• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
spotreba neutral vs. se zarazenim
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
drb
Wednesday 12 January 2005 - 09:30:27
Host
vysvetlite mi nekdo prosim jak je to se spotrebou pri dojezdu se zarazenou rychlosti? cetl jsem na vice mistech, ze kdyz jedu z kopce tak se uzavre privod paliva a spotreba je nulova, nicmene ted mi zase nekdo rekl, ze to je blbost. nerozumim tomu, kazdopadne se mi zda taky divny, ze by tam neteklo vubec zadny palivo.
riwal
Wednesday 12 January 2005 - 10:18:59
Host
U motorů s přímým vtřikováním se při brzdění motorem vypíná přívod paliva (jedeą za 0) a řj ho zapne asi kdyľ se motor dostane na 1200-1500 ot. aby motor po seąlápnutí spojky nechcípnul.
Při vyřazeném jede motor pochopitelně na volnoběh a otáčky jsou asi o 300 vyąąí neľ kdyľ auto stojí, takľe asi 1100 ot. - to kvůli ochraně spojky kdyby se najednou zařadilo aby to na ní nebyl takovej ątos.
Anonymous
Wednesday 12 January 2005 - 10:44:38
Host
kazdopadne kamarad argumentoval, at si prectu neco o tom jak pracuji spalovaci motory - ze je nesmysl aby se tam nic nespalovalo. take arguentoval tim, ze kdybych otocil klickem, tak to nepojede. jakej je tedy mezi tim rozdil a jak to funguje?
drb
Wednesday 12 January 2005 - 10:53:05
Host
to jsem byl ja, pardon...
LarryE
Wednesday 12 January 2005 - 10:54:01
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
Vem kamaráda,posaď ho do auta s PC,jeďte z kopce bez plynu,naąteluj tam okamľitou spotřebu a aľ uvidí 0.0 tak je to přeně tolik,kolik v ten okamľik motor potřebuje paliva.

LarryE
Chibama se človjek učý
riwal
Wednesday 12 January 2005 - 10:55:34
Host
To je ale nesmysl. Vąe řídí řídící jednotka motoru a díky vąem čidlum ví v jakém stavu auto a motor je, jestli jede nebo stojí atd. Vyřiď kámoąovi, a» si o tom něco přečte on. Jasně jsem Ti psal, ľe pokud se motor dostane pod 1500 ot. tak řj pustí palivo, takľe kdyľ motor stojí, tak je to asi něco jinýho - otočíą klíčem a startér točí motorem, tak čidla na klice a vačce dávají signál řj, ľe motor je v pohybu a ta pustí palivo. Naopak jedeą se zařazenou rychlostí a otáčky motoru jsou třeba 2500 ot. a nohu máą z plynu, tak řj vypíná přívod paliva i na volnoběh dokud neklesnou táčky na těch asi 1500, pak zase pustí palivo na volnobeh a začme přidávat aby motor nechcíp.
klubo
Wednesday 12 January 2005 - 12:22:20
Host
jo je to tak, mě to taky na pc ukazuje při rychlosti bez plynu 0.0....auto jede setrvačností nebo třeba z kopce
drb
Wednesday 12 January 2005 - 16:48:17
Host
to ja vim, ze pocitac ukazuje spotrebu 0. nejsem si ale jist, jestli to opravdu musi odpovidat pravde. nevim jak se to meri. co se stane kdyz pojedu z kopce se zarazenou rychlosti a vypnu klickem motor? to by melo chcipnout, ne? sorac jestli otravuju, ale fakt tomu nerozumim a zajima me to. nerozumim proc to chcipne, kdyz to stejne jede setrvacnosti a palivo by tam stejne nemelo tyct.
FEDAS
Wednesday 12 January 2005 - 17:35:03
Host
kdyľ pojedeą z kopce se zař. rych.(nad tech +-1400 ot.) a vypneą kliček,tak se vubec nic neprojeví,auto se bude chovat uplne stejne,protoze jak ti tady vsichni rikaj,tak kdyz brzdis motorem,tak tam proste nejde benzin a BRZDIS motorem,akorat riskujes diody a regulator v altiku,protoze mu odepnes zatez a altik nesmi bezet naprazdno.
riwal
Wednesday 12 January 2005 - 18:19:40
Host
Kdyľ za jízdy z kopce vypneą klíček, tak si nejspíą rozbijeą auto i úsměv. Kdyľ nevěříą - zkus to.
Je to tak jednoduchý - vzdávám to.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2060 sec,0.1595 z toho dotazů.