• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Automaticke rozsviceni svetel po zazehu
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 ... 30 31 32
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Dmcd
Thursday 08 December 2005 - 10:26:34
Host
Ja jsem taky premyslel jestli to ma cenu tam davat automat a spise pouziju reseni s nejakym zvukovym oznamovanim ze mam pustenej motor ale ne svetla. Jen nechci tydlitydli od Adama co je na klicek nebo zapomenuty zapnuty svetla. Neco hodne decentniho (asi generator 0.5sek gongu jednou za cca 2sek)... Ale jinak pochvala Palicovi za reseni! Mozna ho dam mamce do Astry (pokud to pujde)...
Palic
Thursday 08 December 2005 - 10:33:51
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
rawalu fsak jeden vyvod je pro osvetleni budiku a cudliku, ja ho teda pripojil......... ale staci neosadit jednu diododu a auti tim padem samo rozsviti, ale cudli nesajni..... , pokud chces cudliky podsviceny rozsvitis ruco........

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
ZdendaS
Thursday 08 December 2005 - 12:37:27
Host
Ahoj, tak jestli jsem dobře pochopil to co tu píšete, tak by pro altík znamenal velký nášup i spuštění ventilátoru sekundárního sání (mám VeBe 98 X18XE). Je to tak nebo se mýlím? Bylo by lepší jej odpojit ? Navíc je strašně hlučný.
riwal
Thursday 08 December 2005 - 12:43:36
Host
Ne, na to by to mělo bejt dimenzovaný a mělo by to bejt dimenzovaný i na to, že hned rozsvítíš, ALE zkušenost praví býti opatrnější než výrobce a zbytečně tomu altiku a baterce hned nenakládat ještě spotřebu světel atd.
ms
Thursday 08 December 2005 - 13:01:48
Host
Dmcd: ked ti to ovšem dovoli.
Dmcd
Thursday 08 December 2005 - 13:12:44
Host
ms: ale jo, vzdyt ted muzu jezdit jeji astrou (na Veki me odesla spojka &| ). Aspon nebude zapominat...
Palic
Thursday 08 December 2005 - 14:27:55
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
ted me napada jetli by nebylo lepsi udelat autoatiku zavoslou na jizde, to znamena ze treba jakmile se auti na minutu zastavi zhasnou potkavacky a svitily by pouze obrysy...... (viz treba ten prejezd)........ ted kde sebrat info o toceni se kol zeby z cidla abs? nebo rovnou z tachace? co vy na to?.........

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
martulik
Thursday 08 December 2005 - 19:11:41
Host
Nazdárek pánové,vidím,že jsem vás pěkně rozohnil tím návodem na automatické rozsvícení světel ihned po startu (po sepnutí dobíjení).
Jen tek mimochodem,už vás někoho napadlo,že když máte zapnutou digitální klimu,tak dojde k jejímu spuštění také ihned po startu! A to je teprve ŠUPA pro altík.A vy tady řešíte pár watů na žárovkách.Ten proudový odběr je dobře spočítán na maximální možnou hranici okamžitého odběru všech spotřebičů ihned po startu. A ruku na srdce,kdo z vás má zároveň spuštěné všechny spotřebiče,větřák naplno,mlhovky atd.
riwal
Thursday 08 December 2005 - 20:01:31
Host
K tomu už opravdu nemám co bych dodal .........
prtka
Friday 09 December 2005 - 07:03:00
Host
martulik...proč by jsi nás rozpálil...jenom diskutujeme a vybíráme to nejlepší...a ty mi chceš říct ,že při startování auta máš zapnutou klimu ,mlhovky atd....no tak to jsi ještě větší pako než já jinak je dobře ,že jsi ten návod tady dal ..aspoň je možnost konfrontace
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 ... 30 31 32  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1284 sec,0.0988 z toho dotazů.