• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jake pneu na OmeguB
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7 8
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
ttoommaass
Sunday 26 June 2005 - 08:57:33 Citovat
Host
Teda chlape, ja mel sice taky dilema jake gumy koupit, ale co ty tu resis tak dlouho je vazne sila! Nezapomen, kdo dlouho vybira, prebere! Vzpomen si, na co ty gumy potrebujes a pak si nejake kup! Tak dlouho jsem, je nevybiral ani ja a to ze jsem s tim otravoval kde koho

Ono ten cenovy rozdil uz neni takovy jestli dat cca 2300,- za Rallye, nebo cca 2400,- za Hydry. Beru to v rozmeru 205/60 R 15 91V

Je to na tobe, ale nesetri na indexu!

Stejne si myslim, ze drobne niance nepozname nikdo.

Pak dej vedet, co sis koupil a prvni dojmy!

Teda az tak po 1000km, az je zajedes!

Zdar a silu
Tom
Tlumex
Monday 27 June 2005 - 16:03:55 Citovat
Host
mam objednany GOODYEAR Excellence a ve ctvrtek pro ne jedu sem zvedav jak budou svistet!
A esli sem nekoho otravoval taxe moc omlouvam
Anonymní
Monday 27 June 2005 - 21:09:38 Citovat
Host
Já mam na mojí Opel Omega Caravan METZELER
235/40/R17. Vąechny gumy mě stály 14000. A pěkně sedí
K_P
Monday 27 June 2005 - 21:39:24 Citovat
Host
2 tlumex:koukám, ľe jsi se konečně rozhodl
Anonymní
Tuesday 28 June 2005 - 02:47:40 Citovat
Host
co máte s tím votravováním, jsme zvyklý si to tu zgruntu probrat, no, uľ máą nakoupeno, je to dobrý,já viděl na Odkaz levný micheliny
v tvym rozmeru. i po tý formuli je furt beru
Anonymní
Saturday 02 July 2005 - 00:53:36 Citovat
Host
Václav napsal ...
A co Barum Bravuris. Má je někdo, kdo je můľe porovnat s něčím jiným? Jde mi o osobní zkuąenost, zkuąenost jiného řidiče z doslechu je k ničemu (styl jízdy, jiné auto, jiná očekávání vlastností atd ...). Testy z Rajchu a z Východního rajchu (Östereich) znám, ale osobní zkuąenost a doporučení (nebo nedoporučení) je mi milejąí.


mel jsem s nima zkusenost, puvodne jsem chtel taky nejaky micheliny, jelikoz to slo na firmu, ale v servisu mne presvedcili, ze mi BB staci. Vzorek taky usel, ale co se tyce ojeti nic moc, styl jizdy spis nez brzda plyn, byl plyn plyn, takze na okreskach a co jsou okolo prachatic CB a Krumlova porad kolem 130-140km/h. Drzeli pekne jak na suchu tak mokru, ale jak rikam vcelku se sjizdeli. Ono taky zalezi na tom co to je za rozer, je rozdil 15" a 17" ten nizkej profil taky dela sve. Tim myslim to jak drzi. Ted mam na predku ContiSporty a ty drzi pekne jak vzorek tak auto na silnici a tenhle tyden jsem hodil na zadek Pirreli, tak uvidime, zatim se zdaji byt taky dobry.... Do tech Barumek bych asi uz nesel, moc nevydrzeli
Tlumex
Saturday 02 July 2005 - 08:18:46 Citovat
Host
No po vcerejsi prutrzi na dalnici sem zjistil ze drzi perfektne! Ty gumy nemaji chybu sou super! _love od ted jedine GY
Vaąek
Saturday 02 July 2005 - 11:39:39 Citovat
Host
Tak já se taky přidám. Kupoval jsem 195/65R15 Dunlop SP1 a jedna mi vyąla na 1571,-Kč (bez montáľe). Uľ jsem na nich najel cca 6000km, a jsou super. Do práce jsem kupoval 14(na Fabii) Michelin E3A a nic moc. Očekával jsem od nich víc.
Richard
Tuesday 12 July 2005 - 02:29:21 Citovat
Host
No já používám už několik Barumky, na léto Bravury, teď Bravuris, na zimu Polarisy a nemůžu si stěžovat. Je pravda, ale to si myslím že platí u každé gumy, že není možno je sjíždět až na doraz, u těch letních Bravurisů je obrovský rozdíl na mokru mezi novou gumou a gumou pod tři milimetry. Nová guma "řeže" tu vodu jak žiletka, a to i v rychlostech okol 160-170 km/h, pod tři milimetry se auto nedá udržet na silnici ani při opatrrné jízdě. Výdrž cca 40.000 km. Ty zimní jakbysmet, ale dojíždět na sněhu tak do pěti milimetrů, když vidím koncem zimy, že se blížím této hranici, tak už je ani nezouvám dojezdím je na jaro.
Jo dříve jsem měl OMEGY 2,3TD, teď mám 2,5TD.
Netvrdím, že GY nebo DUNLOP jsou horší, ale zdá se mi ten nárůst ceny neadekvátní nárůstu případné kvality. Já jsem se tehdy rozhodoval podle testů a je pravda že v některých parametrech výše jmenované Barumky dopadly hůř, ale nikdy ne nejhůř, v některých parametrech byly vyloženě na špici.

To mike: No je pravda, že ty Brilantisy jsou u Berumky už pod průměrem, horší jsou jen OR 57 Brilant, jejich předchůdci a OR 34, ale to je spíš guma kterou Berum vyrábí snad už "jen pro to, aby se neřeklo"
K-P
Tuesday 12 July 2005 - 07:11:35 Citovat
Host
OR34 ještě dost letí, hlavně kvůli škodovkám, ale občas je někdo bere i na jiné auto.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7 8  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1678 sec,0.1167 z toho dotazů.