• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor :: Re: Zavzdušnění palivového systému - došla nafta
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Lukáš
Odeslal: Tuesday 21 December 2010 - 21:13:55
Prosím o radu jak nasát naftu z nádrže. Vlastní blbostí mi došla nafta a motor chcípl. Mám Omegu 98 dti, 2,0. Po nalítí nafty nemůžu nastartovat. Skouším několikrát zapínat a vypínat klíček, dlouho startovat a nic. Když jsem nalil do nádržky, kde je palivový filtr naftu, tak to chytlo, ale po chvilce zase chcíplo. Nádržka byla zase prázdná a naftu to nenasálo. Takhle stále dokola. Co s tím? prosím o radu jak to mám odvzdušnit či co. Děkuji.
Poslední odpovědi
JOB
Odeslal: Thursday 11 August 2011 - 21:41:38

Majk 2.5TD napsal ...

Zdravím pánové,
prosím o radu. Měnil jsem u Omegay 2.5TD palivový filtr a nejspíš jsem ho málo utáhl. Po startu motor běžel cca minutu a pak zdechnul. Po opětovných startech motor vždy naskočí a ihned zdechne.

Zkoušel jsem to dokud neklekla baterka. Několikrát jsem filtr znovu zalil naftou a motor chvíli běžel.

Nejspíš zavzdušněné... máte někdo radu jak to odstranit ? Starter to evidentně nezvládá...

Díky moc



Těžko říct kde je chyba, ale mám už druhou Omegu s tímto motorem a už jsem několikrát měnil přepadové hadičky,filtr paliva nebo mi došla nafta a nikdy se mi nestalo že bych to nenatočil. Prostě jsem párkrát zapnul zapalování a motor běžel a už nezdechnul.
Majk 2.5TD
Odeslal: Thursday 11 August 2011 - 16:24:40

Zdravím pánové,
prosím o radu. Měnil jsem u Omegay 2.5TD palivový filtr a nejspíš jsem ho málo utáhl. Po startu motor běžel cca minutu a pak zdechnul. Po opětovných startech motor vždy naskočí a ihned zdechne.

Zkoušel jsem to dokud neklekla baterka. Několikrát jsem filtr znovu zalil naftou a motor chvíli běžel.

Nejspíš zavzdušněné... máte někdo radu jak to odstranit ? Starter to evidentně nezvládá...

Díky moc
olme
Odeslal: Tuesday 08 February 2011 - 17:51:13

není třeba žádného tahání stačí připojit na vratnou hadici u víka nádrže ruční pumpičku z Tatry tak zvanou kostku, párkrát zataháte až začne vytékat nafta a je hotovo. Celé vedení se tím krásně odvzušní pak jen vrátím hadici zpět a nastartuju. Stoprocentní _;
wisastar
Odeslal: Sunday 02 January 2011 - 18:50:53

JOB napsal ...

Jde o to že potřebuješ vyšší otáčky po delší dobu a to startérem prostě nelze.


presne tak.. a starter driv shori....
JOB
Odeslal: Sunday 02 January 2011 - 18:39:43

Jde o to že potřebuješ vyšší otáčky po delší dobu a to startérem prostě nelze.
wisastar
Odeslal: Sunday 02 January 2011 - 18:33:54

ja takhle takytrapil feldu pul dne a pak sem ji vzal na lano a po 30 metrech bezela byl to diesel samosebou
JOB
Odeslal: Sunday 02 January 2011 - 15:36:07

host napsal ...

Musíte tam nalít alespoň 20 l nafty a pak to zkusit natočit. mělo by to chytit. Jestli tam je méně nafty, tak radši ani nestertujte. Vlastní zkušenost. Hlavně ne přes lano.

Proč né přez lano ?
host
Odeslal: Sunday 02 January 2011 - 15:29:54

Musíte tam nalít alespoň 20 l nafty a pak to zkusit natočit. mělo by to chytit. Jestli tam je méně nafty, tak radši ani nestertujte. Vlastní zkušenost. Hlavně ne přes lano.
JOB
Odeslal: Tuesday 21 December 2010 - 21:29:56

Bohužel tohle auto nemá podávací čerpadlo a tak ti nezbude než to vzít na lano a tahat dokud to nenasaje. Přes startér to nenatočíš.
wisastar
Odeslal: Tuesday 21 December 2010 - 21:17:18

Lukáš napsal ...

Prosím o radu jak nasát naftu z nádrže. Vlastní blbostí mi došla nafta a motor chcípl. Mám Omegu 98 dti, 2,0. Po nalítí nafty nemůžu nastartovat. Skouším několikrát zapínat a vypínat klíček, dlouho startovat a nic. Když jsem nalil do nádržky, kde je palivový filtr naftu, tak to chytlo, ale po chvilce zase chcíplo. Nádržka byla zase prázdná a naftu to nenasálo. Takhle stále dokola. Co s tím? prosím o radu jak to mám odvzdušnit či co. Děkuji.


u tranzita a mastera povoluju hadicky u vstriku

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0537 sec,0.0281 z toho dotazů.