• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
cukaní Z18XE, špatný chod za studena
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Red Dragon
Tuesday 26 June 2007 - 21:52:21 Citovat
Host
Tak na váze už nic víc neuvidim
Odvětrání víka ventilů - jestli tim myslíš tu hadičku co vede do plastový roury sání před klapku, tak ta je OK, nebo je tam vyvedená ještě jedna těsně vedle a ta vede myslím pod klapku, ale byla taky OK

Ventil odvětrání spíše odvzdušnění je tam jen na palivovou nádž + ještě ventil sacího potrubí.

Podtlakových hadiček tenhle motor taky moc mít nebude, nemá ani čidlo podtlaku. To bývá myslím spojeno s čidlem teploty nasávaného vzduchu (motory 1.4, 1.6) u mě se o tohle stará váha vzduchu.

Jinak moc dík
Red Dragon
Monday 20 August 2007 - 19:11:47 Citovat
Host
Zdravim lidi, tak jsem byl uz ve dvou servisech. V tom prvnim jen zakroutili hlavama. No a v tom druhym coz byl Opel Servis Pribram mi po 3h badani taky vlastne nic nerekli. Prijimaci technik mi rekl, ze je Tech II navedl na lambdu nebo ridici jednotku. A kdyz jsem potom mluvil primo s technikem co to delal, tak mi tyto veci vyvratil. Ze to spis vypada na vahu vzduchu, ale ze hodnoty co davala vypadaji v poho. Ze si mam jedine zkusit pujcit dily a zkouset.
Takze napada vas neco. V okoli nikdo takovej motor nema.
Snaid
Monday 20 August 2007 - 23:35:30 Citovat
Host
Me take po nastartovani na VeBe X18XE hlavne po ranu skube motor a jde nepravidelne, ale jak se vypne ten kompresurek co predehriva katalyzator, je to jako kdyz me kopne kun a jede normalne.. Zkousel jsem menit svicky ale nic se nezmenilo. lambda ma uz taky neco za sebou a v nizkych otackach udajne ukazuje blbosti, ale kolem 2 tis. uz pry jede normalne. Uz jsem si na to zvykl, ale manzelka ma porad strach ze ji to nekde necha ?lola a proc s tim neco neudelam....
Red Dragon
Thursday 30 August 2007 - 20:53:08 Citovat
Host
Zdravim lidi, tak problem zda se nalezen.
Dnes odpoledne jsem mel moznost poradne zkusit jinou vahu z VeBe. Autu se po nastartovani jen mirne zhouply otacky a pak uz drzely. V nizkych ot. to necukalo a tahlo plynule od spoda. Proste jelo jako vymeneny. Take napeti na prvni lambde kmitalo jak ma.
Tzn. ze zitra jdu schanet vahu _;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2560 sec,0.2139 z toho dotazů.