• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ložiska zadních kol
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Vašek
Thursday 04 August 2005 - 16:34:25 Citovat
Host
Ahoj,
hučí mi ložiska, pravděpodobně zadní. Když jsem je honil u "autoprodejců" tak jsem nestačil kulit oči na ty ceny. Teď jsem sehnal u prodejce ložisek za 3000 komplet ložisko i s nábojem. Je to od TIMKENu typ EK78658???? Opravdu mi to tam pujde?? Je to složitý vyměnit?? Jo a ještě mi někde říkali, že TIMKENa nebrat. Že prej jsou to šunty, něco jako OPTIMAL, a že tam zabalí cokoliv. Musím se rozhodnout do zitra do 10hodin, tak mooooc prosím o radu.
Jo ještě je to prej stejný jako VKBA 3409 od SKF (ty by byly za 3570,-Kč). Tak který radši zvolit? A jak vůbec poznám, který to ložisko je v háji??? _rendek
Anonymní
Thursday 04 August 2005 - 20:35:34 Citovat
Host
Jen se zeptám, gumy máš nový? Kdysy jsem kupoval SKF za 2900 kus zbytečně. S novou sadou pneu. hučení zázračně zmizelo...výměna je o čtyřech šroubech.
Vašek
Sunday 07 August 2005 - 12:10:06 Citovat
Host
Gumy jsem kupoval na jaře nový (Dunlop SP 01) a začalo to hučet až dýl. Gumy to nejsou. Když jsi kupoval ty SKF, bylo to VKBA 3409?
Praetor
Tuesday 09 August 2005 - 00:14:18 Citovat
Host
taky mam nacaty pravy zadni lozisko, akorat cena za celej naboj byla trochu vyssi co mi byla recena. cca 8k ... podotykam ze to neni autorizak vetsina bude vedet kam jezdim s Vekcou k panu doktorovi
LarryE
Tuesday 09 August 2005 - 10:34:32 Citovat
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
Vašek: Timken nebrat,na Optimal srát.Kup SKF - cena 3570 za kus je naprosto adekvátní,já ho kupoval v prodejně SKF taky tak.Hučelo nejdřív jedno kolo,za tejden hned druhý.Který je v hajzlu poznáš při jízdě-lehký slalom na rovině a poslouchat,při zatížení se ozve.Nebo to zvedni,kolo sundej a zatoč nábojem,pokud je hodně načatý je to docela rachot.

LarryE
Chibama se človjek učý
Vašek
Tuesday 09 August 2005 - 12:41:17 Citovat
Host
Tak nakonec jsem ho ukecal a koupil jsem obě dvě SKF taky za 6000. Je to celej náboj. Včera jsem jedno už vyměnil, dneska jdu dělat druhý. Myslel jsem že je to sranda, ale je docela vopruz se na ty šrouby dostat. Hlavně ten levej horní. Je na to nějakej speciální klíč?? Já to dělal očkovým a pootáčel jsem ho po 1/6otáčky. Ale jinak to celkem jde. Jo, a nevím jestli už byly měněný, ale byly tam SKF. Vzhledem k tomu, že je tam natočeno 156t km, tak si myslím, že jsou tam od výroby. Je to možný??? A jsou Made in France (to je dobře nebo špatně)??? _rendek
LarryE
Tuesday 09 August 2005 - 13:07:28 Citovat
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
Možný to určitě je,mění se tak jednou za život auta.Dělal jsem to myslim normálně gola sadou s kloubkem.Franc jsou good.

LarryE
Chibama se človjek učý
Anonymní
Thursday 01 September 2005 - 17:42:42 Citovat
Host
Po kolika najetejch KM zacinaj odchazet loziska cca?
Ramon
Saturday 15 October 2005 - 20:46:02 Citovat
Host
Niejaky Movistar tu pisal ze on menil len lozisko ze sa mu ho podarilo vybrat ma tu niekto stym skusenost??? este som to nevidel rozobrane ale ked ho tam dali tak aj von musi ist no nie. lebo aj mne to zacalo hucat a to mam 145000 km a predtim som mal na inej 170000 a nic nehucalo. keby islo vybrat tak tu cenu za lozisko odhadujem na 500 sk a to je sakramensky rozdiel!!!
K-P
Saturday 15 October 2005 - 21:07:28 Citovat
Host
2 anonym: jak píše Ramon je to různý, nejde prostě říct přibližný stav km.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1247 sec,0.0946 z toho dotazů.