• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nerovnomerne sjete pneu!
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Vodník
Wednesday 08 November 2006 - 08:19:36 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
tomis: lidi jsou zlý. No nic - o zadních tu nebyla původně řeč, ale mě odešly za jedno jediné léto. Pravda, mám na zadních kolech špatný odklon, nicméně ty gumy jsou po 30 tisících v tahu, i když na vnějších stranách víc, ale prakticky v celé šířce vzorku. Dunlopy.
Marek
Wednesday 08 November 2006 - 08:26:49 Citovat
Host
Někdy je nasnadě ta nejprostější odpověď,sjetý vnitřek předních kol...dlouhodobě přehuštěné pneumatiky.Mo a nebo ty čepy,geometrie...
qpc
Wednesday 08 November 2006 - 09:26:17 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
kolegovise stalo,že měl v pytli tlumiče a ty pneu se mu nerovnoměrně sjížděli,nakonec měli tvar něčeho jako brambora.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


paw
Wednesday 08 November 2006 - 12:34:13 Citovat
Host
na moji ceckove omeze jsou sjety zadni ale rovnomerne a predni skoro onicem nevi
a prava zadni je za tuto sezonu skoro vyrizena
vubec nvim cim to je
mates
Wednesday 08 November 2006 - 13:08:52 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
NIO na srazu mi kdysi říkal, že u Omeg na předku se musí nastavit geoška jinak, ne podle tabulek...proč to si už nepamatuju, on by to vysvětlil.

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Martas
Wednesday 08 November 2006 - 13:18:45 Citovat
Host
mates napsal ...

NIO na srazu mi kdysi říkal, že u Omeg na předku se musí nastavit geoška jinak, ne podle tabulek...proč to si už nepamatuju, on by to vysvětlil.


Samozrejme geometrie se dela rozdilne u aut s hnanou/nehnanou predni npravou, ale to by ten kdo tu geo. dela mel celkem vedet ...
mates
Wednesday 08 November 2006 - 13:58:43 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
No myslel jsem samo že Omegu dle tabulek na Omegu...
Třeba nám to Nio prozradí, až sem koukne.

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Anonymní
Wednesday 08 November 2006 - 17:29:40 Citovat
Host
JOB napsal ...

Marek napsal ...

Ta zbyteènì komplikovaná konstrukce pøední nápravy je hroznì citlivá na díry v silnici.

Co je na ní komplikovanýho víc než na ostatních autech a proč zbytečně ?

Pokud jezdim po pražské dlažbě,tak přední stabilizační tyčky můžu měnit pořád dokola.Během 5000 km začnou klepat.Ten pomocný čep řízení (uvnitř se silonovými vložkami) taky taky neni zrovna ideální.Jinak pokaždé když vezmu nějakou velkou díru,tak jedu na geometrii.Najezdil jsem s Hondama (Civic a Accord) celkem přes 280 000-děr jsem vymetl opravdu dost a nikdy jsem neměl problém.U Omegy ty přední silentbloky (přední náprava) jsou z poněkud měkké gumy a už nevim jak je pootočit aby se netrhaly.Jinak je Omega super.Mám benzín 2,2 a jsem jinak naprosto spokojenej.-Až na zimu(na sněhu nejede s TC ani bez TC)Omegám zdar!
Ruchin
Wednesday 08 November 2006 - 18:09:49 Citovat
Host
Tak Omegari!Po zvednuti auta nad hlavu jsme prisli na to,proc mi to sjizdi vnitrky pneu.predni napravy.Vse v poradku az na totalne vymlacene silendbloky na ramenech!
Martas
Wednesday 08 November 2006 - 18:11:54 Citovat
Host
Ruchin napsal ...

Tak Omegari!Po zvednuti auta nad hlavu jsme prisli na to,proc mi to sjizdi vnitrky pneu.predni napravy.Vse v poradku az na totalne vymlacene silendbloky na ramenech!


No vidis a jestli neni lepsi priste to napred zvednout, podivat se a pak se teprve ptat ...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1534 sec,0.1077 z toho dotazů.