• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Sběrné potrubí , litinové parohy , praskliny , řešení , svařování litiny , kontakty , ceny nd , atd.
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7 8 9
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
RBr
Sunday 22 October 2006 - 21:17:44 Citovat
Host
Václav GT napsal ...

RBr napsal ...

Lidi, kde kupujete "vnější torx"?

Koukni sem Odkaz . Ten odkaz jsem získal před časem na Odkaz ?lola _;



Když já myslel, že jsem to nenašel v obchodě....koukám taky, že u nás nemají zastoupení, kouknu v Praze.
Ale tam, kdes to našel, to nejsou špatný stránky, že?! ?lola ?lola
A hádej, od koho získal autor stránek ten odkaz? ?lola ?lola
Palic
Sunday 22 October 2006 - 22:14:38 Citovat
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
ja koupil na jare tuto sadu viz web Odkaz v kamenem obchode za cca 350Kc..... schanej jsem jeste ty same pro srouby s vnitrnim torxem ae ty uz nemeli, na tyhle jsem cekal asi mesic, pri te prilezitosti jsem bral dve sady a jednau stale vozim v aute a druhou si koupil Yper.......

nakone jsem sehnal i s vnitrnim torxem sadu od myslim ze 4 torxu po 50 nebo 60 s kratkm nastavcem a s dlouhym nastavcem za cca 400,- na blesaku....... takze staci hledat a urcite se zadari.....

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
macil
Monday 23 October 2006 - 11:41:45 Citovat
Host
RBr napsal ...


Lidi, kde kupujete "vnější torx"? Jsou na tom plechovým krytu svodů(a nejen tam) a já je nikde po obchodech nevidím.


Na torxy na tom kryte sadne aj 8-ka šesťhran, ale na ostatné by som to neskúšal, bývajú viac nafest.
RBr
Monday 23 October 2006 - 12:25:51 Citovat
Host
Palic napsal ...

ja koupil na jare tuto sadu viz web Odkaz v kamenem obchode za cca 350Kc..... schanej jsem jeste ty same pro srouby s vnitrnim torxem ae ty uz nemeli, na tyhle jsem cekal asi mesic, pri te prilezitosti jsem bral dve sady a jednau stale vozim v aute a druhou si koupil Yper.......

nakone jsem sehnal i s vnitrnim torxem sadu od myslim ze 4 torxu po 50 nebo 60 s kratkm nastavcem a s dlouhym nastavcem za cca 400,- na blesaku....... takze staci hledat a urcite se zadari.....



JJ, to by se mi líbilo. A co to je za stránky? To bude jak bazar a toho bych se bál.


Na blešáku jsem právě o tomto víkendu tako koukal a nic.

[ Upraveno Monday 23 October 2006 - 12:27:18 ]
Koudy
Tuesday 24 October 2006 - 10:40:03 Citovat
Host
Tak včera jsem si ve Vel. Mezu byl pro ty opravený parohy, jak oni říkají sešitý. Vypadá to dobře, je to se zárukou a samozřejmě s fakturou, ale cena mně trochu šokla 1750,- + 250,- srovnání příruby.
Mám to i vyfocený, tak až to stáhnu tak to sem hodím.
RBr
Tuesday 24 October 2006 - 11:05:56 Citovat
Host
Koudy napsal ...

Tak včera jsem si ve Vel. Mezu byl pro ty opravený parohy, jak oni říkají sešitý. Vypadá to dobře, je to se zárukou a samozřejmě s fakturou, ale cena mně trochu šokla 1750,- + 250,- srovnání příruby.
Mám to i vyfocený, tak až to stáhnu tak to sem hodím.



Tak to jsem upřímně zvědavý, jak ti to vydrží za tyhle peníze a se zárukou. Jak dlouhá záruka?
Já měl smůlu, na vrakáči oddělali kryt a zjistili, že ty jediný parohy, co na mě čekaly za 2 tis, jsou taky prasklý. Takže budu shánět dál.
Koudy
Tuesday 24 October 2006 - 20:29:50 Citovat
Host
Já když jsem je sháněl po různejch vrakáčích a opelmanech tak mi říkali, že jsou z 90% stejně prdlý.
Tak a teť to foto





KopA
Wednesday 25 October 2006 - 16:58:02 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Tak nevim Koudy vypada to zvlastne. Jde poznat jestli tam je vic vrstev materialu nebo to je jen brousenim?

Jinak co jsou ty 4 vodorovny cary na detailu hned vpravo vedle toho svaru, skrabance nebo praskliny?

Kazdopadne dej vedet jak dlouho to vydrzi. Osobne bych si poznacil nekde na ty svody datum opravy.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Koudy
Thursday 26 October 2006 - 09:50:33 Citovat
Host
Kolik je tam vrstev to nevím, neviděl jsem to jak to dělali. Ty vodorovný čáry nejsou 4, ale 5 a to je právě to sešití přes prasklinu a následně převařeno nebo zataveno. Samozřejmě je to odzkoušený na těsnost. Datum si poznamenávat nemusím mám od toho doklady. Co to vydrží ukáže čas, ale nebyly to první parohy, který dělali a zatím se jim žádný nevrátily (říkali oni) a jsou na tu svoji metodu celkem hrdý - se mi zdálo.
prťka
Thursday 26 October 2006 - 09:58:28 Citovat
Host
Koudy oprav si v popisku pod autem v nastavení tu větu...já bych ti to opravil ,ale za boha nemůžu přijít na to co to je

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7 8 9  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3339 sec,0.2614 z toho dotazů.