• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Brzdové kotouče - jakou značku?
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Vranoch
Wednesday 19 October 2005 - 19:47:04 Citovat
Host
Ja jsem na jare menim vsechny 4 kola, Vzadu mam Zimmerman a vpredu mi byl vrele doporucen Lockheed. Cenu si uz presne nepamatuju, ale cely ten spas (4x kotouce + 4x desticky) me vysel na cca 8500. Neposoudim jak by to brzdilo s necim jinym, ale tohle brzdi slusne. Musel jsem uz i dost brzdit na dalnici a bez problemu. (2.5TD). Vranoch
marek
Wednesday 26 October 2005 - 00:07:15 Citovat
Host
Tak zrovna s kotouči značky Lockheed mam ty nejhorší zkušenosti. házely skoro už od namontování a po 20 000 už byly zkroucené a to nebyl žádnej závodní styl jízdy.
vvdd
Wednesday 26 October 2005 - 02:42:23 Citovat
Host
Lockhead destičky nebrat! Zbaštily mi origo kotouče. Taky používám Ate.
Anonymní
Wednesday 26 October 2005 - 10:12:26 Citovat
Host
Není nad ATE !
POKUD CHCEŠ SEŽENU ZA DOBROU CENU !!!!
RBr
Wednesday 26 October 2005 - 11:08:28 Citovat
Host
Už jsem objednaný (rovnou v servisu) a budou to kotouče i destičky Lucas. Na ně jsem tu neviděl ani negativní ani pozitivní zkušenosti. Máte je někdo na autě?
hraci
Friday 28 October 2005 - 06:48:40 Citovat
Host
Uvedu pár informací :
ač se to nikde nepíše obvykle originální kotouče + destičky na Opla jsou od ATE /také vetšina brzdových třmenů), u poslední Corsy-C a COMBA jsou to ale LUCAS (dokonce je to i na orig krabičce). Stařší třmeny- brzdy /kadett,astra f,---/ byly Bosch,Delo.Ate. Nedělám si iluze jak do výroby nakoupína základě požadavku kvalita/cena tak dodávají.
jinak osbně montuji ATE/ATE nebo Delphi/Delphi
ale ne sada destiček za 1200,- ale ta sada co je dražší.
i OPEL DĚLÁ DESTIČKY CO STOJÍ 3000 ALE TAKÉ 1500
ALE TY JSOU TAK NA 20-40 000KM.Ferodo vyrábějí pár km ode mně, a to by ste se divili co jde na export,pro audinu ,VW,škodu,Volvo,... a co jde na pult prodejců, to je nesrovnatelná kvalita. Příklad : destičky co jsou k.o z výroby jdou mimi fabriku na ekologické znehodnocení,po cestě zmizí a najednou koukám že je občas vdím na pultě obchodů,a ani neřeším že jakýkoliv destičky lze sehnat za 500-800 jako čorka z fabriky
prtka
Monday 14 November 2005 - 10:27:30 Citovat
Host
Pánové otevírám toto téma ještě jedno.Radím tu jak chytrolín a teď došlo i na mě když jsem měnil zimní gumy všiml jsem si ,že na zadních deskách mám snad 1-2 milimetry...no nic okamžitě je musím vyměnit...staré kotouče nechávám neb jsou ještě slušné..akorát je sjedu na soustruhu a srovnám ten rantl...neví jaká značka kotoučů tam je ..je to někde vyražené?...pak nechci investovat do desek nějaké šílené částky stejně to auto prodávám...ale nechci tam dát vyložený šunt...takové prase zase nejsem...pak jsem si všiml ,že desky se vyrábějí s provedením LUCAS a BOSHC...je to jedno nebo podle toho jaký mám systém na brzdách...jsem z toho volaký zmetěný
riwal
Monday 14 November 2005 - 10:41:40 Citovat
Host
Asi už to není relevantní, ale info pro ostatní. Před týdnem jsem měnil přední kotouče a byly mi doporučeny italské Bredi za 1170,- kus, konzultoval jsem to s NIEm a doporučil mi je, že je taky u něj v servisu dávaj a jsou perfektní a i cena neni k zahození.
Pro info mám duté chlazené kotouče, průměr 256mm.
Václav GT
Monday 14 November 2005 - 11:13:36 Citovat
Host
Riwi, nemělo to být Brembo? Ty tu v minulosti NIO doporučoval.
Odkaz
riwal
Monday 14 November 2005 - 11:23:08 Citovat
Host
Ne ne Bredi.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1407 sec,0.1133 z toho dotazů.