• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vibrace kardanu??
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
tonnydenny
Monday 23 June 2008 - 14:26:06 Citovat
Host
Caute vysktl se dalsi problem ktery jsem se rozhodl resit mam OC 2.6 V6 kryz jedu do zatacky a drzim pritom plyn tak od kola ktere je zrovna pohaneno se linou velke vibrace prvne jsem si rikal ze budou hardy spojky (tak jse to jmenuje?) roztrhane ale koukl jsem pod auto a vypadajidobre ani nejsou popraskane posledne jsem si vsim ze uprostred kardanu je jeste takove koleno kdyz zatlacim na kardan tak v niste toho kolena se to trosku hybe ale to si myslim ze je v poradku od toho tam to koleno je ne?nevite cim by to mohlo byt? Kdyz jedu do zatacky bez plynu je to ok tak i na rovince muzu slapat na plyn jakchcu taky ok pouze do zatacny pod plynem jak na levo tak na pravo...
Martas
Monday 23 June 2008 - 14:43:57 Citovat
Host
Jestli se to ozyva od kola, tak bych problem v kardanu nehledal, spis lozisko/poloosa/brzda.
JardaB
Monday 23 June 2008 - 14:51:28 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Je v diferencialu nejaky olej?

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
tonnydenny
Monday 23 June 2008 - 15:36:08 Citovat
Host
tim to nebude zadne zvuky se nelinou pouze vibrace kterou jdou poradne citit
JardaB
Monday 23 June 2008 - 16:02:27 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ted si nejak uvedomuju, ze ta nova mi to dela taky tak nejak, zatim to neresim, moc s ni nejezdim. Jen pod plynem a spis jen pri rozjezdu na nizke kvalty. Mam dojem, ze na mokre silnici to bylo horsi - nesouvisi to treba s gumma?

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Martas
Monday 23 June 2008 - 17:19:19 Citovat
Host
tonnydenny napsal ...

tim to nebude zadne zvuky se nelinou pouze vibrace kterou jdou poradne citit


Spatne jsem se vyjadril (tim ozyvanim), nicmene pokud jdou ty vibrace od kola tak to s kardanem nebude mit nic spolecnyho, to by ti vibrovalo cely auto a ne jen kolo.
tonnydenny
Monday 23 June 2008 - 22:16:32 Citovat
Host
martas-to jde spise do celeho auta od zadu ..Pred chvili jsem mluvil z mechosem rikal bud difer nebo poloosy ..Poloosy mam teda jednu druha uz by se koupila s diferem by tobylo horsi
vrgadaa
Tuesday 24 June 2008 - 07:29:48 Citovat
Host
mne kardan mlatil pri rozjizdeni a bylo vyzvejkany jeho lozisko takovej domecek, oprava draha nebyla.
walto
Thursday 31 July 2008 - 11:46:10 Citovat
Host
Suhlas s vrgadaa. Doporucujem vsak vymenit povodne lozisko za SKF.
To, ktore mi spolu s pruznym ulozenim kardanu menili (kupoval som ho u Stangla) mi vydrzalo cca 30 tis km.
Teraz je to OK.
vrgadaa
Tuesday 04 November 2008 - 07:10:21 Citovat
Host
tak i muj druhy omega strep ma za sebou vymenu prostredniho loziska kardanu, z te gumy unitr nezustalo vubec nic. Kupodivu to nehucelo (bodejt lozisko se neotacelo) a ani nemlatilo,jen pri hodne prudkem rozjezdu. Nedelal jsem to jen prihlizel, ale i tak, pokud to bude nekdo delat, tak pozor, ten tisicihran kardanu mel jednu drazku nepatrne jinou, coz na prvni pohled opravdu neni videt, pravdepodobne z duvodu vyvazeni. A zamlatit to v jinem nastaveni opravdu nejde ani velkym kladivem:-). Kupodivu nebyl tisicihran zatuhly a sel rozdelat na pulky na aute i bez celkove demontaze a nahrati autogenem.
...
Jinak si nedovedu predstavit vymenu brzdoveho lanka u dualramu. Shora dolu je to brzdove lanko,kardan, plechove kryty a dve roury vyfuku, to by musely byt hodne gynekologicke ruce s nejakymi klouby navic, spise to vypada minimalne na demontaz tech vyfuku, kdyz ne i toho kardanu.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1438 sec,0.1130 z toho dotazů.