• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kdo poradí - Porovnání Diesel motorů u VC
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Arnie
Sunday 04 September 2005 - 15:15:30 Citovat
Host
jj 2.2DTI je skutecne srdecdni zalezitost Jinak ty vymeny oleje po 30tkm se neni treba bat. Technologicky je ten motor jinde nez starsi Opel motory. Menenej olej byl po 30tkm ve slusnym stavu a stav motoru je dle techniku stale naprosto perfektni. S vymenama po 30tkm se auto dozije 200tkm+. Ve firemnim Passatu TDI se meni olej po 50tkm, naklada se mu za studena a ma nalitano prez 180tkm...
SCULLY
Wednesday 07 September 2005 - 22:49:39 Citovat
Host
TAK JEDNOZNAČNĚ JE 2,2 DTR SPOLEHLIVĚJŠÍ JE TO ZABĚHNUTÝ MOTOR, JE MÉNĚ SLOŽITĚJŠÍ TA 1,9 JE MOC PROŠPIKOVANÁ ELEKTRONIKOU. I MECHANICI V OPLU SE JICH DOCELA BOJÍ.
PALUBNÍ POČ.POZNÁŠ TAK ŽE MÁŠ OVLÁDÁNÍ NA PRAVÉ PÁČCE Z BOKU DVĚ TLACÍTKA, TEMPOMAT JE NA LEVÉ.
POKUD MŮŽEŠ POUZE NASTAVOVAT ČAS A DATUM TAK MÁŠ SMOLÍKA.
MOŽNÁ BYCH NĚKDE VYHRABAL TEN MANUÁL.
Anonymní
Sunday 11 September 2005 - 10:55:52 Citovat
Host
To Sculy: Tak mam smolika - packu s ovladanim to sice ma, ale pocitac ne. Dokazu nastavit tak akorat ten cas. Vicemene mi to nevadi - diagnostiku udelam asi online do auta - pokud se mi podari sehnat protokol na OBD2 nebo CAN a spotrebu nema smysl moc resit - divat se na display a trnout mi moc nesedi. Jiank po trech nadrzich to vypada na spotrebu 6l - posledni 2 nadrze po dalnici vetsinou kolem 140-150km/h. 7" kola vypadaji sice skvele, ale neni to to prave orechove na nase silnice
Petr
SCULLY
Sunday 11 September 2005 - 11:15:58 Citovat
Host
Dej vědět jak si dopadl s tou diagnostikou zajímavé.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2497 sec,0.2221 z toho dotazů.