• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Automaticke rozsviceni svetel po zazehu
Přejít na stranu  1 2 3 ... 29 [30] 31 32
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
prťka
Thursday 18 May 2006 - 06:23:53
Host
Počkej na elektronky...ale obávám se,že pokud chybí nůžky na pojistku ,tak máš smůlu
Palic
Thursday 18 May 2006 - 07:31:37
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
Jirka napsal ...

Včera jsem si se zájmem přečetl všechny vlákna. Dneska mi to nedalo a začal jsem hledat u OB 25 td Konektor jse našel upravého předního aloupku dle popisu, ale pojistka č. 8 není osazená ani nemá spodky. Jde to nějak připojit aby vše nakonec fungovalo???


no pokud nemas noze tak nemas natazenej kabel mezi pojistkou a konektorem............ prohlidni si konektor a napis ktere kabely na konektoru mas.........

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
Jirka
Thursday 18 May 2006 - 21:49:20
Host
Do konektoru jde 8 drátù, je celý osazený.
Barvy : 1. øada : žlutá, zeleno bílá, èernobílá, èervená.
2. øada : modrozelená, šedoèerná, èerná, hnìdá

jestli do nich nìco jde a kdy to jsem zatím nemìøil.

Jinak pro Omegáøe ke konektoru jsem se dostal tak, že jsem na pravé stranì na pøístrojovce z boku sundal celou skøín rozvodu vzduchu na boèní okno je to asi 5 køížových šroubù a pak je ke konektoru perfektní pøístup - práce tak na 5 minut.
rosio
Thursday 15 June 2006 - 17:30:15
Host
Slušnì prosím machra Palice o zapojení zaøízení do konektoru místo K59 ..... myslel jsem že tyto stránky jsou na podporu lidí se zájmem o vozy opel( myslím si že je to zapotøebí poøád je dost lidí co ohrnují nos nad touto znaèkou..) a ne soukromé výdìleèné èinnosti.... __;
JOB
Thursday 15 June 2006 - 22:02:15
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
rosio napsal ...

Slušnì prosím machra Palice o zapojení zaøízení do konektoru místo K59 ..... myslel jsem že tyto stránky jsou na podporu lidí se zájmem o vozy opel( myslím si že je to zapotøebí poøád je dost lidí co ohrnují nos nad touto znaèkou..) a ne soukromé výdìleèné èinnosti.... __;

Tak si to vlákno přečti ještě jednou a možná to pochopíš .Levněji to nikde neseženež.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Václav GT
Friday 16 June 2006 - 08:58:53
Host
2 rosio: já jsem tedy nepochopil, co bys rád. Aby Palič přijel k tobě domů a zapojil ti konektor?
Jestli ne a chceš jen popis zapojení pinů v konektoru, tak ten je v předchozích textech - např. strana 26,27 (a navíc je naprosto totožný se zapojením dle schemat Opel).
rosio
Friday 16 June 2006 - 15:23:47
Host
chlapci čtěte vy zapojení zařízení do konektoru misto relé K59 vyrobit a zapojit to umím slušně jsem žádal a vida s jakou jsem se potázal......
Brouček
Saturday 17 June 2006 - 15:48:12
Host
rosio napsal ...

chlapci čtěte vy zapojení zařízení do konektoru misto relé K59 vyrobit a zapojit to umím slušně jsem žádal a vida s jakou jsem se potázal......


Taktéž přesně nechápu,co od Paliče požaduješ?????
Co je kde na kterém pinu konektoru je popsané v tomto tématu(viz odpověď Václava GT)
Pokud chceš něco provést od Paliče,tak musíš napsat,co od něj konkrétně požaduješ.Dále si zjisti si ,jestli tam máš vůbec tento konektor a přípravu pro tuto automatiku.pokud tam přípravu nemáš,tak bys jí musel celou udělat.Zapojení je taky zde popsaný.
Není to od Paliče žádná výdělečná činnost.když se zeptáš třeba v Oplu,tak tam automatika vyjde o hodně dráž.Pořádně si pročti celé toto téma, a všechny informace ohledně zapojení,za jakou cenu a pro koho zde najdeš.
LeosU
Saturday 17 June 2006 - 22:14:05
Host
Originál řídící jednotka u OPLA stojí 47 Euro a dodali mi jí za 2 dny , funguje perfektne , stačí jen zasunout do konektoru , který je přípáskován ke svazku za pojistkovou skříní a multitimerem a vložit pojistku číslo 32
,funguje perfektně a jdou s ní i zhasnout potkávací světla pokud auto stojí se zapnutým motorem . Celá instalace zabere 2 minuty . Jen musí být předínstalace kabeláže a pojistkových nožů ve voze . Jinak OPEL nabízí dodělání kabeláže za 1 000,- Kč . Moje VB Caravan X18XE rok 97 ji naštěstí měla . Toto je standartní řešení které nabízí OPEL.
Anonymní
Sunday 18 June 2006 - 07:52:14
Host
To originál relé by mělo mít obj. č. 6238592 a stojí 44,13 €, pro firmu po registraci u kteréhokoli opla v německu je to 32 €
Přejít na stranu  1 2 3 ... 29 [30] 31 32  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1791 sec,0.1470 z toho dotazů.