• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zavzdušnění palivového systému - došla nafta
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lukáš
Tuesday 21 December 2010 - 21:13:55 Citovat
Host
Prosím o radu jak nasát naftu z nádrže. Vlastní blbostí mi došla nafta a motor chcípl. Mám Omegu 98 dti, 2,0. Po nalítí nafty nemůžu nastartovat. Skouším několikrát zapínat a vypínat klíček, dlouho startovat a nic. Když jsem nalil do nádržky, kde je palivový filtr naftu, tak to chytlo, ale po chvilce zase chcíplo. Nádržka byla zase prázdná a naftu to nenasálo. Takhle stále dokola. Co s tím? prosím o radu jak to mám odvzdušnit či co. Děkuji.
wisastar
Tuesday 21 December 2010 - 21:17:18 Citovat
Host
Lukáš napsal ...

Prosím o radu jak nasát naftu z nádrže. Vlastní blbostí mi došla nafta a motor chcípl. Mám Omegu 98 dti, 2,0. Po nalítí nafty nemůžu nastartovat. Skouším několikrát zapínat a vypínat klíček, dlouho startovat a nic. Když jsem nalil do nádržky, kde je palivový filtr naftu, tak to chytlo, ale po chvilce zase chcíplo. Nádržka byla zase prázdná a naftu to nenasálo. Takhle stále dokola. Co s tím? prosím o radu jak to mám odvzdušnit či co. Děkuji.


u tranzita a mastera povoluju hadicky u vstriku
JOB
Tuesday 21 December 2010 - 21:29:56 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Bohužel tohle auto nemá podávací čerpadlo a tak ti nezbude než to vzít na lano a tahat dokud to nenasaje. Přes startér to nenatočíš.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

host
Sunday 02 January 2011 - 15:29:54 Citovat
Host
Musíte tam nalít alespoň 20 l nafty a pak to zkusit natočit. mělo by to chytit. Jestli tam je méně nafty, tak radši ani nestertujte. Vlastní zkušenost. Hlavně ne přes lano.
JOB
Sunday 02 January 2011 - 15:36:07 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
host napsal ...

Musíte tam nalít alespoň 20 l nafty a pak to zkusit natočit. mělo by to chytit. Jestli tam je méně nafty, tak radši ani nestertujte. Vlastní zkušenost. Hlavně ne přes lano.

Proč né přez lano ?

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

wisastar
Sunday 02 January 2011 - 18:33:54 Citovat
Host
ja takhle takytrapil feldu pul dne a pak sem ji vzal na lano a po 30 metrech bezela byl to diesel samosebou
JOB
Sunday 02 January 2011 - 18:39:43 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Jde o to že potřebuješ vyšší otáčky po delší dobu a to startérem prostě nelze.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

wisastar
Sunday 02 January 2011 - 18:50:53 Citovat
Host
JOB napsal ...

Jde o to že potřebuješ vyšší otáčky po delší dobu a to startérem prostě nelze.


presne tak.. a starter driv shori....
olme
Tuesday 08 February 2011 - 17:51:13 Citovat
Host
není třeba žádného tahání stačí připojit na vratnou hadici u víka nádrže ruční pumpičku z Tatry tak zvanou kostku, párkrát zataháte až začne vytékat nafta a je hotovo. Celé vedení se tím krásně odvzušní pak jen vrátím hadici zpět a nastartuju. Stoprocentní _;
Majk 2.5TD
Thursday 11 August 2011 - 16:24:40 Citovat
Host
Zdravím pánové,
prosím o radu. Měnil jsem u Omegay 2.5TD palivový filtr a nejspíš jsem ho málo utáhl. Po startu motor běžel cca minutu a pak zdechnul. Po opětovných startech motor vždy naskočí a ihned zdechne.

Zkoušel jsem to dokud neklekla baterka. Několikrát jsem filtr znovu zalil naftou a motor chvíli běžel.

Nejspíš zavzdušněné... máte někdo radu jak to odstranit ? Starter to evidentně nezvládá...

Díky moc

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1735 sec,0.1303 z toho dotazů.