• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kdo poradí - Porovnání Diesel motorů u VC
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Arnie
Saturday 02 July 2005 - 09:36:16 Citovat
Host
Ja s tou 2.2 najezdim 30tkm rocne a zatim sem nemel problem (ani v tech nejvetsich mrazech). Po pul roce mi akorat menili tesneni kolem vstriku kvuli padani nafty a jednou sem v prvnich 30tkm dolil 0.5l oleje. 2.2 je pro me jasnej favorit - ta CDTI me vubec nenadchla. Jedina vyhoda 1.9 je max. rychlost diky sestikvaltu a spotreba
PN
Saturday 02 July 2005 - 12:03:28 Citovat
Host
To Arnie: Ze kterého roku máą tu 2,2 a a kolik má najeto? Je to VC nebo VB? Jak si to tady procházím, začínám pochybovat zda koupit ropáka. I kdyľ má menąí spotřebu, u benzínu bude asi levnějąí údrľba. Zase prý ropáci více vydrľí - viz ma zkuąenost s 1,7 - 250t a kromě rozvodu a těsnění pod hlavou vůbec nic (»uk,»uk,»uk). No a taky mi vyhovuje průběh momentu - to ľe nemusím pořád kvedlat pákou.
Petr
OMNi
Sunday 03 July 2005 - 00:40:04 Citovat
Host
to PN: co mas za tu 1.7 ve VeA - Isuzu nebo atmosferickyho Opla?
PN
Sunday 03 July 2005 - 19:07:53 Citovat
Host
To OMNi: Opel 17DR Kat
Petr
Arnie
Sunday 03 July 2005 - 21:33:06 Citovat
Host
Ja jezdim Astrou G ze zacatku 2004 a mam najeto necelejch 60tkm. Sef prodejny se za tu 2.2DTI zarucoval - sam s timhle motorem najezdil hafo kilometru a ted po presedlani na 1.9 CDTI si tu 2.2 vychvaluje jeste vic. Projizdel jsem VC i Zafiru a nakonec jsem zvolil Astru v kombiku. Puvodne jsem chtel 2.2 benzin do VC.... Jenze je to proti DTI liny (a to i v otackach) a podstatne vic zere. Ja jezdim svizne a casto dlouhy streky takze mi jde o pruzny zrychleni... Pro me je jedina vyhoda benzinu lepsi top speed. Kdybych bral benzin do VC tak 2.0T a silnejsi.
Yper
Monday 04 July 2005 - 07:27:13 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Klubo: ..jo, myslím ľe je to JTD. Proběhlo to také někde tiskem, ľe tam u VéCé dávají teď tyhle motory.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
PN
Saturday 09 July 2005 - 17:56:31 Citovat
Host
To Arnie: Díky za zkušenosti. Jak to vypadá, tak se začnu poohlížet zase po 2,2 i když jsem si jednu chvíli říkal, že to risknu s 1,9. Taky jezdím poměrně dlouhé štreky, ale maximálka mě netankuje. Spíš zrychlení pro předjíždění - štreka Zlín-Hradec přes Olomouc je "zážitek" pokud je málo výkonu na zrychlení. Ty náklaďáky jsou děsné.

To Arnie: Asi budu vypadat hloupě, ale co je to JTD???

Petr
Arnie
Sunday 10 July 2005 - 12:03:23 Citovat
Host
Zrychleni pri predjizdeni ma ta 2.2 fantasticky. Udrzi krok s vetsinou aut na silnici a dlouhy vlacky kamionu se daj predjizdet bez problemu. Jedina skoda je, ze si clovek na ten pocit zrychleni zvykne ... Kazdopadne doporucuju auto poradne projet - zachazeni s predvadecimi vozy je casto otresne a maloktery majitel dodrzuje zasady zabehu noveho vozu.
PN
Sunday 10 July 2005 - 23:12:17 Citovat
Host
To Arnie: Jsem si vědom toho, že předváděcí vůz pracuje asi v těch nejhorších podmínkách - krátké jízdy, kdy se snaží ukázat co to umí. Na druhou stranu se bojím kupovat auto z bazaru - největší strach mám z kradených vozů. Nedělám v oboru a nechal bych se asi napálit.
Díky Petr
Václav
Monday 11 July 2005 - 02:59:21 Citovat
Host
PN napsal ...

To Arnie: Asi budu vypadat hloupě, ale co je to JTD???
Petr
2PN: JTD je vysokotlaký turbodiesel (přes 1000 Barů)

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1507 sec,0.1161 z toho dotazů.