• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega: palubka, spínače, stř.konzola, podsvětlení a vše související
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7 8
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
RBR
Friday 09 December 2005 - 11:58:03 Citovat
Host
To Franta - a co se třeba podívat na předchozí stránku - je to tam podrobně popsaný. jestli to bude odešlá žárovka jako v mém případě, tak to zvládneš.
Jenom poopravím, nakonec jsem tam dal lépe dostupnou žárovku 1,2W a svítí to přesně jak má. Těch 0,5W asi byl nějaký nesmysl.
bruno2
Friday 09 December 2005 - 13:43:24 Citovat
Host
já sem tam taky dal 1.5W a diodu nahoru a je to zatím dobrý.jenom nevím jak sem mám dostat tu fotku palubovky??
RBr
Sunday 11 December 2005 - 01:06:05 Citovat
Host
To bruno & all: dnes jsem se vyřádil s výměnou žárovek pod digi klimatizací - koho to zajímá, koukněte na Odkaz
Vytažení rádia pomocí háků, popelník, celý střední panel, odmontovat ovladače klímy, rozdělat je......
Poprvé jsem to dělal 2,5 hodiny, dnes asi 0,5 hod,

Bruno, jestli máš jinou palubku a máš potřebu ji předvést , zkus mi ji mailnout.
Lukáš
Monday 12 December 2005 - 21:24:24 Citovat
Host
Zdar borci. Malé upozornění. Mám omegu A 1991 s el nastavitelnámi zrcátky. na madle dveří řidiče je na to takovej joystick. Za žádnou cenu ho nerozebírejte. Vyskáčou z toho pérka a za boha nejdou usadit zpátky. A to si myslím že su hodně zručnej. Bacha na to.
RBr
Wednesday 14 December 2005 - 20:16:59 Citovat
Host
To Lukáš - tak do toho bych taky nešel, to bych se taky bál, že tam bude taková vychytávka
A jak to nakonec dopadlo?
RBr
Wednesday 14 December 2005 - 20:29:13 Citovat
Host
Nastavení času z RDS: i když se to tu řešilo snad před rokem (právě jsem to celé pročetl), víte už někdo, proč se nedaří nastavit čas přes RDS, když to mám zapnuté a čekám už třetí den na seřízení při poslechu nejrůznějších stanic?
Popisy, jak to zapnout v tom rok starým vlákně jsou OK, shodují se s Jak na to. Že se RDS signál nevysílá každou chvilinku, mi je jasný.
Riwale s tebou bych v jednom nesouhlasil, pamatuji, že dříve se mi vše nastavilo přes RDS, tedy čas i datum po resetu hodin, kdy tam je 01.01.1998 atd.

Ale teď jsem s tím byl v servisu (viz známé vlákno Auto nestartuje aneb jak pracují servisy ) a ne a né se to nastavit.

Doplním - vše ostatní funguje. Od doby, kdy to fungovávalo mám jedinou změnu, v rádiu vozím zastrčenou SIM kartu, tedy spuštěný mobil integr.v rádiu. Také zde vše funguje, v menu mobilu jsem nenašel žádné ON nebo OFF pro RDS Set Time.
JardaB
Wednesday 14 December 2005 - 20:42:39 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Pripojim dotaz - neni to palubka ale aspon podsvetleni Mam elektricky sibr na OB a zajima me, jestli ma byt podsviceny ten ovladaci cudlik na strope ??? Me nesviti, tak jestli neni jen blba zarovka, design vypada, ze by to mohlo byt.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
RBr
Wednesday 14 December 2005 - 20:49:55 Citovat
Host
To Jarda - toto vědět nebudu, nemám šíbr. Takže snad se někdo najde.
mates
Tuesday 20 December 2005 - 12:45:32 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
2 JardaB: el. ovládání říbru svítí!

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
RBr
Wednesday 21 December 2005 - 11:19:32 Citovat
Host
Pánové, s tímto mi nikdo neporadíte?
Nevíte někdo, kde je umístěno "časovací relé ostřikovačů světlometů"? (Omega B, X20XEV s xenony)
Dělám si extra spínač pro ostřik světlometů a ze schématu zapojení vyplývá, že by bylo dobré přerušit (spínačem) právě signál jdoucí od ovládání stěračů do tohoto relé. Konkrétně jde o kabel jdoucí na kontakt 5 relátka K 97.
Ale kde relé hledat?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7 8  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1652 sec,0.1322 z toho dotazů.