• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VDO Dayton 2304 ovládání na volant + display
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Bender
Tuesday 03 April 2007 - 16:10:24 Citovat
Host
Zdravím všechny,

mám dotaz. Hodnì se to tu øešilo, ale protože tomu vùbec nerozumím, zkusím se zeptat ještì jednou.

Koupil jsem si radio SONY GT300, dá se pøipojit a ovládat na volant (údajnì), ale redukce je zbyteènì drahá a je to takový...moc se mi to nelíbí.

Tak pøemýšlím o výmìnì za VDO Dayton 2304, ten by prý mìl fungovat s ovládáním na volantu a palubním displayem bez problému. Je to tak? Má s tím nìkdo zkušenosti? Je k tomu potøeba koupit nìjaká redukce?

Pokud je to dùležité, mám Opel Vectra z r. 96. Sony GT300 sice hraje pìknì to jo, ale to ovládání z volantu mnì mrzí. Znáte to (

Pokud mi nìkdo pomùže, budu moc rád. Díky moc.
Bender
Tuesday 03 April 2007 - 16:11:37 Citovat
Host
Omlouvám se, nějak se pokazila diakritika, snad je to k přečtení.
ýbrc
Wednesday 04 April 2007 - 07:46:32 Citovat
Host
ahojky koupil jsem nedavno VDO Dayton 2604mp3x,objednal sem si redukci na ovládání na volant a edi displej a funguje všechno jak má ,i signál z převodovky pro regulaci hlasitosti v závislosti na jízdě,redukce byla za cca 160kč takže se neboj a směle do toho ,doporučuji mrknout na pixmania.com tak jsou ty rádia za lepší ceny to moje stálo o 4000 méně. Redukci koupíš třeba u Odkaz typ redukce je AC 7804 viz Odkaz _; spokojenost nejvyšší
Kryshna
Wednesday 04 April 2007 - 12:58:59 Citovat
Host
Nemela by ta redukce byt pro Vectry (dle tveho odkazu) MK7801/01 DIN2??? Ja se v tom nevyznam ale u te redukce 7804 nefiguruje nikde Vectra, nybrz Astra Asi budu ted za vola, ale radsi se ptam, bo chci to radio koupit taky a zapojit ho tak aby fungovalo s palubakem a volantem...

Mam Vebe 10/2000 - z22se... jenze nevim jaky display tam je... na starnkach VDO jsem se docetl ze je display C10 a C20... a podle toho adaptor cable AC 7804/00 nebo AC 7805/00

Ty mas Vectru, nebo Astru? Diky za info
ýbrc
Thursday 05 April 2007 - 07:17:06 Citovat
Host
Kryshna napsal ...

Nemela by ta redukce byt pro Vectry (dle tveho odkazu) MK7801/01 DIN2??? Ja se v tom nevyznam ale u te redukce 7804 nefiguruje nikde Vectra, nybrz Astra Asi budu ted za vola, ale radsi se ptam, bo chci to radio koupit taky a zapojit ho tak aby fungovalo s palubakem a volantem...

Mam Vebe 10/2000 - z22se... jenze nevim jaky display tam je... na starnkach VDO jsem se docetl ze je display C10 a C20... a podle toho adaptor cable AC 7804/00 nebo AC 7805/00

Ty mas Vectru, nebo Astru? Diky za info




mám vectru B 98 rok 2,5V6 neřešil sem to zeptal sem se jich a toto mi poradili a funguje to _;
Bender
Friday 06 April 2007 - 09:05:04 Citovat
Host
Díky za pomoc. Do toho Daytona 2604 asi půjdu, na té pixmania.cz je opravdu o 4tis levnější, ale chtějí peníze předem - nevím, co si o tom myslet.

Bude dovezené z Francie - to nevadí? Myslím kvůli kompatibilitě s oplíkem Ale asi by nemělo. Ty kabely mám také objednané a uvidíme, v půlce příštího týdne se ozvu jak to dopadlo.

Jinak co si o tom radiu Dayton 2604 myslíte? Jak to hraje?

Ještě jsem přemýšlel o Dayton 2304 - přeci jenom bych si ho objednal raděj z českého e-shopu.

Co vy na to?
Anonymní
Friday 06 April 2007 - 10:55:28 Citovat
Host
Pixmania je bezproblemova zalezitost, ale ja asi taky zvolim 2304, bo mi vadi ze 2604 je stribrna
Anonymní
Friday 06 April 2007 - 18:28:34 Citovat
Host
a vedeli by ste mi poradit, ako zistim, ci mi nejake konkretne radio pojde na Vectru(97)? Alebo aspon odporucit dake konkretne typy?
stavik
Sunday 15 April 2007 - 21:11:16 Citovat
Host
Cau. Nasli jste nejake dalsi radia co by sly dat do nasich opliku, aby vse fachalo jak ma...? DIk
Capricorn
Monday 06 August 2007 - 13:01:41 Citovat
Host
Zdar všichni, po pročtení veškerých rad týkajících se autorádia s MP3 přehrávačem, tak aby vše fachalo s EDI i SWRC, jsem zakoupil VDO 2304 a redukci, nicméně sám si na instalaci netroufám, maje poměr počtu levých rukou k pravým 2:0. Poradil by mi pls někdo z Vás, na koho v Praze bych se mohl obrátit, aby mi s tím (samozřejmě za patřičnou úplatu) poradil? Díky moc. Vectra B '97 s pal. počem (velký displej).

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2150 sec,0.1638 z toho dotazů.