• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Diagnostika
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Marcus
Thursday 19 May 2005 - 23:38:24 Citovat
Host
Ahoj,
nevim jak Vas, ale me uz nebavi jezdit do servisu na diagnostiku. Nema nekdo soft na PC nebo na TS 02?

To je asi jediny pripad kdy bych chtel byt spolujezdec
Tomy
Sunday 22 May 2005 - 17:51:51 Citovat
Host
..uz jsem se tady snazil tuto otazku nadhodit... vypada to, ze je to marný... ...dostalo se mi jen odpovedi jestli si nepletu auto s mobilem...a zda si nechci pres kabel stahnout novy lak... ...takze nevim, borci rozumí motorum...ale svet pocitacu tady asi nedorazil.... skoda.. Kolegové v práci mají Passaty a Octavky, slozili se na kabel a software.... a ted si uz jen hrají...

P.S. Neberte to jako kritiku... spis jako povzdech... jinak si vsech co svzmi znalostmi a dovednostmi prispivaji hodne vazim...uz nekolikrat mi pomohli....Dííííík
happy
Sunday 22 May 2005 - 20:55:10 Citovat
Host
jo, ono to jde, ale chce to HW a ten SW vám tu nikdo neposkytne, to se na mě nezlobte.
freez
Sunday 22 May 2005 - 21:21:55 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Jo hoąi ten soft není zadarmo a kdyľ za dignostiku někdo vyvalí 40tis.tak vám to tady jako bude asi posílat ne.To se asi opravdu nepoątěstí,Tomy a věř ľe počítače dorazili uľ i sem ale tohle ti opravdu nikdo neposkytne tomu věř,a věřím ľe ta naráľka o stáhnutí laku přes kabel byla určitě myąlena jinak.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Golem
Sunday 22 May 2005 - 21:44:23 Citovat
Host
Mám pocit, ľe tu podobné vlákno tu uľ je... Odkaz nejedná se o desetitisíce, vyčíst a odmazat dokáľu ledcos, ale není to ľádné profi zařízeni a je to různý free soft.
Tomáą
Monday 06 June 2005 - 20:17:15 Citovat
Host
...zdravím... mám kabel OBD II (půjčený od svého kolegy - VW) stáhl jsem si free soft Scan Tool.. software mi ale nejde rozjet... at ho konfiguruji jakkoli... pořád nic... poradíte mi někdo? Pouľívá někdo tento SW? SW vypadá velice dobře a umí sledovat celkem hodne velicin a také detekuje poruchy..???... Dík. T.
Máca
Tuesday 07 June 2005 - 19:08:00 Citovat
Host
V tom vlákně je toho dost, také se o to zajímám, napsal jsem jednomu prodejci a on mi odpsal, ľe by to jít mělo, ale má to vyzkouąené jen s VW.
Podívej, jestli je tam čip ELM323, také mě to zajímá a software by jsem si napsal moľná sám, kdyľ zjistím, jak to maká, bude tam nějaká forma dotaz odpověď, moľná je to sloľitějąí, ale přesto na netu je pár prográmků, které by alespoň vyčetly chyby.
Tomáą
Wednesday 08 June 2005 - 08:07:54 Citovat
Host
...pro Vaąi info přeposílám odpověď "kolegy" Oplisty zo Slovenska (psal jsem mu přímo na jeho uveřejněný e-mail)...:

"problem je v dvoch veciach:1) kabel na VW je Ti nanic pretoze to je v podstate len prevodnik urovni kabel na OBDII je zlozitejsi ma v sebe ucontroler ktory `robi` komunikaciu u toho kablu pre VW komunikaciu `robi` PC
2) diesel je kompatibilny OBDII az od roku 2000...
Máca
Wednesday 08 June 2005 - 11:24:23 Citovat
Host
To Tomy: nevím jak je to s tím kabelem, ale kdyľ jsem byl nadávno na vyčtení chybových zpráv v Oplu, náhodou jsem měl kazet v místě pod ruční brzdou.
Kdyľ mi auto vrátili, kazeta byla na sedačce. Z toho předpokládám, ľe kdyľ mezi ručkou a řadicí pákou je takovej černej kryt, kterej kdyľ vyloupnu, mám tam OBD 2.
Jestli to doukáľou vyčíst jen v Oplu, nevím, ale určitě ho pouľívali. Mám '97 DTL.
Kdo ví, jestli stavěná dianostika funguje i na naąich starých kamnech, a» alespoň napíąe, jestli ta snaha za to stojí. Dík
Tomáą
Wednesday 08 June 2005 - 13:47:21 Citovat
Host
..konektor OBD II pod ruční brzdou to určitě je, ale pochopil jsem, ľe na naąe kamna musíme mít jiný kabel OBD II (s vřazeným nejakým převodníkem) a pak to bude fungovat...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1475 sec,0.1174 z toho dotazů.