• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega: palubka, spínače, stř.konzola, podsvětlení a vše související
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7 8
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
RBr
Thursday 09 February 2006 - 15:45:27 Citovat
Host
Zjistil jsem, že na rádiu Philips CCRT 700 se dá (mimo chování rádia při telefonátu a při dopravním zpravodajství) nastavit také funkce, volným překladem "řízení hlasitosti rádia v závislosti na rychlosti jízdy" .

Na displeji má tato funkce zkratku SDVC, je dosažitelná v nabídce "Extras.." v Audio Menu (tedy hned vedle nastavení hloubek a výšek).

Je nastavitelná od -3 do + 3 a jak z názvu plyne, automatickým zesílením poslechu rádia kompenzuje vnitřní hluk, vznikající při vyšší rychlosti auta....

Někdo to zřejmě zná (omlouvám se ), pro jiné novinka
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Čt úno 09 2006, 03:46 ]</span>
Dmcd
Thursday 09 February 2006 - 16:01:12 Citovat
Host
RBr napsal ...
Zjistil jsem, že na rádiu Philips CCRT 700 se dá (mimo chování rádia při telefonátu a při dopravním zpravodajství) nastavit také funkce, volným překladem "řízení hlasitosti rádia v závislosti na rychlosti jízdy" .

Na displeji má tato funkce zkratku SDVC, je dosažitelná v nabídce "Extras.." v Audio Menu (tedy hned vedle nastavení hloubek a výšek).

Je nastavitelná od -3 do + 3 a jak z názvu plyne, automatickým zesílením poslechu rádia kompenzuje vnitřní hluk, vznikající při vyšší rychlosti auta....

Někdo to zřejmě zná (omlouvám se ), pro jiné novinka


toto nastaveni je k dispozici jiz od CAR400... (kazetak s ovladanim na volantu)
RBr
Thursday 09 February 2006 - 16:15:59 Citovat
Host
To Dmcd - správná poznámka.
strelectom
Thursday 09 February 2006 - 17:40:17 Citovat
Host
Kluci,nesvítí mi půl palubky (tachometr a stav nádrže).Jak se to rozebere jsem si už přečetl (snad se to i mi podaří), ale nevím, jeké tam jsou žárovky a kolik jich mám pořídit - podle předchozích rad, obměním je všechny najednou.Rád bych je pořídil dřív,než to rozeberu.Díky za radu:!
Anonymní
Thursday 31 August 2006 - 18:33:51 Citovat
Host
Ahoj taky aktualni dneska me vodesla zarovicka takze menesviti teplota + pulka otackomeru

Jinak RBr koukal sem nastranky ale nefungujou ti tam obrazky....
omegalukin
Saturday 02 September 2006 - 01:10:05 Citovat
Host
Prosím o radu, potřebuji vědět, jestli má u Omegy B svítit kolečko pro otevírání klapky v průduchu ventilace palubní desky vlevo u řidiče nad spínačem světel. Prostřední i spolujezdcův průduch jsou podsvětlené. díky
RBr
Tuesday 26 September 2006 - 16:12:03 Citovat
Host
Jsem nenašel, kam líp to umístit, tak to dávám sem:

Rád bych zpřesnil formulace typu: "u vectry je to zapojeno tak a tak, u omegy to asi bude podobné".

Právě porovnám schémata pro V-B a pro O-B navzájem mesi sebou.

1) zdají (zatím) si mi shodné v celém rozsahu
2) ale havně: 100% trvdím, že zapojení ECU, čidel a motoru X20XEV je zcela totožné.

Prošel jsem poctivě každý pin a drát. Jedinou vyjímkou je absence tzv. magnet.ventilu sání (též dvojcestný ventil) u omegy.
Jde o to, že solidní schémata pro omegu-b na netu nenaleznete. A tak je dobré vědět, do jaké míry lze bez obav použít na OCR umístěná schémata pro vectru-b.

Za omegu jsou pro porovnání použil zapojení uvedené v workshopu (APM TEC), které mám ověřené v praxi přímo na vlastní ECU.

A protože jsem se k tomu porovnání dostal kvůli zapojení palubky, tak neskončím jen u ECU a motoru ale budu pokračovat dál.
KopA
Tuesday 26 September 2006 - 17:49:20 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Jak jste na tom s opravama podsviceni tlacitek (ECO apod.)?

Ja to delal a je to sranda cudliky se daj rozebrat v nich jsou zarovky a ty se vymenej (mikropajkou).

Nevim jak kde ale tady u nas v HK je jedna prodejna tusim se menuje Autolamp a tam maj vsechny myslitelny zarovky ruzne dlouhy v tomto pripade tam jsou dve jedna na podsviceni a jedna na tu kontrolku zap. vyp. a kazda je jinak dlouha.

V pripade zajmu bych to mohl i udelat stacilo by jen mi poslat ten cudlik. Nafotil bych to a pak bych nekam nahral fotonavod

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
RBr
Tuesday 26 September 2006 - 19:03:20 Citovat
Host
Abych se přiznal, tlačítko jsem nechal odpočívat a soustředím se na další věci (viz web na: Odkaz

Taky jsem měl tlačítko rozdělaný, žárovky jsou 2 typ jak píšeš, (viz Václavovi stránky Odkaz a dají se sehnat....jen ta mikropájka a vytrvalost mi chybí
Anonymní
Wednesday 27 September 2006 - 10:36:07 Citovat
Host
omegalukin napsal ...

Prosím o radu, potřebuji vědět, jestli má u Omegy B svítit kolečko pro otevírání klapky v průduchu ventilace palubní desky vlevo u řidiče nad spínačem světel. Prostřední i spolujezdcův průduch jsou podsvětlené. díky

Ano,je to osvetlené,prístup dokonalý... __;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7 8  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1549 sec,0.1115 z toho dotazů.