• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
SOS- prosba o pomoc!
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
elgar
Wednesday 04 March 2009 - 18:31:22
Host
pozdrav všem, mám MV6, dnes jsem si přinesl novou baterii (starou jsem vyndal minulý týden - už nešla ani dobít) a při zapojení kontaktů auto začne po pár vteřinách přerušovaně houkat jak splašené, přičemž nejde nastartovat, ale po otočení klíčku alespoň přestane houkat - po návratu klíčku do původní polohy zase houkat začne, musí se tedy odpojit baterie, aby to přestalo. můžete mi poradit, co s tím? díky moc předem
WISASTar
Wednesday 04 March 2009 - 18:52:00
Host
Co je to za rok a ma to original alarm? Pokud je dodelavany tak k tomu musis mit ovladace. Pokud nemas tak ten dodelavany odstrihej a uved elektroinstalaci do puvodniho stavu.
elgar
Wednesday 04 March 2009 - 21:14:23
Host
rok výroba je to 97 a je tam vše jen od výrobce, ale už je to vyřešené, přesto díky za odpověď. bylo to tím, že když tam nebyla baterie, tak jsem si nejdříve odemkl dveře od auta klíčem a když jsem potom zapojil baterku, tak auto si to vyhodnotilo jako vloupání a začalo houkat a také nestartovalo. k tomu na palubce blikala mimo jiné ta kontrolka s tím utíkajícím paňákem. takže to chce při výměně bat. zamknout všechny dveře a potom odemknout, ale CENTRÁLEM.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1616 sec,0.1117 z toho dotazů.