• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dvě polohy zamykání.
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
rumcajs
Sunday 13 March 2005 - 20:22:01
Host
nevite k cemu je prepinac umisteny na dverich ridice mezi ovladanim prednich a zadnich okenek (v jedne poloze sviti zelena dioda a v druhe cervena) - neni to sice Astra, ale asi to delaj stejny --Zafira 2000
Hubert
Sunday 13 March 2005 - 20:27:08
Host
Pokud máą děti, tak ten přepínač hodně vyuľijeą. V zelené poloze jdou zadní okna ovladat i vzadu a v červené s tím vzadu nikdo ani nehne. Já ho mám pořád na červené, protoľe haranti si stím pořád hrají
Movistar
Sunday 13 March 2005 - 20:58:19
Host
To je pojistka na zadní okna kdyľ sedíą vzadu a na přepínači je červená tak je ze zadu neotevřeą a kdyľ zelená tak jo.


VeBe 99 X25XE
kratein
Sunday 13 March 2005 - 23:13:55
Host
rumcajs:Ten přepínač je na blokování stahování zadních oken.
Petr H.
Monday 14 March 2005 - 10:12:33
Host
Kluci,jak to autíčko nejlépe zabezpečit?Nebo alespoň co odpojit,aby mi stím neodjeli?
ronin44
Monday 14 March 2005 - 15:45:43
Host
toPetr H.

Kombinacia mechanickeho a elektronickeho zabezpecenia, alarm s ultrazvukmi, DefendLock (Construct, Mult-n-lock...), a este aspon vypinac vstrekovacieho cerpadla... Celkom fajn je aj napojit tam mobil, ale to uz trochu lezie do penazi...
Ja mam este aj leptane skla, pokial ho odvezu do Albanska, tak nic-moc ochrana, ale ak by ho chceli predat tu - no, prekladka vsetkych skiel cca 40tis - to sa im potom neoplati...

Ale ked Ti ho chcu ukradnut, tak Ti ho ukradnu, tomu ver... Ide skor o to, aby im to trvalo co najdlhsie - potom radsej hladaju auto, kde je toho menej a je jednoduchsie ho ukradnut...
rumcajs
Monday 14 March 2005 - 22:21:02
Host
az pri testovani dvojiho zamykani a blokovani zadnich okenek, sem zjistil, ze zepredu nedokazu zavrit prave zadni okno:-( (otevrit jde).
nemate nekdo nainstalovaneho sherloga? vim, ze to neni nejlevnejsi, ale cetl jsem, ze maji slusne vysledky. taky me zaujalo, ze je cely system prenosny na jine auto. Prave zkoumam jejich web
Dralan
Tuesday 15 March 2005 - 06:20:47
Host
Je to pojistka ovládání oken ze zadních míst. Červená -blokováno, zelená povoleno.
rumcajs
Tuesday 15 March 2005 - 09:00:15
Host
existuje taky moznost blokovat otevirani zadnich dveri?
riwal
Tuesday 15 March 2005 - 09:06:26
Host
Myslíą pátý vrata u kombajnů a hatchbacků ? Tak to jde, ale jen klíčem.
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2340 sec,0.1819 z toho dotazů.