• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dvě polohy zamykání.
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Anonymní
Saturday 12 March 2005 - 20:16:16
Host
Oprava "kde se dají najít fotky nové Zafiry" ...
Anonymní
Saturday 12 March 2005 - 22:23:07
Host
Anonymní83.148.9.51 napsal ...
Oprava "kde se dají najít fotky nové Zafiry" ...

otevri stranku: Odkaz

pak vyber v menu: VEHICLESCOMING, pak v pravem menu ZAFIRA, nebo ZAFIRA OPC, no a pak kliknes na IMAGES, NEWS, atd...
rumcajs
Saturday 12 March 2005 - 22:23:17
Host
Anonymní83.148.9.51 napsal ...
Oprava "kde se dají najít fotky nové Zafiry" ...

otevri stranku: Odkaz

pak vyber v menu: VEHICLESCOMING, pak v pravem menu ZAFIRA, nebo ZAFIRA OPC, no a pak kliknes na IMAGES, NEWS, atd...
Anonymní
Saturday 12 March 2005 - 23:04:35
Host
Stou druhou polohou na centrálním zamykání mi bliknou akorát blinkry ale okna se nezavřou. Musí se to nějak naprogramovat nebo tak.
kratein
Sunday 13 March 2005 - 10:58:26
Host
To zavírání oken a ąíbru funguje akorát při zamykání na klíček u dálky to nejde a nebo se to musí dodělat coľ ani není velký problém.
Anonymní
Sunday 13 March 2005 - 14:06:06
Host
Nevíte někdo kde a jak se to tam dá dodělat. To zavírání oken na dálku?? Dík
Hubert
Sunday 13 March 2005 - 15:39:18
Host
Okna se mi zavírají, kdyľ druhé zmáčknutí dálkače drľím tak dlouho, dokud se okna nezavřou.
Anonymní
Sunday 13 March 2005 - 16:42:24
Host
Konstrukt mě stál 5000 na Astru a je v pohodě. Zamykám při kaľdém zastavení, je to jen otázka zvyku.Tonis
pejda
Sunday 13 March 2005 - 18:31:48
Host

k tomu zamykani dveří, mě to dělá taky, kdyľ zamknu u řidiče na jedno otočení, tak u spolujezdce dveře odemknu, a kdyľ zamknu na jakoby druhé, neboli dotočím klíček do vodorovné polohy, tak uľ u spolujezdce ty dveře neodemknu. (samozřejmě z venku!) bez dálkového, jenom klíčkem.
kratein
Sunday 13 March 2005 - 19:21:57
Host
K tomu přidělání automatickýho zavírání na dálku:je potřeba najít drát který propojuje vąechny okna měl by to být hnědočerný a nebo pouľít drát co jde k zamykání a pouľívá se na dovření oken na ten pak připojíą časové relé stačí tak do 1 minuty.Pak proti kostře připojíą drát na dovírání oken a impulz pro časové relé připojíą na centrál.Pak změříą čas potřebný pro zavření oken a ten s nějakou rezervou nastavíą na časáku.Ale pozor okna musí mít dojezdy.
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1530 sec,0.1244 z toho dotazů.