• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Automaticke rozsviceni svetel po zazehu
Přejít na stranu  1 2 3 ... 14 [15] 16 ... 30 31 32
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Palic
Friday 13 January 2006 - 07:45:42
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
obrazek


<span class='smalltext'>[ 437_dsc01895_edit_small.jpg ]</span>

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
Palic
Friday 13 January 2006 - 08:11:06
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
a tu mate jeste foto konektoru, at vite co mate hledat....


<span class='smalltext'>[ 437_konektor_k59.jpg ]</span>

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
Palic
Friday 13 January 2006 - 14:03:02
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
pred chvilkou jsem kucahl kamosovu AG, to jsem nezral, vse na hvezdice ktery nemam pochopitelne sebou........ jinak nasel jsem cestu kudy se dostat ke konektoru ale snazeni schorelo na vytazeni u ridice ofuku (spinac svetel jsem sundal, a pod ofukem by mel bejt sroub) pak by to melo jit dolu a mel by bejt krasnej pristup za pristojovku....... dalsi cestaktera pripadav uvahu je ve vytazeni palubnich pristroju a pak se tudy dostat za pojistkovku........ jinak to nevidim, jeste cesta by byla povolit dva srouby co drzi pojistkovku a sundat ji...... ale nemel jsem hvezdy............ doufam ze tohle nekomu pomuze v hledani konektoru............ zlata VB tam je to krasne pristupne.........

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
Pája
Friday 13 January 2006 - 14:28:47
Host
Palic -Vidíš že to není tak jednoduchý. Ale nenapsals jestli budeš někdy pokračovat. Já už stejně pomalu začínám věřit to mu, že ten štekr tam neni. Tu pojistkovku jsem měl odšroubovanou. Jenže tam je takovejch drátů že s ní skoro nehnu. Mám strach abych něco neutrhl. Jak jsem koukal na ty tvoje fotky tak si myslím že bych takovej konektor nepřehlídl. Ale rád bych se mýlil!!!!!
Mike
Friday 13 January 2006 - 18:27:50
Host
jestli mohu udělat takové malé shrnutí, tak ta automatika funguje tak, že po určítém definovaném zpoždění rosvítí parkovačky a po další definované prodlevě potkávací světla
nerosvítí se ale palubka a nepohasne displej .

takže parkovačky, koncové a osvětlení SPZ svítí zbytečně.

šlo by to v tom modulu zapojit tak, aby rosvítil pouze potkávačky ?

stejně asi budu volit, zde také diskutovanou variantu, vysoce svítivých led v kroužku kolem žárovky H4
Palic
Friday 13 January 2006 - 19:43:02
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
mike: osvetleni SPZ nesviti, je to na stejnem okruho jako podsviceni pristroju, cudliku a palubaku....... je to zapojene tak protoze tak je zapojen i originalni modul, jen stim rozdilem ze origo modul rozsviti obrysovky automaticky po zapnuti zapalovani.... a tlumeny az po nastartovani......
jde sice zapojit to libovole ale tim nic nevyresis, jelikoz pro denni svit bude asi i podminkou rozsvicene zadni svetla.....

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
BoCo
Friday 13 January 2006 - 22:39:11
Host
Palic napsal ...
pred chvilkou jsem kucahl kamosovu AG, to jsem nezral, vse na hvezdice ktery nemam pochopitelne sebou........ jinak nasel jsem cestu kudy se dostat ke konektoru ale snazeni schorelo na vytazeni u ridice ofuku (spinac svetel jsem sundal, a pod ofukem by mel bejt sroub) pak by to melo jit dolu a mel by bejt krasnej pristup za pristojovku....... dalsi cestaktera pripadav uvahu je ve vytazeni palubnich pristroju a pak se tudy dostat za pojistkovku........ jinak to nevidim, jeste cesta by byla povolit dva srouby co drzi pojistkovku a sundat ji...... ale nemel jsem hvezdy............ doufam ze tohle nekomu pomuze v hledani konektoru............ zlata VB tam je to krasne pristupne.........

2Palic
ofuk rozobrat ide - treba:
1. vybrat spinac svetiel, vysrobovat 2 sroby ktore sa tam objavia
2. miezku ofuku sklopit dole vo vnutri za mriezkou sa v hornej casti objavia 2 sroby (torx - ako inac)
3. vymontovat ich - spadnu dole do ofuku
4. vytiahnut ofuk

naspat je to horsie....sroby musis najprv hodit do ofuku a v opacnom poradi namontovat cez mriezku - ja som to robil pomocu tycky z magnetom a srobovaku...je to pekne blba robota

inak velmi to na hladanie nepomoze, poistkova skrinka drzi este na niecom inom, asi bude treba dat von aj pristroje...

ak nebude moc zima, skusim to urobit cez vikend + urobim foto
Legend
Friday 13 January 2006 - 23:37:42
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
to Palic: můžeš mi prosim napsat barvy kabelů/čísla pinů od toho konektoru, které zde uvádíš na fotce? Našel jsem u sebe v Omeze podobný osmipinový konektor, ale u spolujezdce - skoro až u sloupku a mám podezření že by to mohl být on...

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
BoCo
Saturday 14 January 2006 - 19:01:39
Host
Tak som sa prave vratil z garaze.

rozkuchal som to cele, pristroje, kryty volantu....a nenasiel som ho
Palic, nechces sa na to pozriet znova? Ja som to vzdal.
Palic
Monday 16 January 2006 - 07:26:25
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
BoCo: diky za postup, je chtel vytahnout i tu mrzizku, pak by to byla jedna basen, jinak pokracovan odlozeno, kamosovi se to moc nelibilo jak jsem mu autak kuchal, jiank tim ofukem jsem se chtel dostat za palobku bez mutnosti vyndavat pristrojovku nebo pojiskovku...... konektor by mel bejt po levy strane za tou vyztuhou co je pod palubkou.....

Legend: pridam ti foto, jinak barvy se muzou trosku lisit.......
(cerveny, hnedy a zluty by meli bejt stejny)


<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Po led 16 2006, 07:28 ]</span>

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
Přejít na stranu  1 2 3 ... 14 [15] 16 ... 30 31 32  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1647 sec,0.1231 z toho dotazů.