• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
spotreba neutral vs. se zarazenim
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
DavidST
Wednesday 12 January 2005 - 18:35:55
Host
Jo
Zabrzdit Auto skopce je umeni...
Ja jel ve 4lidech 160km/h z kopce a vyradil sem...
Ale chcip mi motor &|
Byl to poradnej kopec... &|
tAKZE SEM TOHO MEL PLNY KECKY KDYZ SEM SI VYSLAPAL POSILOVAC...
klubo
Wednesday 12 January 2005 - 22:40:04
Host
pal pc snad měří mnoľství vstřikovanýho paliva tak jak to jednotka motoru řídí
Toli
Thursday 13 January 2005 - 00:42:11
Host
Chlapi to je docela sranda já jsem ani netuąil, ľe jsou mezi námi taky kaskadéři ! Moľná by to chtělo novou rubriku do hlavní nabídky:Já a můj nejsilnějąí záľitek s Oplem: zatim se mějte Toli
Lib
Thursday 13 January 2005 - 09:09:18
Host
muj nejsilnejsi zazitek s opelem bylo, kdyz sem na 2proudovce tu v olmiku seslapl spojku, abych tam dal 3 a pedal se uz nevratil, tak sem dojel na volnobeh az k mistu urceni, mel sem stigro, ze sem projel krizovtaky bez zastaveni No a tam sem to nechal a zavolal otcovi at si pro to prijede, neb sem jel randit Bylo zasrany a pridreny lanko, stacilo prej jen vzit nakou tycku a vratit to u motoru z5 a namazat. Jenze tehda sem byl vyplaseny mladicek A tato prihoda smele souperi se smykem s astrou, to sem ji mel hodne cerstve a malem sem ji zrusil [holt naledi v obci] Jinak jet bez zapnutyho motoru se dalo jen s astrou, s vectrou uz ani hovno, nebrzdi to, nezataci to (no ve vysoke rychlosti se to zataceni da ozelet, tam stejne neni radno nejak prudce trhat volantem, ale ty brzdy, to je megapruser)
[ Edited Thu Jan 13 2005, 09:11AM ]
fedas
Thursday 13 January 2005 - 15:47:27
Host
nechci se s vama nejak hadat a ani tvrdit,ze jizda s vyp. zap. je pro auto neco super,ale kdyz mam zarazeno a motor ma otacky,tak je z hlediska ovladani jedno jestli jedu s klickem nebo bez,motor se toci a posilovace fungujou,a s VeBe to normalne jde
riwal
Thursday 13 January 2005 - 20:48:57
Host
No psal jsem, ľe to vzdávám, ale volové ľádnej klíček nevypínat, jestli tohle čte někdo kdo tomu nerozumí, tak se můľe zabít a jeątě někoho jinýho. Hlavní problém je, ľe to auto s vypnutym klíčkem je úplně blbý, řídící jednotka nemaká, altik jde do hoven, vy ste se snad zbláznili nebo co, ľe o tomhle vůbec filosofujete. To bylo na místě u aut který měli v zapalování boąák, ale tady ne.
riwal
Thursday 13 January 2005 - 20:53:14
Host
Jo a zapoměl jsem jeątě si to zamkněte, puste alarm a klíče si dejte do kapsy - to snad neni moľný tohleto.
RTT
Friday 14 January 2005 - 08:03:38
Host
Stačí poslouchat studený motor:přidání plynu=klapání,ubrání plynu=ticho,tzn.palivo do válců nemůľe jít ani náhodou.Zdravím
Lib
Friday 14 January 2005 - 08:24:57
Host
no jestli to poznavas podle zvuku tak panbu s tebou
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1296 sec,0.1027 z toho dotazů.