• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pomoc s koupí Vectry v Německu!!!
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Wednesday 20 July 2005 - 20:47:12 Citovat
Host
Proc by se mel zamyslet jak dlouho mu to bude jezdit???? On to auto narozdíl od tebe viděl, on si ho narozdíl od tebe vyzkoušel a a on si narozdíl od tebe může říct "Jo udělal jsem dobrej kup". Předpokládám, že pokud píše na těchto stránkách tak se o Vectře už hodně dozvěděl a dal si při koupi na určité věci pozor. Nevím proč ty reaguješ takhle podrážděně??? Všechno jde přece napsat úplně jinak, ať se ten co ten dotaz napsal (já) nemusí cítit jako uplný debil. Neboj hlavu si z toho nedelám, spíš to vyvolává úsměv. Teď si mě motivoval ještě víc k tomu koupit auto za cenu kterou jsem avizoval:)) Nebude to hned, to vím, ale já si klidně počkám. Nemíním jít bezhlavě do první Vectry na kterou narazím, budu si vybírat, a věř mi, že je z čeho vybírat. Jooo a happymu děkuju za odpovědi, už jsem se lekl, že mi neodpoví nikdo normální. Takže....lovu zdar:)
PN
Wednesday 20 July 2005 - 23:50:51 Citovat
Host
Zdar všichni. Řeším podobný problém - hodlám koupit ale Vectru C. Nejraději Caravan, ale ten není dostupný v rozumné cenové relaci. Zato jsem našel spoustu GTS (aspoň hatchback když ne caravan) v okolí Olomouce kolem 400kKč. Vše z Francie. Není to podezřelá cena na 2roky staré auto a 80k najeto, 2,2 - 92kW? Myslíte že má cenu jít do takové koupě? Předváděcí vůz ve stejné výbavě přijde o 100-150k víc. To si říkám že i když tam bude nějaký problém na motoru, měl bych se do toho vejít. Na kastli problém nebude. Pokud to nebude kradené. Ale když jsem se byl na auto dívat, vypadalo OK, bez problémů souhlasili že se mnou zajedou na technickou a laser. geometrii a do smlouvy dají záruku na nekriminální původ. Co vy na to?
Díky všem Petr
Anonymní
Thursday 21 July 2005 - 07:06:42 Citovat
Host
Znamy prodaval r.v. 99 za 130 a mela najeto 70 tisic. 1.6 bez klimatizace..... takze to jde, ale je pravda ze v Nemecku ty auta zas tak levny nejsou.
Anonymní
Thursday 21 July 2005 - 09:04:29 Citovat
Host
No ja si myslím, že vzhledem ke stavu vozidel prodávaných tady u nás v autobazarech (šrot!!!) Jsou ty ceny v Německu, opravdu nižší, to mi nikdo nevymluví, ano, počítám 10 tis. kč na dovoz auta a přihlášení u nás (technická a pod.), ale i tak se dá prostě koupit auto v daleko lepším stavu než u nás. Možná je lepší kupovat přímo od majitelů, občas se tam oběví opravdu solidní kusy za dobrý peníz. Nesmí se to uspěchat a výsledek se učitě dostaví.
Anonymní
Thursday 21 July 2005 - 09:07:41 Citovat
Host
tak jsem si to po sobě četl a napsal jsem tam hroznou hrubku _rendek oběví samo to bude objeví
milo VB X20XEV sport
Thursday 21 July 2005 - 10:13:06 Citovat
Host
Všechno je možné...začátkem roku jsem sháněl auto na práci...po všech mrdkách a předražených hyenách,které jsem viděl v našich bazarech jsem se rozhodl pro dovoz...v únoru 05 jsem si z německa přivezl vectru B CARAVAN x20xev sport vyrobenou 11/97 za 119.000 Kč,najeto 127.000 km(serviska),klima,elektrika,sport.výfuk a filtr sání atd.... ve velmi dobrém stavu.Sehnal mi ji kámoš,který tam bydlí...bylo to až u švýcarských hranic.Jednání u prodejce v poho -za dvě hoďky auto na vleku a valili jsme domů.Cesta tam i zpátky cca 2000km.Doprava cca 10.000,-Kč,Přihlášení+STK+emise+nějaké čištění interiéru + drobnosti cca 5000,-Kč,pojištění 8000,-kč,výměna kulových čepů+výměna silentů stabilizátoru cca 2000,-Kč.
dnes už mám najeto 145.000km a vše bez problému-olej nežere,spotřeba je mi fuk-jede to jako z praku.Byl jsem na kontrole tlumičů a diagnostice.Zadky jsou už trochu jeté,ale 20.000km to v poho vydrží-jinak vše O.K.
Když to sečtu a podtrhnu,tak mi vychází celková cena i s drobnými opravami na 144.000Kč.
Takže 1.8 za 130.000 není nereálna.
Anonymní
Thursday 21 July 2005 - 10:44:46 Citovat
Host
Souhlasím s milo, taky me to tak vyšlo v konečnem součtu, auto za 115 000, + 15 000 ostatní výdaje, vážne je nutne dlouho prohlížet internet a vytipovat si tu správnou, me to trvalo 2 mesíce než jsem na ni kápl. Pokud se podaří přímo mluvit s majitelem , tak se cena ještě dá shodit dolů.
Mike
Friday 22 July 2005 - 21:47:07 Citovat
Host
vyplatí se to, auto má většinou víc najeto, ale zas má standartní výbavu !
ne jako v čechách, bez klimy a na plecháčích !
takový auto by se v segmentu jako ve Vectra v německu vůbec neprodalo !
A poslední argument, lepší silnice, lepší benzín.
Anonymní
Monday 25 July 2005 - 09:12:22 Citovat
Host
Jestli budete chtit nekdo info o dotahu aut z nemecka tak me poslete mail na Email, jinak tady lidi co tvrdej o cenach a blbostech z ceskejch bazaru tak je to jedine FUNNY auto z nemecka je nejlepsi kup!!! a moji kamaradi jezdi jedine z autama z nemecka a pak tam jeste dojizdeji na servis, protoze tady se to fakt neda!!!!!
Radek
Wednesday 03 August 2005 - 10:59:56 Citovat
Host
Ahoj, tak si taky necham poradit... Mam možnost koupit od znameho Vectru 1.8 16V z 2000, Caravan, kompletně servisovanej, druhej majitel, nebourana, servisni knizka, najeto poctivejch 165 tis., vsechny servisni kontroly v autorizaku., autak ma palubni pocitac, predni okna v elektrice... a ted poradte.. dobry nebo nechat bejt???

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1374 sec,0.1071 z toho dotazů.