• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
CUKÁNÍ MOTORU 1,8 16V
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Moja
Wednesday 21 May 2008 - 10:01:42 Citovat
Host
Já jsem zapalovací modul na motor X18XE1 koupil za 3700kč,kontak už nemám, ale tak třeba Odkaz ji má za míň jak 6tisíc. Jinak já to mám horší, mám odletovanej spoj na Ř.jednotce, ta naše je super, vše je naletované na keramice,letuje se to prej napařováním mikrobodovou letovačkou a moc to ale nejde(jestli vůbec).Jede mi motor na 3 valce, vše ostatní je OK, řešil jsem to s Dallasem z Auto Morava Olomouc,(testovalo se to na dvou stejných autech a skončilo to až to ŘJ)umí v eletrice opravdu vše, našel i tu odletovanou nožičku v ŘJ, jen to přiletování je problém, napíšu jak jsem dopadl.
JardaB
Wednesday 21 May 2008 - 10:19:37 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Nemas fotku ty desky? Videl jsem v zivote lecos, ale RJ auta na keramice jeste neeeee.... Pokud je v luftu nejaka nozicka a je opravdu problem na to sahnout pajkou, odehnul bych ji a natahnul dratkem k soucastce co na ni vede...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Moja
Wednesday 21 May 2008 - 21:22:35 Citovat
Host
Tak ta deska má několik vrstev na sobě, na keramice jou napařené malé čtverečky vodičů, natom součástky, vše nacpané v hliníkovém obalu, zalité gelem a zasilikované kontakty navrch.Poté ještě víko také hermeticky uzavřené. No a ten kontakt se pokouší letovat kluk v Přerově, co má bodovou mikropájku za 40.oookč a moc tomu nedává.Tak asi tak je to jednoduché...Jinak foto pošlu, Dallas, kterej ten kontakt našel jich má plnou krabicu nefunkčních a vše madein opel...
JardaB
Wednesday 21 May 2008 - 21:35:59 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak to je mazec, jeste ze mam v OB poctivou desku s normalnima svabama

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2641 sec,0.2177 z toho dotazů.