• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vyšši spotřeba
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
rendek
Thursday 03 April 2008 - 18:52:01 Citovat
Host
ahoj mam dotaz filtry ,svičky kable vše nove a přesto sptřeba tak 14 L mam podezřeni na lambdu ale kontrolka se nerozsvici muže byt i tak KO ?
endek
Thursday 03 April 2008 - 18:55:33 Citovat
Host
X16SZ
JardaB
Thursday 03 April 2008 - 18:58:43 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Muze...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Martas
Thursday 03 April 2008 - 19:13:01 Citovat
Host
Kontrolka se na lambdu rozsviti jen kdyz je prerusena nebo naopak ve zkratu, nicmene jen lambda sama o sobe by nemela zpusobovat temer dvojnasobnou spotrebu.
rendek
Thursday 03 April 2008 - 19:25:28 Citovat
Host
Martas-tak neměla?tak potom už nevim.Zeptam se jinak kdybych koupil novou myslite že to jsou vyhozeny penize ?Muže mit auto z roku 95 tu lambdu OK?130000km.A když lambdu tak asi jenom bosch někde jsem četl že ani nahražka bosch mužete mi někdo řict kdyby bych to bral od ELIT jaky je mezi nimi rozdil? Aby mi dali fakt origo
rendek
Thursday 03 April 2008 - 19:28:37 Citovat
Host
mělo tam byt napsany ani NAHRAŽKA OD BOSCH
Anonymní
Thursday 03 April 2008 - 19:32:39 Citovat
Host
rendek napsal ...

Martas-tak neměla?tak potom už nevim.Zeptam se jinak kdybych koupil novou myslite že to jsou vyhozeny penize ?Muže mit auto z roku 95 tu lambdu OK?130000km.A když lambdu tak asi jenom bosch někde jsem četl že ani nahražka bosch mužete mi někdo řict kdyby bych to bral od ELIT jaky je mezi nimi rozdil? Aby mi dali fakt origo

lambda spíš udělá takové "zatuhnutí" plynu, když přidáš tak nic a když ubereš taky skoro nic... jezdil jsem s tím asi půl roku. A kontrolka občas svítila, ne že ne, hlavně při zátěži.
Co výfuk a kat? Běží to pravidelně? Já bych radši origo lambdu, ale dokud to není 100% potvrzený, tak bych určitě peníze nevyhazoval!!

Můj názor, že sice může, ale NENÍ!
Lhex
Thursday 03 April 2008 - 19:36:16 Citovat
Host
anonym jsem napsal já
Martas
Thursday 03 April 2008 - 19:36:31 Citovat
Host
Uz nekolikrat tu zrovna v pripade lambdy (a snimacu na klice/vacce) psano ze zakoupeny novy dil byl tez vadny ...

Neda se specifikovat kolik kilometru ma a nebo nema lambda vydrzet, jsou auta co ji maji celou zivotnost, jsou takove co odejde po 50 000 km ... Zalezi na kvalite paliva a stavu motoru ,... a samo o stesti na kus.
rendek
Thursday 03 April 2008 - 19:42:45 Citovat
Host
Martas-a co čidlo teploty pro ECU tam by mohl byt zakopany pes? mužeš k tomu něco

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2441 sec,0.1906 z toho dotazů.