• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
spinací skříňka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
roman
Saturday 28 February 2009 - 16:33:30 Citovat
Host
klasika přestal se otáčet klíček ve skříňce, celé jsem to rozdělal vyndal několik stavítek a celé dal zpět dohromady. Klíček se otáčí a vše chodí jak má ale nastal problém když jsem to chtěl vrátit zpět do skříňky . Váleček s klíčkem nejde zasunout celý dovnitř protože to naráží na západku co blokuje volant. šroubovákem se to stavítko dá dolů posunout ale vrací se zpět nenašel jsem žádný otvor kterým by se to dalo přidržet dole aby se tam dal ten váleček s klíčem zastrčit. Kde dělám chybu nebo bude problém ve skříňce. dá se to auto nějak nastartovat kdyby se to nepodařilo dát dohromady jsem na horách a potřebuju se zítra dostat domů?
Brenky
Sunday 01 March 2009 - 14:08:53 Citovat
Host
tak to je dosti nepříjemné. mě když se posledně rozsypala spínačka, tak jsem asi měsíc startoval šroubovákem...jestli si to dobře vybavuji, oddělej tu plastovou část od spínačky (je u toho hafo kabelů) a startuj šroubovákem....klíček samozřejmě musíš mít kvůli imobilizéru...ale už si nevzpomenu přesně jak to udělat se zámkem volantu.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1249 sec,0.1023 z toho dotazů.