• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dvě polohy zamykání.
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Yper
Friday 18 March 2005 - 13:18:18
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jo a jeątě k těm alarmům - já ho na autě mám a teď jeątě uvaľuji o dobré věci a to je alarm na Pager. Viděl jsem ho teď v nabídce za 1200 kč s dosahem 2 km. Skládá se z normálního malého Pageru na opasek a vysílače s anténou. Jde ale asi také o puls, který vám signál pustí - nevím, zda jde na vąechny typy alarmů, ale myslím, ľe i elektroamatér by dovedl uzpůsobit převodníkem za pár korun signál z alarmu do vysílače.
Jinak starý telefon se starou kartou je také celkem dobrá věc - voděl jsem to a není to ani tak těľké udělat a nestojí to tolik.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymní
Friday 18 March 2005 - 13:25:21
Host
Asi nejjednodussi reseni Odkaz
Lib
Friday 18 March 2005 - 13:30:29
Host
ruku na srdce - kdo by nam ty plechovky tak kradl. A pokud nekdo prohodi cihlu oknem nebo ti veme kola, tak si toho jeceni stejne nikdo nevsimne
Aks
Friday 18 March 2005 - 13:42:10
Host
... a nebo tohle - je to malé a jednoduché. Problém vąak bude s funkcí v mrazu

Odkaz
fedas
Friday 18 March 2005 - 17:06:23
Host
s tim pagerem bych se asi uľ nezabýval,jsou s tim komplikace hlavně v zastavěných oblastech.někde to nechodi třeba ani na 80 metrů,popojdeą 3 metry do strany a zase to jede.problem je ,ľe nemaą zpětnou kontrolu,jestli se nachazíą v místě,kde to na 100% funguje.Dnes uľ jedině GSM.Jak piąeą,starej telefon s rychlou volbou zcela spolehlivě převálcuje jakejkoliv pager.A jeątě kdyľ máą kartu T-mobile locator,tak si auto sam najdeą na mapě. a dokonce s tim můľeą kontrolovat,kde s nim manľelka lítá
Jarda
Tuesday 22 March 2005 - 15:03:40
Host
riwal napsal ...
Jo kromě toho kdyľ podruhé zavřeą klíčem (u dálky to nefunguje) se zavřou elektricky ovládaná okna a ąíbr.


Jo, to píąou, ale mne to nefunguje, na co se mám podívat, nebo co se s tím dá udělat aby to ąlo. Mám V A m.95 v el. okna i ąíbr..
Jinak zamykám na 2.polohu,nelze pak ani zevnitř vysunout kolíky,drľí pevně.
Odpoví někdo? Čau Jarda
riwal
Tuesday 22 March 2005 - 17:44:54
Host
No nejsem si jist jestli zavření oken u VeA funguje, ale u VeBe se musí při druhém zamknutí ten klíč drľet v krajní poloze a okna se zavřou.
macil
Wednesday 23 March 2005 - 21:17:08
Host
Jarda194.213.199.3 napsal ...
riwal napsal ...
Jo kromě toho kdyľ podruhé zavřeą klíčem (u dálky to nefunguje) se zavřou elektricky ovládaná okna a ąíbr.


Jo, to píąou, ale mne to nefunguje, na co se mám podívat, nebo co se s tím dá udělat aby to ąlo. Mám V A m.95 v el. okna i ąíbr..
Jinak zamykám na 2.polohu,nelze pak ani zevnitř vysunout kolíky,drľí pevně.
Odpoví někdo? Čau Jarda


Mám Astru F r.v.97 a tieľ to nefunguje. V návode je pri popise tejto funkcie " * " s poznámkou "platí len pre niektoré modely". Skúąal som tým kµúčom vrtie» vąeliako, ale v mojom modeli to asi nefunguje. U teba to bude moľno podobne.
riwal
Wednesday 23 March 2005 - 21:52:19
Host
No je to o tom jaký zámky tam jsou - pokud nemaj v sobě mikrospínače na tuhle funkčnost, tak holt nic.
Anonymní
Wednesday 23 March 2005 - 22:02:36
Host
kratein napsal ...
K tomu přidělání automatickýho zavírání na dálku:je potřeba najít drát který propojuje vąechny okna měl by to být hnědočerný a nebo pouľít drát co jde k zamykání a pouľívá se na dovření oken na ten pak připojíą časové relé stačí tak do 1 minuty.Pak proti kostře připojíą drát na dovírání oken a impulz pro časové relé připojíą na centrál.Pak změříą čas potřebný pro zavření oken a ten s nějakou rezervou nastavíą na časáku.Ale pozor okna musí mít dojezdy.


Jestli nebude jednodusi prehrat tu pamet v RJ CZ z vectry na omegu.Jo a Techem to nepujde,jo.
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1530 sec,0.1211 z toho dotazů.