• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hláška v pal. pc???
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
toskey
Sunday 17 July 2011 - 20:23:12 Citovat
Host
a na seznamu jako tlumený světlo, tak nevím každopádně to zkusit dálkový a tlumený i obrysovky,ty nejsou za dne pořádně vidět kor na ostrým slunci
Mojzo
Sunday 17 July 2011 - 21:21:28 Citovat
Host
Ano, presne takto som si to preložil a nedáva mi to žiadny zmysel

Svietia mi aj obrysové svetlá, aj stretávacie svetlomety, aj diaľkové. Oba po 2 kusy. Všade mám predpísané žiarovky/výbojky. Svietia mi aj zadné svetlá, aj hmlové.
mates
Monday 18 July 2011 - 14:36:09 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Mojzo napsal ...

Som totálny chuj z hlášky "Leuchtweite / Fahrlicht" čo mi po každom štarte svieti na palubnej doske.

Máš xenony s aut. naklápěním? Viděl bych to totiž na jeden z těch senzorů...

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Mojzo
Monday 18 July 2011 - 16:10:09 Citovat
Host
Ano ano, sú tam xenóny s automatickým naklápaním.
Martin
Friday 12 August 2011 - 22:08:16 Citovat
Host
Zdravím, chci se jen zeptat za dva dny se mi na omeze (x25xe rv.95) ukázala při nastartování a pak i jízdě na palubním pc hláška Kuhlmittel Stand což je málo chladíci kapaliny ale přitom vím že v nádobce je kapalina po horní rysku. Tak by mě jen zajímalo co to může způsobit a kde na tuhle informaci řídíci jednotka bere signal když na nádobce žádné čidlo nevidím. Díky
JardaB
Friday 12 August 2011 - 22:13:49 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Asi spatne cidlo hladiny v nadrzce, konektor ma zespodu nadrzky. Zkus s tim zahejbat prstem, je to plovak pod vickem.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
KopA
Saturday 13 August 2011 - 12:24:14 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Nejde nutně hned o závadu Jardo.

Martine tahle situace je úplně běžná když máš hladinu chladící kapaliny v expanzní nádržce cca 1cm pod úrovní co má být - to už hlásí check control jako lehkou vadu.

P.S. žádná horní ryska není - hladina má být zároveň se svárem tý nádobky.

Jestli jsi při studeném motoru, tedy ráno ihned po nastartování neotevřel kapotu a nezkontroloval hladinu ale podíval jsi se například až po příjezdu do práce kdy je ale už motor teplý tak jen dolej trochu destilky a je to vyřešený.

Rozdíl hladiny v expanzce mezi teplou a studenou směsí se pohybuje cca +-1cm (hladinka se hýbe cca o 2cm). Hladina má být po rysku za studena proto tam je napsáno KALT/COLD.

Jestli máš hladinku za studena na rysce tak bude problém v tom čidle jak píše Jarda.

[ Upraveno Saturday 13 August 2011 - 12:34:22 ]

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Stepo
Monday 15 August 2011 - 07:35:03 Citovat
stepo
Uživatel #2246
Registrován: Saturday 12 March 2011 - 09:13:22
Příspěvků: 242
Jen doplneni.....to cidlo proste odchazi.
Nova nadobka s cidlem u Zraleho cca 1400Kc.
Osobne jsem to zatim odpojil, proklemoval a zaizoloval - mne to hlasilo chybu snad na kazdym hrbolu ( a na tom druhym se nulovala )
Martin
Tuesday 16 August 2011 - 21:00:11 Citovat
Host
Tak panové, mnohokrát děkuju za pohotové reakce a odpovědi. Jinak se omlouvám na otázku kde je to čidlo po delším zahledění na tu nádobku jsem uviděl ten drát co k němu vede a bylo to jasné (prostě zlozvyk z předešlého auta kde bylo na nádobce hned na očích). Ted' k problému, za studena mám kapalinu dokonce mírně nad tím svárem(pro mě horní ryska nwm proč ) ale zjistil jsem že je nádobka uvolněná a nedržela na tom kovovém držáku. Pořádně jsem ji teda připevnil a uvidím, ještě testovací jízda nebyla. Taky jsem zkoumal to čidlo, plovák chodí a není zaseklý, tím mě teda napadá že při poklesu se bud' obvod sepne nebo rozepne (zatím dál nezkoumám) takže při nejhorším by se to dalo odpojit nebo propojit ne? Pro klid palubního pc.....
Host
Wednesday 17 August 2011 - 13:55:20 Citovat
Host
Mojzo napsal ...

Ano, presne takto som si to preložil a nedáva mi to žiadny zmysel

Svietia mi aj obrysové svetlá, aj stretávacie svetlomety, aj diaľkové. Oba po 2 kusy. Všade mám predpísané žiarovky/výbojky. Svietia mi aj zadné svetlá, aj hmlové.



občas se tato hláška ojeví i když je nefunkčí žárovička v osvětlení zadní SPZ ! Tak kontrolujte i toto..

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1937 sec,0.1548 z toho dotazů.