• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
egr ventil zaslepka 2,5td
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
PEPIN
Friday 30 May 2008 - 10:18:32 Citovat
Host
na moji omeze prolina olej pres egr ventil v bazaru nekdo nabizi zaslepku pojede to i jstou zaslepkou???a co spotrba a tak???
Martas
Friday 30 May 2008 - 10:41:11 Citovat
Host
U naftovych motoru teto konstrukce nelze EGR zaslepit.
Tomis
Monday 14 July 2008 - 23:14:40 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
to je zajimavy, ze to nejde zaslepit a ja s tim uz jezdim asi 3 roky se zaslepenym Uz mi 2x rupla ta trubka od vyfuku, tak je to zaslepeny a jezdi to uplne v pohode

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.
Yper
Tuesday 15 July 2008 - 13:29:26 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Zaslepit nejde 2,0 Di a DTi a 2,2 DTi, protože mají jako zpětnou vazbu kontrolu tlaku/podtlaku v hlavě sání - nad vířiči.

Jinak zaslepit jde vše! !!(a)

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Martas
Tuesday 15 July 2008 - 13:35:54 Citovat
Host
Omlouvam se tedy za dezinformaci kterou jsem cerpal z tohohle webu kde bylo nejednou zopakovano ze u naftovych motoru EGR zaslepit nelze !!!!

Ale docela me zarazi, ze dva prispevky za sebou jdouci napisou ze to jde, ale jak (na coz se tazatel pta) uz nikdo z nich nenapise ....
dedaomega
Wednesday 16 July 2008 - 21:09:13 Citovat
Host
To,že prolíná olej na EGRu asi nevyřeší záslepka od výfuku.Buď je gumová hadice do EGRu ztvrdlá a nejde sponka dotáhnout,tudíž vymněnit.Pak také může kapat dole v EGRu dírkou,která je už od výrobce,ale to by mělo být 0000 nic,pokud však turbo nechrlí olej do sání.Jinak jsem zaslepil u výfuku dvoukorunou/vyhladit/.Mírně to navýší výkon,ale pozor,NEPROJDE to emisemi na STK.Zvýší to obsah oxidů dusíku.Toť moje zkušenost
JardaB
Wednesday 16 July 2008 - 21:26:13 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Odkdy se na emisich meri NOx??? U dehtu se IMHO meri jen kourivost v prechodovych stavech a na tu EGR tezko bude mit vliv. To samy katalyzator, u dehtu by melo byt jedno jestli je nebo ne. (z hlediska ME)

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Tomis
Wednesday 16 July 2008 - 21:28:53 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
Moje zkusenost s emisema, je takova, ze to v pohode proslo takze hledej pricino zdroje vysokeho obsahu oxidu dusiku jinde

ja to mam zaslepene take kulatym celkem silnym plechem, jednou jsem tam dal slaby a pekne se ucvaknul takze ta 2koruna je dobry napad bohate postaci...

jinak protykani oleje pres EGR to neresi, to mas recht, bohuzel to protyka tou dirkou v EGR, tak se chystam, ze vyhodim cely EGR a udelam tam nejaky plech na 4 srouby s navarenou trubkou na tu hadici sani, ale to az bude trochu casu .. jinak to tam dela peknej bordel vse je od oleje

[ Upraveno Wednesday 16 July 2008 - 21:29:49 ]

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.
Tomis
Wednesday 16 July 2008 - 21:32:28 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
Jardo koukam, ze jsi mne o par minutek predbehl nez jsem to dopsal to je tak kdyz u toho clovek veceri

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.
Vraňoch
Wednesday 16 July 2008 - 23:12:28 Citovat
Host
ja jsem si s timhle ku??itkem taky uzil svoje. Me zkusenosti jsou, ze zaslepit to rozhodne jde, ale ECU je z toho trosku zblbla. Projevuje se to tak, ze po ustaleny jizde na malo plynu to pak (nepravidelne, ale casto) najednou vubec nechce zrychlit - po seslapnuti plynu to jen pomalu pomalicku zrychluje. Pak pomuze na chvili vyslapnout spojku, pockat, pustit, a pak to zase zrychluje normalne. Je to ale pakarna.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2067 sec,0.1530 z toho dotazů.