cocpit spray...a jinak v roztáhnutí auta s řetězem nevidím problém, ale taky se musí opatrně ..
prtka
Thursday 02 February 2006 - 07:04:33 Citovat
Host
Pánové prosím vás dnaska za mnou příjde klučina ,že v zimě nemůže nastartovat...včera mi Yper poslal mejl za což mu děkuju
Mike napsal v tomto vlákně ,že žhavička se tá pznat,že se přiloří žárovka...včera jsem ještě mluvil s Niem,temříkal,že drát na + a škrknout o vrch žhavižky...musí to jiskřit...ale prý je lepší ohmetrem....ale jak ohmetrem...prosím vás jsem el. analfabet...vyndat a přiložit měřící dráty na jeden a druhý konec...nebo jeden dát na + ...nebo jak...jdu s malým na kontrolu...prosím vás napište mi někdo jak to měřit...dík
Dmcd
Thursday 02 February 2006 - 08:15:15 Citovat
Host
pokud mas ohm-metr tak merit napajeci kontakt zhavicky proti kostre... Ale tak kostra neni obcas pro klasickej ohm-metr dost dobra, proto je lepsi zhavic vysroubovat a merit to proti zavitu... Pokud nebudes vydelavat zhavic, tak pocitej s podstatne vetsim odporem zhavicky...
Tomash
Thursday 02 February 2006 - 08:22:57 Citovat
Host
vlastní zkušenost - X20DTL, rv98
Pokud je vadná žhavící svíčka, signalizuje to elektronika motoru - po nastartování se rozsvítí, po zahřátí motoru zhasne - může se ale rozsvěcet a zhasínat během několika prvních minut po nastartování.
Měřil jsem je také - provádí se multimetrem-ohmmetr, nutno demontovat propojovací lištu žhaviček, jeden hrot ohmmetru dát na na špičku žhavičky, druhý na tělo žhavičky, odpor by měl být cca 0,9Ohm - podle Etzolda. Osobně jsem naměřil odpor i menší, ale žhavička je vadná, pokud je "přerušená" - odor je "nekonečno". Nejpřesnější měření je měření s úplně demontovanou svíčkou. Doporučuju ale nejprve ověřit žhavičku jednoduše přiložením drátu z plus pólu baterky, musí přeskočit jiskra, musí být opět demontovaná propojovací lišta svíček, aby se dalo zkoušet svíčky jednotlivě.
prtka
Thursday 02 February 2006 - 11:28:19 Citovat
Host
Tak vám pánové moc děkuju...podle vašich rad jsem to zmastil...dva žhaviče ani neťukly a byly propálený...dva žhavily,ale už se tam dělal náznak pro dírky...po výměně na první ťuk...ještě jednou dík
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Čt úno 02 2006, 11:40 ]</span>
Yper
Thursday 02 February 2006 - 14:15:51 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Prťka: ..takže to bylo to, co jsme si napsali předtím. Za kolik jste ty nové žhaviče koupili?

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Tomash
Thursday 02 February 2006 - 14:24:25 Citovat
Host
já jsem žhaviče kupoval už před rokem přes kamaráda v servisu bez papíru a pokud si vzpomínám, tak bez daně a ještě se slevou mě vyšel jeden tak 440,-, jinak co jsem hledal, tak tuším, že cena jednoho na krámě by byla nějakých 550 - 600Kč.
Yper
Thursday 02 February 2006 - 14:28:28 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jinak prosím Vás všechny, kteří máte dieselové motory a máte problémy se starty v ranních nízkých teplotách.
Přečtěte si všichni nejprve všechny příspěvky a odkazy v tomto a i jiných, souvisejících vláknech, zda problém, který máte zrovny Vy, už zde nebyl řešen, či se nepodobá tomu Vašemu.
Teprve pak, až zjistíte že odpověď jste nenašli, položte dotaz nový.
Kdo se bude ptát znovu na to, co zde už bylo tisíckrát sepsané a semleté, tak přísahám Bůh, ho na příštím srazu osobně VYKLEŠTÍM !!!!!!!!!!!!!!!!!! &|
Kurňa fix, copak si neuvědomujete, jak těm smraďochům s těmi napodobeninami motorů (Hi-voltage - životu nebezpečno!) , co jezdí na to smradlavé palivo, naháníte vodu na jejich mlýn.
Mají mindrák z toho, že pod kapotou mají jen napodobeninu motoru a pak si léčí své komplexy na nás poctivých kamnářích!
Už proboha dost! Denně se do mne někdo obouvá!



Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
prtka
Thursday 02 February 2006 - 15:28:28 Citovat
Host
Pánové teď mě neukamenujte...výběr žhaviček šel mimo mě...říkal jsem mu, že tomu nerozumím,ale že to můžu zjistit...mě šlo spíš o to mu pomoci a zjistit čím to může být...a jsem rád ,že jsem nakonecs vaší pomocí nebyl za trotla neb jsem do briketotvora čuměl poprvý...první a třetí svíce ani nezajiskřila po přejetí drátem...jen druhá a čtvrtá...koupil si žhaviče od firmy PADDOCK...myslím za 160kč...jestli to jsou šunty,tak si je časem vymění...to už je jeho věc...pro mě je důležité,že zítra příjde k autu..škrkne a pojede...aspoň doufám byl s tím v servise a tam mu řekli,že mu padá nafta a odbyli ho...ještě že Vás mám...dal mi 2 kila na pivo a jel do pr*ele

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7 8 9  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2230 sec,0.1761 z toho dotazů.