• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Brzdové kotouče - jakou značku?
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 18 October 2005 - 17:08:40 Citovat
Host
Protože téma "Házení kotoučů" je uzavřeno a toto je s ním příbuzné, založil jsem tuto nit (nebo jde toto připojit? ).

Jde mi o názor zkušenějších do jaké značky při výměně kotoučů (předních!) jít. A destičky to stejný.
Jasně, že vždy jde o kompromis cena vs. kvalita. Ale aby mě nové kotouče házely, nemám chuť.
Našel jsem na netu nějaký nabídky na tyto: StarLine, Ferodo , ATE, Pilenga (neznám).
A ještě otázka - prý je rozumné rovnou měnit i indikátor opotřebení.
klubo
Tuesday 18 October 2005 - 17:46:37 Citovat
Host
já slyšel chválu na Brembo ale používám GM
Radek
Wednesday 19 October 2005 - 13:40:54 Citovat
Host
Čau mám MV6 řešil jsem tuto situaci asi tak před půl rokem a nakonec jsem koupil ATE Power Disk a nemohu si je vynachváli. Chlazené a vrtané prostě super. Třeba při 180 potřebuješ hodně zbrzdit tak to je opravdu poznat o proti originalu. Obložení mám taky ATE ale dost rychle ubývá ale byl jsem na to upozorněn. Doporučuji tedy ATE
Buba
Wednesday 19 October 2005 - 13:48:24 Citovat
Host
Dobré kotouče jsou Brenbo a destičky textar, ty značky co uvádíš jsou levné a ne moc kvalitní, atázka je styl jízdy? yáleží kolik chceš investovat. já osobně doporučuju Brembo a Textar.
Palic
Wednesday 19 October 2005 - 14:22:48 Citovat
Host
nemam zkusenosti ani s jednou zackou, ale vsude se povida o brembach........ a pri dotazu v autokelly mi rekli ze bremba nejsou spatny ale cenove nastejno vyjdou kotouce od ATE, a ktomu desky tez od ATE........ takze babo rad...
Levis
Wednesday 19 October 2005 - 14:23:00 Citovat
Host
Souhlas, Bermbo + Textar mám na AG 1.4 už 30 tis. a jsou pořád velmi pěkné = hladké + dobře to brzdí
(srovnávám se stavem kotoučů na Formanovi, kde origo kotouče po 30 tis. vypadaly jak terén pro jízdu v boulích a na destičkách praskly pružinky)
TOMas
Wednesday 19 October 2005 - 14:34:31 Citovat
Host
Buba: A kombinace kotoucu Brembo a desek Textar - nepiska to ? Ja mam brzdy na predku meneny pred cca 6.000km, mam kotouce Brembo a desky nejaky mne neznamy znacky a silene to piska - jak na nadrazi. Tj. budu opet menit desticky ...
Anonymní (RBr)
Wednesday 19 October 2005 - 14:37:27 Citovat
Host
Koukám, že se téma ujalo, díky fšem za reakce.

To Klubo: GM mi nabízejí u Opela, kotouče, destičky a čidla vše za rovných 10 tis.

To Radek: na ATE Power jsem taky koukal. Na netu jsou kotouče za 2.700/kus, detičky za 2.400. No...

A dnes jsem narazil na servis, poblíž domu (Kladno) a říkali, že dělají výhraděn Lucas. Kotouče 3.880 (za pár!) a destičky za 1.500. To je myslím taky dobrá cena za tuto značku, uvažuji o tom.

Brenbo jsem na netu nějak nezahlídl...máte někdo na ně odkaz?

Jo, a dnes jsem slyšel, že pokud destičky "neprojedu" až na čidlo, tedy že je stihnu vyměnit těsně před hlášením na PP, je zbytečné čidla měnit. Souhlas?
ronin44
Wednesday 19 October 2005 - 14:45:40 Citovat
Host
Mam ATEcka (aj dosticky aj kotuce), asi 10000km, zatial spokojnost. Vymena 6500,-Sk
Václav GT
Wednesday 19 October 2005 - 14:50:07 Citovat
Host
Tady máš odkaz na Bremba, anonyme Odkaz

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1442 sec,0.1137 z toho dotazů.