• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ve A výměna motoru C25XE za X30XE
Přejít na stranu  1 2 3 ... 10 [11] 12
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Poklop88
Monday 14 September 2009 - 19:10:26 Citovat
Host
Tydou - Normálně s tim ale můžu točit dokola. Zajímavé, asi nefunguje ten motůrek.

Mohu ho nějak vyzkoušet?

Přeměřit?

Díky

Tydou
Monday 14 September 2009 - 23:20:46 Citovat
Host
jak dokola? si to nejak rozdelaval jeste? nebo celym tim mechanizmem muzes tocit, ma to jit jen cca pul otacky a pak jsou dorazy, kdyz se podivas dovnitr a otevres si hlavni klapku tak by ta druha mela byt otevrena a pak tim natocenim uplne zavrit
Poklop88
Tuesday 15 September 2009 - 14:26:25 Citovat
Host
tydou - právě jsem s tim točil nějak volně. Teď nevim jestli půl otáčky nebo celym.

Každopádně jde to nějak vyzkoušet?
Tydou
Tuesday 15 September 2009 - 19:35:00 Citovat
Host
no vyzkouset asi ne, jedine zkusit promerit a porovnat z funkcnim
poklop88
Tuesday 15 September 2009 - 20:57:07 Citovat
Host
No zkusim sehnat funkční.

Ty bys jsi mi mohl třeba změřit svorkovnici?
Ikdyž tam asi nic nepujde, když kola nejsou v prokluzu.
Tydou
Wednesday 16 September 2009 - 18:40:32 Citovat
Host
no jinej zkus, v ty svorkovnici bez jizdy nic nenamerim, jedine nejak simulovat prokluz napetim nebo tak neco ale to uz je vysoka elektrikarska , jinak vedle ridicovy sedacky je opravdu RJ na TC, ted sem to mel rozdelany a schvalne sem se podival, ale u jinych motorizaci tam je ABS
Poklop88
Wednesday 16 September 2009 - 21:53:17 Citovat
Host
Jo jo, o ty jednotce vim, jeste by me zajimalo, jestli je jina ta jednotka, co jsou do ni zapichany brzdovy hadicky. Jestli je jina s autem s ABS + TC a jina s ABS. Podle me to bude stejny, protoze vlastne to TC ma jednotku u ridice a svoji jakoby klapku.

lesak
Wednesday 16 September 2009 - 22:16:08 Citovat
Vectra A 3,0 V6
Uživatel #1443
Registrován: Saturday 01 March 2008 - 20:49:44
Příspěvků: 450
Podle mě to bude stejný protože u vectry A TC do brzd nijak nezasahuje.Jak jsem ti říkal mě TC nefungovalo půl roku a pak se to samo rozchodilo a to se na tom střídalo hodně autoelektrikářů.

Autoopravna-Pneuservis Plzeň a okolí
Odtahová služba
Poklop88
Thursday 01 October 2009 - 09:13:04 Citovat
Host
Lesak - Prosimte daval si na vanu tesneni? Nebo jsi to utesnil pouze motorovym silikonem.

Diky.
lesak
Thursday 01 October 2009 - 21:04:20 Citovat
Vectra A 3,0 V6
Uživatel #1443
Registrován: Saturday 01 March 2008 - 20:49:44
Příspěvků: 450
Dával jsem těsnění (staré) které jsem natřel motorovým silikonem,dělám to tak často a zatím mě ani jedna vana netekla základ je to bezvadně odmastit.Jo a před týdnem jsem blbnul projel jsem dost hlubokým brodem a od té chvíle mě nešlo TC až včera mě hráblo a při rozjezdu do kopce jsem autu neskutečně (ve třech lidech)naložil ven jsem neviděl kvůli dýmu z pneu pak jsem zastavil a od tá doby mě TC zase funguje,to je záhada co.Jestli nebudeš mít příští sobotu 10.10.co dělat tak pořádám u mě v dílně sraz Oplů tak přijeď.

Autoopravna-Pneuservis Plzeň a okolí
Odtahová služba

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 ... 10 [11] 12  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1368 sec,0.1064 z toho dotazů.