• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Levná pumpa to je (V)ONO!!!
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Duffy
Tuesday 28 June 2005 - 10:26:35 Citovat
Host
Zdarec,
tak jsem asi před měsícem neodolal a zajel jsem natankovat na teplickou pumpu ONO. Podotýkám, ľe to nebylo poprvý, ale vľdycky to nějak tak jezdilo. Hlavní důvod byl cenovej rozdíl 2Kč na litru, ale záhy jsem zjistil, ľe uľ tam nepojedu.
Den poté se mi vľdycky tak po 1-2minutách chodu motoru rozsvítila kontrolka elektroniky motoru a auto najednou ztratilo výkon a jakoby lehce klepalo a ąkubalo. Trápilo mě to asi 3dny, inu zajel jsem do autorizáku OPEL v Teplicích na diagnostiku. Při ní maníci nezjistili nic aľ na "čidlo klepání - závada". Údajně kdyľ kontrolka nesvítí, tak se to ideálně nenačte, načeľ jsem se ptal jestli to nenačítali Didaktikem nebo ZX Spectrem Hlavně mi vysvětlili, ľe to větąinou dělá, kdyľ je málo oleje nebo napytel benzín. Kdyľ jsem zmínil pumpu ONO, trhali se smíchy a říkali, ľe to je asi vono. Tak mi poradili, a» dotankuju u nějaký kvalitnějąí (třeba u Hypernovy - bane) a ono se to postupně promísí a pak to bude OK. Kontrolka prý kdyľ se rosvítí, tak ihned přijet, ľe závadu líp načtou. No, neľ jsem dojel dom (25km), tak uľ zas svítila, ale maník, co dělá diagnostiku uľ nebyl v OPLU, takľe prý aľ za dva dny. Jenľe od tý doby kontrolka nesvítí, auto táhne (na X16XZR - normálně). Teď jeątě vyměním svíčky a budu se modlit...
Dík, ľe jste to dočetli aľ sem
riwal
Tuesday 28 June 2005 - 10:43:10 Citovat
Host
Jo jo to je klasika, cos čekal. Staré ľidovké přísloví praví "Nikdo není tak bohatej aby mohl dovolit kupovat levný věci".
Duffy
Tuesday 28 June 2005 - 11:12:38 Citovat
Host
Jasný... Vąichni to kolem říkaj, jenľe dokud se člověk sám nespálí... Nebo tak dlouho se chodí se dľbánem pro ucho, aľ se auto posere
Tak a dneska po práci jupííí na Shell za 28,70 litr
qpc
Tuesday 28 June 2005 - 12:37:19 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
teda v Teplicích je ONO tak profláklé,ľe to ani neni moľné,to jsi místní?to vim i já a jsem z Prahy.U Hypernovi občas v TP tamkuju a je to OK..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


biL
Tuesday 28 June 2005 - 13:44:39 Citovat
Host
ČOI zveřejnila seznam pump s nekvalitními palivy
Odkaz
Track
Tuesday 28 June 2005 - 14:26:10 Citovat
Host
Kdyľ o benzínu, tak taky o ropě. Zkuste tohle -
http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=124%20&pjmeno=&kredit=&p1=
Duffy
Tuesday 28 June 2005 - 14:34:50 Citovat
Host
qpc napsal ...
teda v Teplicích je ONO tak profláklé,ľe to ani neni moľné,to jsi místní?to vim i já a jsem z Prahy.U Hypernovi občas v TP tamkuju a je to OK..


No vidíą... A u Hypernovy, kdyľ se zeptáą Tepličáka (nemyslim ąkodovkáře), tak se taky kaľdej chvástá, ľe nebere... O to nejde. Vąichni si o tom povídaj a stejně jsou tam narvaný fronty. Dokud to nezaľijeą, tak tam budeą jezdit...
Brandon
Tuesday 28 June 2005 - 17:09:08 Citovat
Host
Ahoj, ja vzal jednou spatny benzin u shellu - pak verte znackam, (95ka do fabie), auto jelo jak kdybych nekoho vlek na lane, volnobeh mel tendence se dusit, dolil jsem takovej ten bazmek na vodu v nadrzi - zlepsilo se to trochu, pomohlo az vyjeti nadrze a natankovat jinde
Nejlepsi bylo, ze jsem prijel takhle nasranej domu ze nevim co s tim, bylo mi lito tu nadrz vycucnout a vylejt, a doma se mi tata smal, ze resi to samy... od stejne pumpy...
Honza K.
Wednesday 29 June 2005 - 02:08:05 Citovat
Host
Na ONO jsem načerpal asi 20hl/rok, N95 (1. důvod-cena, 2. důvod-motor se ke mně nechová zrovna přátelsky, tak ho uľ nerozmazluju), zatím bez problému. Jinak benzín si pumpaři (prý) aditivujou sami .
P.S.: S firmou ONO nejsem nijak spřízněn.
Čau,Honza K.,X16XEL
ELAN
Wednesday 29 June 2005 - 18:48:40 Citovat
Host
Před měsícem jsem byl u známého v práci v centrálním skladu PHM - Čepro.A koukám,jak si to v koloně cisteren stojí 2 kamiony Shell.Tak se ptám toho známého,co tady "ąelka" pohledává.Tady přece namají ten zázračný benzín.A on na mne kouká a vysmál se mi.Nevěřil jsem mu,ľe tam "ąelka" a podle jeho slov i jiné známé značky berou PHM.Tak jsem schválně za jednou cisternou vyrazil.Po asi 12km najela na pumpu Schell a naprala to do zěmě /zásobníku/.Zavřeli poklop a odjeli.Tak to je to zázračné palivo,které jsem viděl na vlastní bulvy.Jestli tam něco domíchávají nevím-neviděl jsem.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1288 sec,0.0988 z toho dotazů.