• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nerovnomerne sjete pneu!
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
weni
Friday 15 June 2007 - 11:56:06 Citovat
Host
tak popořadě-nejdív omlouvám že reaguji se zpožděním,jsem totiž přes týden pryč. Dále-uložení tlumičů nevím.Zjistím.Ale před tou výměnou těch proklatých silenbloků to nedělalo. Odklon se u tohohle auta dá také udělat?Že by se změnil když se dají ty silenbloky,a o tolik?? Jinak brzdy ok,nové kotouče,a plovoucí třmen super,byl promazaný,při výměně destiček žádný problém. Prostě to dělá i na nerovnostech,pokud zatočím volantem o víc jak půl otáčky a je nějaký rygol,chce mi to smotat ruce do vánočky a překlopit se do zatáčky,místo abych ho držel DO zatáčky spíš musím tahat jako VEN ze zatáčky. A totéž při brzdění,tam to ale houpe zleva do prava-když přímý směr,brzda do zatáčky=to samé co rygol.Ale pokud by se kola s rameny vinou měkkých silenbloků hodně kroutily,sjížděl by se logicky vnitřní okraj pneu,ne?Protože by vahou auta šly vpředu vlastně jako od sebe,bržděná kola by se stahovala dozadu.Navíc si kola občas hvízdnou,i při mírném brzdění,to přece není normální,aby se kola tak moc sjížděla a ještě to pískalo,a přitom 2x geometrie že prý OK. Škoda že je to nafťák,asi budu muset pro pár litrů benzínu na pumpu (aby to lépe hořelo)
weni
Friday 15 June 2007 - 14:33:29 Citovat
Host
tak jsem si zajel na STK,kde mi potvrdili ty silenbloky.Je to totální bláto,při rozkmitání na deskách byla vůle v uložení 2cm!!! Na každé straně,krát délka ramena,to je slušný manévr ramena např při brzdách na to,že by vlastně mělo podržet celé auto... Tak jsem zrovna objednal nové,450kč/ks,ale prý jedno z nejlepších co je k mání,tak uvidím.. Pro jistotu zrovna i práce v servisu,tam to můžu aspoň popř reklamovat.Tak díky všem,zas se ozvu jinde,o to nemám strach,na koupi vraků jsem asi expert.... Hezký víkend přeju _;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1621 sec,0.1314 z toho dotazů.