• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vynechávání válců, kontrolka elektroniky motoru
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
dada
Wednesday 23 February 2011 - 19:46:36 Citovat
Host
vidim to na egr, vyndat, vyčistit, namazat, zaslepit.....mě takhle fungoval 4 roky než zemřel úplně
ondra
Sunday 27 February 2011 - 10:10:45 Citovat
Host
mám podobnej problém,jede na tři válce rozbliká se kontrolka,vyměněn střik,lišta,svíčky,agr nemám,dělá to stále.poradí někdo,díky.
ondra
Sunday 27 February 2011 - 10:14:42 Citovat
Host
pro upřesnění mám astra g 1.4 16v 2004
dada
Sunday 27 February 2011 - 21:55:14 Citovat
Host
...a co říká načtená závada z řídící jednotky?
Rixo
Thursday 31 March 2011 - 13:23:26 Citovat
Host
Takže nakonec v mém případě jde bohužel o poruchu řídící jednotky, nic jiného to nebylo, v servisu vyčerpali všechny jiné možnosti. Nová originál řídící jednotka stojí cca 30.000, takže jsem do opravy nešel a riskovat nějakou za 10 z vrakáče se mi nechce, nemusí to vůbec pomoct. Astru zkusím s touto závadou prodat, třeba se někomu bude hodit na náhradní díly.
dada
Thursday 31 March 2011 - 21:55:50 Citovat
Host
kolik máš najeto?
Odkaz

co trochu pohledat?

Odkaz
Jaa
Thursday 31 March 2011 - 22:02:02 Citovat
Host
zdravím, mám podobný problém-už od prvního ranního nastartování autu začnou klesat volnoběž.otáčky pod 500 a motor se zadusí, je to zcela nepravidelné, ale je to většinou na studeném motoru (narozdíl od vadného EGR ventilu-loni zaslepen), zapal.lišta měněna cca.před 4 lety. Prakticky prvních 10 křižovatek po nastartování to vždycky na volnoběh chcípne,a le jde bez problémů nastartovat )to mi u EGR taky hned nešlo), diagnostika neukázala nic. V servisu by to prý viděli na zadírající se ventily (motor Z 16XE, žere hodně olej, takže karbonu tam bude jistě dost), cena prý 7800Kč). Co myslíte vy? Díky za jakoukoliv radu, zatím jsem tady u vás vždycky všechny závady SPRÁVNĚ vyřešil!
DADA
Thursday 31 March 2011 - 22:41:26 Citovat
Host
...nooo Z16XE je takovej 4taktní wartburg mě žere 1litr na 4tis km a to je ještě docela fajn. Mě se zadírající se ventily projevovaly tak, že v nízkých otáčkách se motor mlátil a tak od 2tis byl v pohodě. ECU hlásila chybné spalování na eee nevím už kterém válci. Rozhodně se motor nedusil a pod plynem šel celkem v pohodě. Co ti vypíše ECU? To by ti měli v servisu říct. Kolik máš najeto?
Jaa
Friday 01 April 2011 - 11:13:13 Citovat
Host
Motor má najeto 190tis, od 2tis.otáček to taky jede bez chyby, prostě jen na volnoběhu ty otáčky klesnou pod 500, pak to tak nějak začne škubat a většinou to zhasne. teď když to držím pořád pod plynem (i na křižovatkách na volnoběhu), tak to jede, je to ale "pravou na plynu a levou na brzdě"
Ukázali mi diagnostiku a ta žádnou chybu nehlásila...
dada
Friday 01 April 2011 - 17:53:50 Citovat
Host
prubnul bych Donáta v Náchodě. Myslím, že to dají do kupy za rozumný peníz. Teda jestli je cca 10tis rozumný peníz
jinak můj příspěvek čekající na schválení je odkaz na Ebay, tam lze koupit spoustu zajímavých dílů

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2068 sec,0.1606 z toho dotazů.