• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní :: Re: vyšši spotřeba
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
rendek
Odeslal: Thursday 03 April 2008 - 18:52:01
ahoj mam dotaz filtry ,svičky kable vše nove a přesto sptřeba tak 14 L mam podezřeni na lambdu ale kontrolka se nerozsvici muže byt i tak KO ?
Poslední odpovědi
Standa
Odeslal: Thursday 03 April 2008 - 22:34:27

Prohlidni vsechny podtlakovy hadicky co jdou do vstrikovaci hlavy, jestli to neprisava falesnej vzduch.
Dalsi vec je vzduchovy filtr, jak je stary?
Jednou z pricin takhle vysoke spotreby byla samotny vstrikovaci ventil. Bud prokapava netesnosti (jsou na nem 2 "O" krouzky) a nebo je zaneseny a nezavre se tak jak ma.
Pro jistotu zkus profouknout i vracecku ze vstriku - hadice co jde zpatky do nadrze, kdyz je pricpana, zvysi se tlak v soustave a tim i spotreba.
Pokud to opravdu jezdi bez problemu, tak problem v elektrice/cidlech nebude.
rendek
Odeslal: Thursday 03 April 2008 - 20:11:48

palubak nemam podle tankovani otačky ok všechno jse mi zda v poho jen ta spotřeba
Martas
Odeslal: Thursday 03 April 2008 - 20:05:39

To se da vycist diagnostikou jakou hodnotu to cidlo ukazuje ... Ale na sytic jede ohratej motor blbe a navic jsou i o chlup vyssi volnobezny otacky.

Jak tu spotrebu meris palubakem nebo vypoctem podle tankovani/najezdu ?
rendek
Odeslal: Thursday 03 April 2008 - 19:42:45

Martas-a co čidlo teploty pro ECU tam by mohl byt zakopany pes? mužeš k tomu něco
Martas
Odeslal: Thursday 03 April 2008 - 19:36:31

Uz nekolikrat tu zrovna v pripade lambdy (a snimacu na klice/vacce) psano ze zakoupeny novy dil byl tez vadny ...

Neda se specifikovat kolik kilometru ma a nebo nema lambda vydrzet, jsou auta co ji maji celou zivotnost, jsou takove co odejde po 50 000 km ... Zalezi na kvalite paliva a stavu motoru ,... a samo o stesti na kus.
Lhex
Odeslal: Thursday 03 April 2008 - 19:36:16

anonym jsem napsal já
Anonymní
Odeslal: Thursday 03 April 2008 - 19:32:39

rendek napsal ...

Martas-tak neměla?tak potom už nevim.Zeptam se jinak kdybych koupil novou myslite že to jsou vyhozeny penize ?Muže mit auto z roku 95 tu lambdu OK?130000km.A když lambdu tak asi jenom bosch někde jsem četl že ani nahražka bosch mužete mi někdo řict kdyby bych to bral od ELIT jaky je mezi nimi rozdil? Aby mi dali fakt origo

lambda spíš udělá takové "zatuhnutí" plynu, když přidáš tak nic a když ubereš taky skoro nic... jezdil jsem s tím asi půl roku. A kontrolka občas svítila, ne že ne, hlavně při zátěži.
Co výfuk a kat? Běží to pravidelně? Já bych radši origo lambdu, ale dokud to není 100% potvrzený, tak bych určitě peníze nevyhazoval!!

Můj názor, že sice může, ale NENÍ!
rendek
Odeslal: Thursday 03 April 2008 - 19:28:37

mělo tam byt napsany ani NAHRAŽKA OD BOSCH
rendek
Odeslal: Thursday 03 April 2008 - 19:25:28

Martas-tak neměla?tak potom už nevim.Zeptam se jinak kdybych koupil novou myslite že to jsou vyhozeny penize ?Muže mit auto z roku 95 tu lambdu OK?130000km.A když lambdu tak asi jenom bosch někde jsem četl že ani nahražka bosch mužete mi někdo řict kdyby bych to bral od ELIT jaky je mezi nimi rozdil? Aby mi dali fakt origo

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0554 sec,0.0153 z toho dotazů.