• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
CUKÁ A PŘI PŘIDÁNÍ SE DUSÍ
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
tomino
Tuesday 15 May 2007 - 16:30:23 Citovat
Host
Jo jinak ten pán se jmenuje Hrdlička a pokud to neva tak mu udělám reklamu, protože si jí fakt zaslouží dělá motory 35 let a ví o co jde . tel na něj: 603422882 _;
Tomin
Tuesday 15 May 2007 - 17:03:01 Citovat
Host
No, jestli nemas zadnou zmenu pri odpojeni jednoho valce a strili ti to zpatky do sani, tak bych to klidne na problem se sacim ventilem hadal. __;, ale
nejcasteji to bude neco se zapalovanim toho valce. Podpaleny ventil na samostelech je asi nepravdepodobny. To by si musel jezdit velkou palbu.
meloche
Tuesday 15 May 2007 - 21:10:58 Citovat
Host
Střelí to jen když se rozjíždím a motor je v tahu tak se po přidání plynu jakoby zadusí pak to jednou či dvakrát stelí do sání a potom se rozjede.Z volnoběhu jde špatně to otáček zatarotuje to.Když dám tak 2500 otáček a prudce pčidám jde to normálně rychle.Problém je tedy v tom že nejede z volnoběhu.Další věc když chci pořádně akcelerovat tak to nejde za plynem ale postupně to přidává i když je pedál na podlaze. Když jsem to koupil auto hrabalo na dvojku plynem . Připomínám káble ,svíčky nové.
JardaB
Tuesday 15 May 2007 - 21:19:54 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
meloche napsal ...

Střelí to jen když se rozjíždím a motor je v tahu tak se po přidání plynu jakoby zadusí pak to jednou či dvakrát stelí do sání a potom se rozjede.Z volnoběhu jde špatně to otáček zatarotuje to.Když dám tak 2500 otáček a prudce pčidám jde to normálně rychle.Problém je tedy v tom že nejede z volnoběhu.Další věc když chci pořádně akcelerovat tak to nejde za plynem ale postupně to přidává i když je pedál na podlaze. Když jsem to koupil auto hrabalo na dvojku plynem . Připomínám káble ,svíčky nové.

Tak az na to prijdes, tak to sem urcite napis. To je presne to, co to dela me, na chlup, lip bych to nepopsal.
Jen jsem si pri mereni vsiml zvlastni vlastnosti, pri akceleraci pri nizsich otackach, treba 1/3->2/3 plynu, to vynechava vstriky, mel jsem za to, ze je to vlastnost treba kvuli omezeni akcelerace, ale ted nevim... Kazdopadne kvuli tomu to paseku nedela. Na dvojku mi to nehrabe, vlastne na suchu ani na jednicku.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Tomin
Thursday 17 May 2007 - 11:17:50 Citovat
Host
To Jarda:
to vynechavani vstriku - to jako ze nevstrikuje alespon jednou za dve otacky kliky ? To by bylo divny, ne ? Nebo muze strikat za jeden cyklus nekdy dvakrat a nekdy jen jednou. To bych chapal.
meloche
Sunday 20 May 2007 - 22:50:21 Citovat
Host
kdyz odpojís vstrik,nebo kabel od svícky musi byt znat ze motor jede nepravidelne.v mém pripade je to ze se nic nezmeni a motor jede nepravidelne porad. to znamena ze vstriky jsou dobre a problem je bud v tom ze modul dava nepravidelne proud na svicku 5 valce ale jen pri volnobehu protoze asi ve 3000otackach jede normalne. a nebo je podpaleny ventil. protoze pri volnobehu a do zhruba 2500 otacek se motor trepe a nejde za plynem.Je to velka zahada. Nezbyva nic jineho nez to rozebrat.
Leon
Sunday 20 May 2007 - 23:36:53 Citovat
Host
Měl jsem stejnej problém s tím cukáním.Dělala to zapalovací cívka.
Občas to jelo normálně a občas to tarokovalo a pak to tarokovalo pořád.
Na 5 válec to přestalo pálit úplně.Dal jsem novou a je klid.Stála 3810,- _;
vrgadaa
Sunday 20 May 2007 - 23:40:44 Citovat
Host
no proste motor v6, co dodat:-)
meloche
Monday 21 May 2007 - 14:57:32 Citovat
Host
Díky za rady a názory .A chtel bych se zeptat kde se dá sehnat zapalovaci modul na 2,5 ku a za kolik protoze na vraku chcou za neho 6000kc. to se mi zda prehnane. a zaruka nikde. Diky za odpovedi.
brenky
Wednesday 23 May 2007 - 06:31:19 Citovat
Host
a je mozne ze se tyto nebo podobne symptomy objevuji i u 2.0 (4valec)
dusi se mi to a nereaguje na plyn tak jak by mel.
dik za rady...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1575 sec,0.1133 z toho dotazů.