• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dvě polohy zamykání.
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Kyber
Tuesday 15 March 2005 - 09:16:35
Host
rumcajs85.160.9.63 napsal ...
az pri testovani dvojiho zamykani a blokovani zadnich okenek, sem zjistil, ze zepredu nedokazu zavrit prave zadni okno:-( (otevrit jde).
nemate nekdo nainstalovaneho sherloga? vim, ze to neni nejlevnejsi, ale cetl jsem, ze maji slusne vysledky. taky me zaujalo, ze je cely system prenosny na jine auto. Prave zkoumam jejich web


Sherloga mam v Zafire - vicemodularni verzi Premium. Stalo to i s praci a poplatkem na prvni rok 46tis. (vc.DPH). Kazdy rok se plati prohlidka (podminka dozivotni zaruky na zarizeni) a poplatek za sluzbu. (to pry bude asi 6 nebo 7tis.)
riwal
Tuesday 15 March 2005 - 09:42:27
Host
No do pekla to je peněz
Yper
Tuesday 15 March 2005 - 10:42:25
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Pejda: já ty dveře u spolujezdce taky neodemknu, bo na nich ani není zámek pro klíč.
Jak psal Riwal-1. otočení klíčkem zamknou se dvéře, 2. otočení klíčkem . provede se dozamknutí.
Pokud chcete, aby se zavřelo jeątě okno(a), je třeba při druhém otočení klíčku, ho drľet v dorazové poloze. Má to i tu výhodu, ľe v parném létě můľete ponechat třeba 5mm ąpehýrku na odvětrávání auta, čehoľ se zavedením automatického zavírání oken zbavíte.
Samo, ľe čekat na zavření oken u aut s manuálním stahováním je zbytečné.
To jsem napsal kvůli vtipálkům, kteří jsou schopni mi sem napsat, ľe klíček drľí a nic se neděje.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
rumcajs
Tuesday 15 March 2005 - 20:22:28
Host
vcera sem sherloga zkoumal a je to tak:
classic: cena(se vsim) 17t + 6,5/rok - auto hledaji az vasem volani
optimum: cena 33 + 6,5/rok - vyjizdi se pri kazdem neautorizovanem pohybu s autem
premium: 39 + 6,5/rok - je to vlastne classic a optimum dohromady
je to fakt docela dost...%-6mozna vas to nezajima, ale kdyz uz sem to nastudoval:-)
riwal
Tuesday 15 March 2005 - 20:34:11
Host
jj zajímavý, kdyľ jsem koukal na jejich reklamu, tak jsem si říkal, kolik to asi stojí, dík za zajímavý info, ale takový auto nemám abych to do toho vrazil.
rumcajs
Tuesday 15 March 2005 - 22:46:38
Host
myslel jsem jestli ma Opel (rv. 2000) detskou pojistku na zadni dvere? resp. jak funguje
ALDA
Tuesday 15 March 2005 - 23:53:25
Host
rumcajs85.160.3.51 napsal ...
nevite k cemu je prepinac umisteny na dverich ridice mezi ovladanim prednich a zadnich okenek (v jedne poloze sviti zelena dioda a v druhe cervena) - neni to sice Astra, ale asi to delaj stejny --Zafira 2000


No, mohlo by to být jako u mojí Vectry. Cervenaá poloha odpojí ovládací tlačítka zadních oken, zelená poloha naopak umoľní cestujícím na zadních sedadlech ovládat okna pomocí tlačítek na madlech zadních dveří. Něco jako dětská pojistka proti otevírání oken dětmi a nenechavými cestujícími
vvdd
Wednesday 16 March 2005 - 00:42:36
Host
Jeątě k tomu zabezpečení. Jablotron připravoval pomocí GSM alarmu CA-1201 Athos ve spolupráci s f. SV-Agency (myslím) vyhledávání vozidel pomocí GSM, mělo by to být podstatně levnějąí, neľ Sherlog. Athos fungovat bude, jestli taky ale bude fungovat ta agentura, těľko říct. Určitě ale zatím o tomhle málokdo ví, takľe kdo by měl zájem, ptejte se v obchodní síti Jablotronu. Na webu jsem zatím nic nenaąel, je tam jenom OKO1 pro zabezpečení budov, ale přiąla mi od nich pozvánka na ąkolení. Autoalarmy nedělám, takľe zatim víc nevim.
Anonymní
Wednesday 16 March 2005 - 10:49:08
Host
A co takhle mobil ktery odesle SMS s cislem BTSky a auto najdes taky a sam za cenu SMS. Nechci zadnej flame, jen pisu ze existujou i jina reseni.
Yper
Friday 18 March 2005 - 13:12:32
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Rumcajs: Ty jsi se ale asi ptal na zablokování dveří. Jde o to, zda máą elektrickou nebo manuální. Já mám na zadních dveřích manuální a vypadá jako hlavička plastového ąroubku, kdy délka a ąíře dráľky je shodná s klíčkem do zapalování - normálně tam strčíą klíč (jen asi tak 3-5 mm) a otočíą a pojistka funguje.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1543 sec,0.1132 z toho dotazů.