• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kotrolka ABS/TC, nejde tacho, tuhé servo
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Zdeny
Tuesday 18 September 2007 - 22:36:18 Citovat
Host
Potřeboval bych help, mám Ome B ´99, 2,5 V6i, dřív se stávalo, teď už dost často, že se rozsvítí kontrolka ABS/TC, přestane ukazovat taho i počítadlo a trochu ztuhne řízení. Přestane to svítit a začne fungovat po nějakém čase nezávisle na nějaké činnosti.. Nevíte někdo?
mates
Wednesday 19 September 2007 - 08:21:27 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Tywe to je výdrb...a nezdechá to?... Jediný co můžu poradit, tak napíchnout a nechat proměřit káble...


Lexus RX 350
Honda Crosstourer
m.a.x.i.m.u.s
Wednesday 19 September 2007 - 11:31:16 Citovat
Host
Vše krom toho posilovače ukazuje na závadu řídící jednotky ABS, kterou jsem si také prošel.
Tomin
Wednesday 19 September 2007 - 11:56:00 Citovat
Host
Asi (skoro urcite) i s tim posilovacem, protoze V6ky maji rizeni posilovaciho ucinku podle rychlosti. Pri mensi rychlosti posiluji vice, takze si to poznal na volantu spravne.
Tomin
Wednesday 19 September 2007 - 11:57:28 Citovat
Host
I kdyz to vse furt jeste neukazuje ze to musi byt jednotka abs. Muze to delat jen cidlo abs na danem kole ze ktereho se bere udaj o rychlosti (tusim levy predek?).
Zdeny
Wednesday 19 September 2007 - 20:57:05 Citovat
Host
I když se rozsvítí kontr. a popsané věci, auto jede normál, to servo jde ztuha ikdyž stojím, dneska jsem byl v Praze a docela problém točit tohle auto s polovičním účinkem.. Jo a ještě při tom všem nechodí tempomat, to bude s tím asi souviset. Mám ještě celý auto na díly, s nimi problém nebude, jen na to přijít. Zkusím to čidlo, pak budu muset na PC.
Jinak moc dík za rady
Filip_
Monday 08 October 2007 - 14:05:45 Citovat
Host
m.a.x.i.m.u.s napsal ...

Vše krom toho posilovače ukazuje na závadu řídící jednotky ABS, kterou jsem si také prošel.



A mohu se zeptat na kolik tě to přišlo? Asi budu muset taky provést, protože jezdit bez tacho už mě přestává bavit.. (
JardaB
Monday 08 October 2007 - 15:05:21 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tyhle priznaky jsem mel taky, neslo tacho, ztuhlo servo, kontrolka TC ani ABS ale nesvitila. Obcas tochvili slo, po dvou dnech se to samo spravilo a od ty doby neni problem __; Jak to teda je - bylo mi divne, ze nemuzu najit na prevodovce snimac rychlosti, to uz asi chapu proc ale jak to teda je - z ABS lezou pulzy pro tacho a tempomat a signal TC nebo je jeste nejaka RJ mezi tim?

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Martas_
Monday 08 October 2007 - 15:12:00 Citovat
Host
U Omegy se tyto udaje berou z cidla ABS na levem zadnim kole, muze byt poskozene nebo znecistene, muze byt zlomeny "drat" od toho cidla dopredu.

Asi prvotni zkontrolovat to cidlo a prostrikonout konektor.

tomik-tomik
Tuesday 09 October 2007 - 20:41:36 Citovat
Host
PŘESNĚ TODLETO MI DĚLALO U VECTRY B R.V. 2000 NAJETO 250.000 A PO KONTROLE VŠECH ČIDEL....TO BYLA JEDNOTKA ABS...MUSEL JSEM DÁT JINOU ....OPRAVIT TO PREJ DE ALE JE TO DRAHÝ NENI ZÁRUKA NA TO.....TENKRÁT JSEM ZA NI DAL ASI KOLEM 7.000,- BYLA Z AUTA CO MĚLO NAJETO 50.000

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1716 sec,0.1366 z toho dotazů.