• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jake pneu na OmeguB
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6 7 8
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tlapka
Wednesday 15 June 2005 - 16:29:22 Citovat
Host
taky momentalne shanim na zadek Omegy novy gumy - chtel sem poprosit toho cloveka, co tu psal, ze ma kontakt na nekoho kdo vozi z ciziny a ze od nej ma Micheliny 235/45/17 o kontakt - presne tenhle rozmer schanim a na novy ted fakt nemam... nebo kohokoliv jineho, kdo ma podobne moznosti
predem diky, Tlapka
ICQ:122472755, email: Email
Rob2
Wednesday 15 June 2005 - 18:37:02 Citovat
Host
Jirka: Asi bych rozliąil mezi "jetá" a "sjetá". Myslím, ľe koupit za méně neľ 1/2 původní ceny zimní pneu 205/65 15 se vzorkem asi 8mm a se zárukou výměny, pokud by byla vadná (obutí na místě, takľe jakási kontrola je okamľitá) není aľ tak ąpatné. A pokud si myslíą, ľe nová nemůľe být s vadou, tak fakt můľe Mimochodem, protektor jsem jednou asi při 150km/h roztrhnul (nějak jsem na něj zapoměl ) a od té doby mi na auto NESMÍ!!! Ani jako rezerva!
tlumex
Wednesday 15 June 2005 - 20:31:18 Citovat
Host
S tim naprosto souhlasim! novy je novy!
K_P
Wednesday 15 June 2005 - 20:59:46 Citovat
Host
2 tlumex: aľ na tu barumku, která spadá do úplně jiné kategorie bych udělal stejné odstupňování jako ten tvůj známej. Ale kdyľ porovnáváą pneumatiky, které spadají do stejné třídy tak stejnak moc velký rozdíl neuvidíą. Pneu jsou na stejné úrovni, akorát kaľdej výrobce uvadí stejnou věc pod jiným jménem. Některá má trochu lepąí vlastnosti na mokru, jiná lepąí handling atd., ale v průměru jsou stejné. Tady u nás u větąiny lidí stejnak rozhoduje cena. A» si vybereą GY, Dunlop nebo Bričku tak neuděláą chybu. Nová pneu je nová pneu. To ostatní stejnak ovlivníą Ty. Jak se budeą o pneu starat, na jak kvalitním podkladu budeą jezdit, jakým stylem budeą jezdit, v jakém technickém stavu budeą mít auto atd.. Excellence je nová pneu tak jí asi zatím moc lidí netestovalo.
tlumex
Thursday 16 June 2005 - 06:34:53 Citovat
Host
No tak budu prvni vlastovka ale objevil sem o neco levnejsi GY Hydragrip a esli je pravda alespon pulka toho co pise vyrobec tak to musi byt super guma _love Neznate ji nekdo?
Derek
Friday 17 June 2005 - 09:08:14 Citovat
Host
Já jezdím uľ druhý rok na Continental PremiumContact a spokojenost. Bál jsem se ľe se budou ojíľdět ale zatím dobrý, jízdní vlastnosti dobré, velmi dobře brzdí (uľ si na sebe vydělaly, málem jsem to narval do kamionu v myąí díře cestou na Barrandov - prvně jsem na suchu zaľil ABS ). Předtím Michelin Pilot - neuvěřitelný drľák co se týká sjíľdění, koupil jsem to s nimi, myslel, ľe budu během sezony měnit a vydrľelly jeątě 3 roky!
Václav
Friday 17 June 2005 - 10:07:18 Citovat
Host
A co Barum Bravuris. Má je někdo, kdo je můľe porovnat s něčím jiným? Jde mi o osobní zkuąenost, zkuąenost jiného řidiče z doslechu je k ničemu (styl jízdy, jiné auto, jiná očekávání vlastností atd ...). Testy z Rajchu a z Východního rajchu (Östereich) znám, ale osobní zkuąenost a doporučení (nebo nedoporučení) je mi milejąí.
K_P
Friday 17 June 2005 - 10:16:35 Citovat
Host
V poměru cena-výkon je to dobrá volba, ale pokuď muľeą investovat do pneu víc peněz tak je lepąí volit něco lepčího.
Anonymní
Friday 17 June 2005 - 10:24:05 Citovat
Host
Mel jsem je na stare ackove omeze 2,4i a vcelku spokojenost. Nejhorsi zkusenosti jsem mel s nejakymi semperity.
K_P
Friday 17 June 2005 - 10:31:06 Citovat
Host
Semperit má dobrý zimáky s létem je to trochu horąí, ale nové dezény Comfort-Life, Speed Comfort uľ jsou trochu někde jinde.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6 7 8  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1363 sec,0.1062 z toho dotazů.