• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: VDO Dayton 2304 ovládání na volant + display
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Bender
Odeslal: Tuesday 03 April 2007 - 16:10:24
Zdravím všechny,

mám dotaz. Hodnì se to tu øešilo, ale protože tomu vùbec nerozumím, zkusím se zeptat ještì jednou.

Koupil jsem si radio SONY GT300, dá se pøipojit a ovládat na volant (údajnì), ale redukce je zbyteènì drahá a je to takový...moc se mi to nelíbí.

Tak pøemýšlím o výmìnì za VDO Dayton 2304, ten by prý mìl fungovat s ovládáním na volantu a palubním displayem bez problému. Je to tak? Má s tím nìkdo zkušenosti? Je k tomu potøeba koupit nìjaká redukce?

Pokud je to dùležité, mám Opel Vectra z r. 96. Sony GT300 sice hraje pìknì to jo, ale to ovládání z volantu mnì mrzí. Znáte to (

Pokud mi nìkdo pomùže, budu moc rád. Díky moc.
Poslední odpovědi
Teknomax
Odeslal: Thursday 17 January 2008 - 16:51:15

kouknu na to díky
KopA
Odeslal: Thursday 17 January 2008 - 16:35:52

stavik napsal ...

Cau. Nasli jste nejake dalsi radia co by sly dat do nasich opliku, aby vse fachalo jak ma...? DIk


odkazal bych vas na Odkaz tam si vyberte co vas zajima a v pripade potreby tam mate kontakt.

Je tam vse, jake radio do jakeho auta (r.v.), jakou redukci aby to umelo to a to.
Teknomax
Odeslal: Thursday 17 January 2008 - 15:50:00

Zdravim, též uvažuji o koupi tohoto radia... ale furt ne a ne se rozhodnout bohužel nemám ovládání na volantu. tak se nemůžu rozhodnou zda to neni škoda koupit jen kvůli tomu palubnímu dipleji. tak se chci zeptat zda třeba někdo nemáte třebas náhodou nějaký krátký video, ke by bylo vidět jak to vlastně vypadá když to je v provozu i s tim displejem. když byste někdo něco měl tak se mi ozvěte, buď sem nebo na email Email
díky moc mějte se
Capricorn
Odeslal: Monday 06 August 2007 - 13:01:41

Zdar všichni, po pročtení veškerých rad týkajících se autorádia s MP3 přehrávačem, tak aby vše fachalo s EDI i SWRC, jsem zakoupil VDO 2304 a redukci, nicméně sám si na instalaci netroufám, maje poměr počtu levých rukou k pravým 2:0. Poradil by mi pls někdo z Vás, na koho v Praze bych se mohl obrátit, aby mi s tím (samozřejmě za patřičnou úplatu) poradil? Díky moc. Vectra B '97 s pal. počem (velký displej).
stavik
Odeslal: Sunday 15 April 2007 - 21:11:16

Cau. Nasli jste nejake dalsi radia co by sly dat do nasich opliku, aby vse fachalo jak ma...? DIk
Anonymní
Odeslal: Friday 06 April 2007 - 18:28:34

a vedeli by ste mi poradit, ako zistim, ci mi nejake konkretne radio pojde na Vectru(97)? Alebo aspon odporucit dake konkretne typy?
Anonymní
Odeslal: Friday 06 April 2007 - 10:55:28

Pixmania je bezproblemova zalezitost, ale ja asi taky zvolim 2304, bo mi vadi ze 2604 je stribrna
Bender
Odeslal: Friday 06 April 2007 - 09:05:04

Díky za pomoc. Do toho Daytona 2604 asi půjdu, na té pixmania.cz je opravdu o 4tis levnější, ale chtějí peníze předem - nevím, co si o tom myslet.

Bude dovezené z Francie - to nevadí? Myslím kvůli kompatibilitě s oplíkem Ale asi by nemělo. Ty kabely mám také objednané a uvidíme, v půlce příštího týdne se ozvu jak to dopadlo.

Jinak co si o tom radiu Dayton 2604 myslíte? Jak to hraje?

Ještě jsem přemýšlel o Dayton 2304 - přeci jenom bych si ho objednal raděj z českého e-shopu.

Co vy na to?
ýbrc
Odeslal: Thursday 05 April 2007 - 07:17:06

Kryshna napsal ...

Nemela by ta redukce byt pro Vectry (dle tveho odkazu) MK7801/01 DIN2??? Ja se v tom nevyznam ale u te redukce 7804 nefiguruje nikde Vectra, nybrz Astra Asi budu ted za vola, ale radsi se ptam, bo chci to radio koupit taky a zapojit ho tak aby fungovalo s palubakem a volantem...

Mam Vebe 10/2000 - z22se... jenze nevim jaky display tam je... na starnkach VDO jsem se docetl ze je display C10 a C20... a podle toho adaptor cable AC 7804/00 nebo AC 7805/00

Ty mas Vectru, nebo Astru? Diky za info




mám vectru B 98 rok 2,5V6 neřešil sem to zeptal sem se jich a toto mi poradili a funguje to _;

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0700 sec,0.0311 z toho dotazů.