• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Automaticke rozsviceni svetel po zazehu
Přejít na stranu  1 2 3 ... 30 [31] 32
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
qpc
Sunday 18 June 2006 - 17:56:27
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
tak ted jsem z toho také jelen.Nicméně Palic tohle umí za polovinu.Jen také nechápu,když víte jak to má být zapojené a kde to má být zapojené,tak co eště?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


JOB
Sunday 18 June 2006 - 20:43:42
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Pak už mě napadá ,že chceš schéma na postavení toho relé,je to tak ? Jestli jo tak tě opět musím požádat aby jsi si to přečetl celý protože palič tam píše proč toto nezveřejní.
Jinak 47 eur je docela balík ,když palič úplně to samý postaví za 500,-Kč

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

rosio
Monday 19 June 2006 - 07:07:26
Host
450,- je běžná cena za zařízení pro automatické zapínání světel....
Václav GT
Monday 19 June 2006 - 07:38:51
Host
No právě, že za běžné zařízení. Za takové, které rozsvěcí hlavní světlomety ihned.
Yper
Monday 19 June 2006 - 07:45:20
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Rosio: ..nechci být nepříjemný, ale tak mne napadá jen jedno řešení - kup si jí! Já mám doma také jednu takovou. Dokonce jsem ji koupil mnohem levněji. Když jsem ji vloni v létě Palicovi ukázal, tak on z tohoto popudu začal shánět el.schémata na VéBé. Každopádně jsme ale pak zjistili, že bychom z té automatiky museli zapojit jen část, s úpravami ve stabilním osvětlení VéBé. Tahle automatika, o které hovoříš, má v popisu napsáno: pro všechny vozy s ovládáním plusu na světla. To má sice i VéBé, ale vše je úplně jinak! proto pak Palic vymyslel a zkonstruoval tu automatiku, kterou teď používá většina z nás. Ve skutečnosti ji vymyslel pro sebe a pro mne! Dokonce je tam i to vypínání potkávacích světel, když běží motor. Stačí přepnout ovladač do polohy obrysových a svítějí jen ony. A že to úplně nezveřejnil? Tak to proto, že z osobní zkušenosti jsem kdysi prodělal velikananánský balík peněz na jednom svém know-how, kdy jsem byl duše důvěřivá a také zveřejnil "jak na to" a druhý se těžce napakoval a mně zbyly jen oči pro pláč!
Takže tak a jinak to asi nebude. Jo a já za tu svou Palicovi také zaplatil!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
prťka
Monday 19 June 2006 - 08:10:56
Host
Yper...normálně tě obdivuju...jak dokážeš s chladnou hlavou tak slušně odpovědět...kdybych odpověděl já,musel bych to smáznout neb by to byl sám vulgarismus....normálně mi je z vás lidí nablití...jestli ti někdo něco dá zdarma,tak je to jeho věc a né jeho povinnost...2Rosio...co ty jsi dal komu zdarma na tomto foru,že se tak domáháš automatiky zdarma...je mi úplně jedno co si myslíš...a tobě samo taky co si myslím já...ale já tomu prostě nerozumím...raději už nic nepíšu
qpc
Monday 19 June 2006 - 08:22:26
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
možná bych už tohle vlákno stopnul,vše podstatné se tady dočíst jde,tlachání už netřeba.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Yper
Monday 19 June 2006 - 08:31:30
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Prťka+QPC: .. to je asi tím, že jsem příjemně naladěn ještě z onoho srazu, který se mně líbil. Myslím, že příště bychom to měli dělat na Věrozvěsty a J.Husa, když tyhle svátky budou navazovat na So a Ne! ?lola
Jeden den - sobota, je málo na "užít si"! V pátek se všichni rozkoukávají a jsou utahaní z cesty a neděle už je zase smutná, protože všichni balí!
Tohle vlákno bych už taky zamknul. Nepřináší nic nového!

[ Upraveno Monday 19 June 2006 - 08:32:22 ]

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Václav GT
Monday 19 June 2006 - 09:58:24
Host
Anonymní napsal ...

To originál relé by mělo mít obj. č. 6238592 a stojí 44,13 €, pro firmu po registraci u kteréhokoli opla v německu je to 32 €

A tady v Čechách stojí 1263,-Kč u Odkaz
rosio
Monday 19 June 2006 - 12:11:32
Host
omlouvám se všem a prosím za prominutí opravdu jsem to přehnal na stránkách klubu opel chtít poradit s opel vozem myslel jsem že se zde scházejí lidé aby se podělili o své poznatky a zkušenosti....a zatím jsem osočován a napadán....dříve v dobách trabantklubu a škodaklubu to fungovalo na základě zábavy pomoci a legrace výměny zkušeností.....holt dnes je jiná doba a je to o machrování a urážení......možná by stačilo vyjádření p.palice abych si trhnul....a ne sáhodlouhá debata že když si chci něco udělat na autě sám tak jsem debil...
Přejít na stranu  1 2 3 ... 30 [31] 32  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3123 sec,0.2441 z toho dotazů.