• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jake pneu na OmeguB
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7 8
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
ttoommaass
Friday 17 June 2005 - 11:33:21 Citovat
Host
Zdar a silu

mam sice Vectru B 2.0 16V ale take jsem na jare resil problem novych pneu. Roli hrala jak cena, tak jizdni vlastnosti a jelikoz obcas jedu i po blate ci podobnem sajrajtu, chtel jsem "poradne sipy", jelikoz Pirelli P6000 co jsem mel me v bahne zklamali (neni se co divit, jsou to ciste silnicni gumy). Zaujaly me proto Goodyear Hydragrip 205/60 R15 91V. Patral jsem chvilku po netu, jelikoz cena v pneuservisu me dost odradila. Nasel jsem je na: http://pneushop.cz/start.html . Mam je, zkusil jsem je za deste, sucha, na trave i v bahne a mohu doporucit. K rychlostnimu indexu: vzdy ten, ktery je v technicaku, na vyssi rychlosti jsou ty gumy pevnejsi a vydrzi vic narazu!

TOM
tlumex
Sunday 19 June 2005 - 13:43:16 Citovat
Host
No po Hydragripech sem taky posilhaval cena je skoro stejna jako ty excelansy! Nicmene ted sem nechal v servisu 12 litru za kompletni repas brzd takze gumy az pristi mesic _s103
Václav
Sunday 19 June 2005 - 22:56:13 Citovat
Host
To: ttoommaass. Potvrzuji vyąąím tuhost boku pneumatiky s vyąąím rychlostím Indexem. Trefil jsem na dálnici ve 130 oběma pravými koly kámen. Přední pneu (rychl.index V) přeľila náraz (nikoliv bez úhony, ale dojet se dalo) zadní pneu (index T) má totální průraz.
Tlumex
Monday 20 June 2005 - 13:20:04 Citovat
Host
No ja mam v technicaku jen H mam maximalku 205 ale nemam odvahu to skouset! nejvic sem s tim jel 160 a jede to jako tank, kdyby to pri teto rychlosti tak nezralo tak normalni cestovni rychlost
K_P
Monday 20 June 2005 - 18:10:03 Citovat
Host
Jo, kaľdý dezén a rozměry mezi stejnými dezény vyľadují pouľití rozdílných konstrukcí. Konstrukce můľou být rozdělený podle profilu nebo symbolu rychlosti. Vysokorychlostní pneu jsou navrľeny pro vyąąí rychlosti neľ standardní pneu, předpokládá se u nich zajiątění lepąí ovladatelnosti, stability, brľdění, tuhosti. Proto jsou pouľity rozdílné materiály a konstrukce. Tyto pneu jsou konstruovány s více nylonovými vloľkami. V závislosti na profilu a rychlostní kategorii bývá aplikován nylonový překrývací nárazník nebo nylonový pásek překrývající konce nárazníků. Výsledkem je zvýąení ovladatelnosti, stability a trvanlivosti při vysokých rychlostech. Větąina těchto pneu je konstruována s patkou zesílenou buď nylonem nebo ocelí v závislosti na poľadovaných vlastnostech. Samozřejmě nezanedbatelné jsou vloľkové kordy, drátová lana, syntetické pryľové směsi, jejichľ kombinací se dosahuje poľadovaných vlastností. _rendek
Tlumex
Monday 20 June 2005 - 19:38:42 Citovat
Host
no a co bys mi teda doporucil za kola? Nedivocim jezdim klidne vyrovnane a chtel bych dobrou stabilitu jak na mokru tak na suchu! A chtel ych se drzet podle znameho hesla 4 mm 4 gumy 4 roky! Dost se mi libily ty GY hydragrip v testu dopadly sqele
K_P
Monday 20 June 2005 - 22:25:22 Citovat
Host
2 tlumex: tak v tomhle jsem tak trochu zaujatý, nedělám ve velkoskladu, ale přímo v továrním zastoupení jednoho pneu- výrobce. Sleduju situaci naąich výrobků a to jak velkoobchodně tak i maloobchodně v pneuservisu, sleduju reakce přímo zákazníků, jejich vozidel a svých kolegů, rovněľ také sleduju reklamace, ale také testy pneu. Nikdy se sice nedá vyrobit výrobek aby měl 100% spokojenost vąech zákazníků na trhu. Ale aspoň vím za co se můľu postavit a podívat se zákazníkům zpříma do tváře.
Takľe u mě vede ve Tvém rozměru:
Continental PremiumContact2
Uniroyal Rallye 550
Z daląích značek bych preferoval Michelin,GY, Dunlop, Bridgestone.
K_P
Monday 20 June 2005 - 22:27:45 Citovat
Host
Jó a jeątě čtyřka platí pro zimáky.
Mike
Monday 20 June 2005 - 23:16:33 Citovat
Host
obecně GY jsou spíąe tvrdąí gumy a tak nějak nejvíc vydrľí
Barum Brilantis mám na autě a bylo to jen kůli ceně a uľ bych si je nikdy nekoupil!!
Continental je asi tak nejlepąí ve třídě s cenou
Michelin - vľdy jsem na nich nejvíc najel, proběh tak 60tkm, ale na mokru klouľou
kamarádka měla obuté Pireli P3000 a byla spokojená
No a s příątí sezonou asi zkusím Nokiany
Tlumex
Tuesday 21 June 2005 - 06:53:19 Citovat
Host
for: K_p no me se moc libi ten vzorek Uniroyal a taky hlavne jejich cena ale u continentalek zase maji napsany v popisu ze vic vydrzi! To je dilema a me se ty GY hydragripy taaaaaaak libily!
Sem zase na zacatku myho vyberovyho rizeni

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7 8  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1305 sec,0.1000 z toho dotazů.