• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor

<< Předchozí téma | Další téma >>
Praskly pletenec
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
RBr
Thursday 07 August 2008 - 10:40:43 Citovat
Host
No jo, jasně, to máš opravdu. V mém případě ještě tak vědět odkud kam vlastně měřit, pokud to vidím poprvé.
Nechal jsem to na 2 šikovných a ochotných chlapících z jednoho malého servisu v Praze na Barrandově.
Omlouvali se, že to nebude na počkání.... (jinde bych 2 týdny čekal).
Odpoledne to měli hotový, díl si sami sehnali, chtěli za vše 1 150 Kč. Utěsnili navíc tmelem + přestříkli zinkovým sprejem...
To je zase jízda
Viktor
Sunday 17 March 2013 - 21:21:25 Citovat
Host
Jen chci přispět cenovou aktualizací. Výměna pletence, těsnění, závěsných gum včetně zajištění ... vyšlo na 1850,-Kč
JardaB
Monday 18 March 2013 - 06:19:23 Citovat
Uživatel #365
Me loni na asi 400Kc a pul dne prace - cert vi, co je lepsi

Mondeo 1.8i combi - jede a jede a jede... jen koroduje
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Opel Mokka 1.7 CDTI 4x4, jednou to muselo prijit...
lesak
Monday 18 March 2013 - 20:08:37 Citovat
Vectra A 3,0 V6
Uživatel #1443
Měním lidem pletence cca dvakrát týdně na různých autech a ceny se pohybují od 400kč do 800kč i s prací,vše na počkání a a nic při tom nedemontuji.Vyříznu to na autě a navařím také na autě (horní část kam není vidět vařím podle zrcátka.)

Autoopravna-Pneuservis Plzeň a okolí
Odtahová služba
Moni
Thursday 31 May 2018 - 18:07:17 Citovat
Host
Astra mi při sešlápnuti plynu v určité poloze (lehká nožka) pohvizdovala asi jako při zaseklém kamínku v brzdách nebo jako při volnějším či opotřebeném klínovém řemenu. Pak při opakované kontrole jsem si všimla očouzení a podle něj jsem přišla na prorezlou dírku zespod trubky od motoru. Vypomohla jsem si kovovými hadicovými spojkami a alobalem. Ale nebyla to jediná skulina, neboť to ještě foukalo z vlnovce. Z důvodu nedostatku místa jsem místo hadicových spojek použila na alobal drát. Potřebovala jsem nutně auto, abych odvezla dcerku do nemocnice. Servis auta jsem měla domluvený o dva dny později. Po ujetí necelých 20 km začal z pod kapoty vycházet hustý dým, bleskově jsem zastavila, vyndala dceru z dětské sedačky, svěřila ji neznámé paní, abych mohla jít hasit. Pochopila jsem, že improvizovat se nevyplatilo, taxík by mě vyšel levněji a hazardovat už příště rozhodně nebudu.

Rychlá odpověď:

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3274 sec,0.2437 z toho dotazů.