• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
2,5i automat - cukání při 80km/h
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
PepaMB
Sunday 01 January 2006 - 19:27:50 Citovat
Host
DSGcko mam ve sluzebni Oktavce (2.0 TDI), je to parada...
ale stejne, razeni klasickeho automatu a primo slysitelne ztraty vykonu maji taky svoje kouzlo
Rob 2
Sunday 01 January 2006 - 19:30:57 Citovat
Host
Jo, hlavně jsou poznat u čerpací stanice a na obsahu peněženky &|
René Horák
Sunday 01 January 2006 - 22:16:42 Citovat
Host
No chvění řadící páky,kolem 80,většinou způsobuje poškozené středové uložení ,nebo špatné vyvážení kardanu.Můžou to také být poškozené hardispojky. Myslím,že se zcela určitě nejedná o závadu automatu! Ale těžko radit,musel bych se svézt. Vlez pod auto a chyť uprostřed za kardan a zkontroluj ho. Nesmíš s ním lehce hýbat(nahoru a dolu:-) Řešil jsem to již na několika omegách a senatorech, vždy to bylo ono!!! omega mv6
hm
Monday 02 January 2006 - 11:11:46 Citovat
Host
pane Horak ja myslel že už jste ten šedej dvoulitr prodal
PepaMB
Monday 02 January 2006 - 11:41:04 Citovat
Host
René Horák napsal ...
No chvění řadící páky,kolem 80,většinou způsobuje poškozené středové uložení ,nebo špatné vyvážení kardanu.Můžou to také být poškozené hardispojky. Myslím,že se zcela určitě nejedná o závadu automatu! Ale těžko radit,musel bych se svézt. Vlez pod auto a chyť uprostřed za kardan a zkontroluj ho. Nesmíš s ním lehce hýbat(nahoru a dolu:-)


Diky za tip - zkusim zahybat s kardanem. Muze to mit nejakou vuli? A co se s tim pak dela? Vymena kardanu, nebo jen toho ulozeni (nejake lozisko)? Kolik to tak muze stat?

Co jsou to hardispojky? Jsem clovek od pocitace, na autech znam jen to, co uz jsem mel nekdy rozbite, nic vic...
PepaMB
Monday 02 January 2006 - 12:14:00 Citovat
Host
Kdyz nad tim premyslim - to asi nebude kardanem - volic prevodovky se nechvel, ten se cukal o poradny kus spolu s celym autem.
René Horák M.B.
Monday 02 January 2006 - 15:24:24 Citovat
Host
Nevěřil by jsi tomu, ale opravdu to může to uložení kardanu dělat. Alespoń to zkus,zkontrolovat.(pro svuj dobrej pocit. Také jsem měl opět stejný problém,kdy celá páka chvěla při různých rychlostech jako blázen a bylo to pouze špatně vyvážené,naražené zadní kolo. Jsi od Ml. Bol.?
Jo a pro toho hm. _s103 omegu 2.0 jsem již vážně prodal a nahradila ji 3,0iMV6.
PepaMB
Monday 02 January 2006 - 16:51:34 Citovat
Host
René> urcite to zkusim, resp. pozadal jsem stavajiciho majitele, at to zkusi, protoze v tomto stavu to nekoupim.
Jj, jsem od Ml. Boleslavi... a presto mame doma Opla
René Horák
Monday 02 January 2006 - 17:15:42 Citovat
Host
Jestli můžeš,pojď na icq 289-816-065
PepaMB
Monday 02 January 2006 - 17:33:01 Citovat
Host
René Horák napsal ...
Jestli můžeš,pojď na icq 289-816-065

Zatim nemuzu, jeste jsem v praci a odtud se nedostanu. Vecer se ozvu.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2490 sec,0.1814 z toho dotazů.