• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zvuk u kola
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
jjarves
Friday 05 May 2006 - 18:25:03 Citovat
Host
Cus oplaci,mám takový zvláštní dotaz.Po prejezdu nerovností a dnes jsem zjistil i po kopnutí do předního kola u spolujezdce zachrastí asi plech u kola (podobný zvuk jako když chrastí příčky v tlumiči výfuku). Myslím si, že je to ten co chrání kotouč. Poraďte je to možný? A jak je ten plech uchycen. Předem dík Jarda
Martas
Friday 05 May 2006 - 18:28:47 Citovat
Host
jjarves napsal ...

Cus oplaci,mám takový zvláštní dotaz.Po prejezdu nerovností a dnes jsem zjistil i po kopnutí do předního kola u spolujezdce zachrastí asi plech u kola (podobný zvuk jako když chrastí příčky v tlumiči výfuku). Myslím si, že je to ten co chrání kotouč. Poraďte je to možný? A jak je ten plech uchycen. Předem dík Jarda


Nestalo by za to napred to kolo sundat a podivat se nez se ptat ?
jjarves
Friday 05 May 2006 - 18:33:49 Citovat
Host
Je mi to jasné, ale domů dojedu až za tmy. Abych nezapomněl VeBe 1998, hatchback 120 tis. X20XEV
jjarves
Monday 08 May 2006 - 11:47:42 Citovat
Host
Je mi jasné, že to byla hloupá otázka,ale když je člověk mimo domov tak zkouší cokoliv. Už je vše OK. Byla to jen destička, která zvonila o kotouč. Omlouvám se a přeji všem mnoho kilometrů bez nehod.
Martas
Monday 08 May 2006 - 12:00:23 Citovat
Host
jjarves napsal ...

Je mi jasné, že to byla hloupá otázka,ale když je člověk mimo domov tak zkouší cokoliv. Už je vše OK. Byla to jen destička, která zvonila o kotouč. Omlouvám se a přeji všem mnoho kilometrů bez nehod.


Jenze ona "jenom" sprajcla desticka na par kilometrech minimalne muze zlikvidovat kotouc a to nemluvim o tom kdyby se ti kousla, takze myslim ze sundat kolo a aspon se kouknout zas tolik prace neni !!!!
qpc
Monday 08 May 2006 - 15:10:15 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
plechovej zvuk a byla to destička?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


jjarves
Wednesday 31 May 2006 - 20:07:41 Citovat
Host
Byla to destièka, malinko jsem pøihnul pružinu na brzdièi, jen aby se dotýkala a vše OK. Sám jsem si oddechl.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1511 sec,0.1207 z toho dotazů.