• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
index Palubního PC
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6] 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Huky
Sunday 14 September 2008 - 19:03:51 Citovat
Host
No mě právě šlo o tu spotřebu ale když to nejde tak to nejde a bez problému se bez toho obejdu hlavní je že auto jezdí
Poklop88
Wednesday 27 May 2009 - 20:53:46 Citovat
Host
Zdravim,

Jen me tak napadlo, jak se tohle dela treba na omeze A, VeA, Calibre. kde vlastne v palubaku je ta bila srajda, ktera se nejpis programuje, nebo meni.


Legend - Pekna prace s tou navigaci. Jestli se muzu zeptat, na co to tak vyjde nekde na vrakci nakoupit to na omegu B,palubku a tu elektroniku.

Dik.
KopA
Wednesday 27 May 2009 - 22:38:04 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
U palubáků do r.v. 94-96(7) - prostě ten asi první typ, je zezadu jednoduše zastrčená taková kostička která určuje parametry motoru. Ten displej co je vidět je celej palubák (taková kostka) a myslím že to nemá programování přes kód ale je to řešeno výměnou tý kostičky (myslím že tomu říkaj paměť).
Myslím že se to dá(dalo) koupit v Oplu jako náhrádní díl podle typu motoru.

Můžu se ale mýlit nejsem si tímhle na 100% jistej.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Legend
Wednesday 27 May 2009 - 23:43:42 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
KopA napsal ...

U palubáků do r.v. 94-96(7) - prostě ten asi první typ, je zezadu jednoduše zastrčená taková kostička která určuje parametry motoru. Ten displej co je vidět je celej palubák (taková kostka) a myslím že to nemá programování přes kód ale je to řešeno výměnou tý kostičky (myslím že tomu říkaj paměť).
Myslím že se to dá(dalo) koupit v Oplu jako náhrádní díl podle typu motoru.

Můžu se ale mýlit nejsem si tímhle na 100% jistej.

Je to tak jak píšeš, mýlíš se U Omegy B a C se palubáky programujou jedině přes Tech 2 v Opelu, jinak to nejde. Kostičku jsem neviděl ani u Omegy A (mám jeden palubák doma), viděl jsem ji zatím jen v budíkách u BMW 730i model 92.
Poklop: Do Omegy B se navigace shání dost špatně, řekl bych, žs ji ani neseženeš vůbec, tak bych to viděl na kompletní výměnu palubní desky včetně klimatronicu z Omegy C a potom se dá použít velké rádio typu NCDC2015 nebo 13 a display jako takový pasuje do budíků vždycky. Rádio s displayem se tak běžně pohybuje kolem 5tis a palubní deska to je dost individuální, ale taková trojka by to mohla být, ikdyž je to vpodstatě bezcenný díl, který normální uživatel nikdy nepotřebuje měnit. Má trochu jiný odstín a proto je vhodné vyměnit i všechny plasty, jako přihrádku, krytku airbagu a tak. A to pak ještě nastane spousta práce s úpravou elektroinstalace kvůli klimatronicu, všem tlačítkům a rádiu (to má už miniiso). A pokud by se jednalo OB s manuální klimou, tak je nezbytná přestavba na klimatronic, naprosto optimální je dokoupit navigaci už do OC, než toho tolik předělávat v OB.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Poklop88
Thursday 28 May 2009 - 10:11:06 Citovat
Host
Kopa - Ja myslim ze mas pravdu, vim na 100 procent ze u VeA a calibry, kdyz vytahnes ten palubak, tak je tam bila kosticka a ta se meni podle typu motoru.

newbie
Thursday 28 May 2009 - 13:05:10 Citovat
Host
Legend napsal ...

KopA napsal ...

U palubáků do r.v. 94-96(7) - prostě ten asi první typ, je zezadu jednoduše zastrčená taková kostička která určuje parametry motoru. Ten displej co je vidět je celej palubák (taková kostka) a myslím že to nemá programování přes kód ale je to řešeno výměnou tý kostičky (myslím že tomu říkaj paměť).
Myslím že se to dá(dalo) koupit v Oplu jako náhrádní díl podle typu motoru.

Můžu se ale mýlit nejsem si tímhle na 100% jistej.

Je to tak jak píšeš, mýlíš se U Omegy B a C se palubáky programujou jedině přes Tech 2 v Opelu, jinak to nejde. Kostičku jsem neviděl ani u Omegy A (mám jeden palubák doma), viděl jsem ji zatím jen v budíkách u BMW 730i model 92.
Poklop: Do Omegy B se navigace shání dost špatně, řekl bych, žs ji ani neseženeš vůbec, tak bych to viděl na kompletní výměnu palubní desky včetně klimatronicu z Omegy C a potom se dá použít velké rádio typu NCDC2015 nebo 13 a display jako takový pasuje do budíků vždycky. Rádio s displayem se tak běžně pohybuje kolem 5tis a palubní deska to je dost individuální, ale taková trojka by to mohla být, ikdyž je to vpodstatě bezcenný díl, který normální uživatel nikdy nepotřebuje měnit. Má trochu jiný odstín a proto je vhodné vyměnit i všechny plasty, jako přihrádku, krytku airbagu a tak. A to pak ještě nastane spousta práce s úpravou elektroinstalace kvůli klimatronicu, všem tlačítkům a rádiu (to má už miniiso). A pokud by se jednalo OB s manuální klimou, tak je nezbytná přestavba na klimatronic, naprosto optimální je dokoupit navigaci už do OC, než toho tolik předělávat v OB.


ahoj, po tý navigaci jsem nekoukal dokud jsem to neviděl na fotkách... líbí se mi to! ty jsi to už dělal, dal by se sbastlit nějaký rozumný návod? kdybych posháněl navigaci, palubku a displej, vešel se do 9.000,- tak bych se na to hnedka vrhnul.. beztak mi ted omega bude skoro 2 měsíce spíš postávat doma.. Díky
brenky
Sunday 17 June 2012 - 19:57:28 Citovat
Host
kamarád teď řeší montáž displeje v OC. Má "neopel" autorádio (SONY) a koupil si barevný displej....a chtěl by to oživit. Navi nepotřebuje, chce jen propojit ten displej s ovládací páčkou u volantu. Orig. se ten displej ovládá přes rádio, tak jestli to jde nějak přepojit, co k tomu bude potřebovat atd. Pokud to tedy vůbec půjde. Dějuji za reakce.
wisastar
Sunday 17 June 2012 - 20:56:35 Citovat
Host
Do omegy B se da dat barevna navi z astry G... je to to co je v cecku, akorat radio je 1DIN
wisastar
Sunday 17 June 2012 - 20:58:13 Citovat
Host
Ja bych potreboval zjistit o kolik ukazuje vetsi spotrebu displej z 3.2 V6 oproti displeji z 2.6 V6.... mam ho v moji 2.6 a jde mi o to ze jezdim na lpg a tam je spotreba o cca 2 litry vetsi, tak aby mi to pak s tim z 3.2 nevychazelo presne.
Legend
Sunday 17 June 2012 - 23:22:33 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
wisastar: u aut s LPG obvykle ukazuje palubní PC naprosto špatně, někdy víc, někdy míň, já když jedu za 16, tak PC ukazuje třeba 20..

brenky: barevný display v omeze v žádném případě bez rádia neoživíš, nedostaneš se nikam dál, než že bude svítit znak opel, venkovní teplota a čas, který nepůjde jak seřídit. Display komunikuje s rádiem po sběrnici can-bus a je nezbytné, aby rádio v autě bylo, přes páčku to zapojit nepůjde

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6] 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2318 sec,0.1751 z toho dotazů.