• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
svítí kontrolka motoru,cuká na volnoběh
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
LuCkY
Thursday 27 March 2008 - 15:08:15 Citovat
Host
Čauves Opláci,vím,že todle je tu v příspěvkách často,ale konkrétně můj problém jsem nikde nevyčetl....Proto vás prosím o radu
Vlastním VA 1.6 ( C16NZ) jednobod r.v.1990 a mám problém s volnoběžnýma otáčkama,které kolísají hodně vysoko kdy se jim zachce,jak vysoko nevim,protože nemam otáčkoměr...a k tomu svítí check control motoru,kterej se rozsvítí až když stojím třeba dlouho na semaforech a už nezhasne dokud nevypnu motor a takhle se to opakuje furt.Už sem i vyblikával ŘJ a vyblikal chybu tušim 35-snímač volnoběžných otáček a tak jsem ho vyndal dle manuálů a pokynů ho vyčistil,ale dělalo to to samý a tak jsem sehnal stejnej z vrakárny a ten taky nepomohl.Už nevim co by to mohlo bejt...diagnostika nechce komunikovat s moji ŘJ a já se zas tak v motorech nevyznam.Ale jedno vím,začlo to dělat až když jsem vyměnil těsnění pod makovicí..Díky předem za odezvu a pokud by někdo věděl a byl by třeba z Plzně a byl ochotný to omrknout,byl bych mu vděčen
Martas
Thursday 27 March 2008 - 15:19:20 Citovat
Host
Zkus vycistit pripadne vymenit tkzv. Krokovy motorek. Je to maly motorek s kuzelem na konci ktery je castecne zasunut do tela skrtici klapky.
Anonymní
Thursday 27 March 2008 - 15:22:06 Citovat
Host
Martas napsal ...

Zkus vycistit pripadne vymenit tkzv. Krokovy motorek. Je to maly motorek s kuzelem na konci ktery je castecne zasunut do tela skrtici klapky.


to jsem tu napsal,že jsem ho čistil a následně to nepomohlo,tak jsem ho vyměnil a dělá to furt
Martas
Thursday 27 March 2008 - 15:24:33 Citovat
Host
No ale to neni snimac, ale rekneme regulator prutoku vzduchu. A co to udela kdyz ho odpojis ? Pokud nic, hledal bych ve vedeni.
LuCkY
Thursday 27 March 2008 - 15:38:21 Citovat
Host
Martas napsal ...

No ale to neni snimac, ale rekneme regulator prutoku vzduchu. A co to udela kdyz ho odpojis ? Pokud nic, hledal bych ve vedeni.


když ho odpojím,tak brutálně klesnou otáčky,až to skoro chcípne
qpc
Thursday 27 March 2008 - 16:22:58 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
že by se rozsvíti CHECK kvuli krokáči? To bude asi někde jinde.Zkusíme popátrat,poptat..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


LuCkY
Thursday 27 March 2008 - 17:50:08 Citovat
Host
qpc napsal ...

že by se rozsvíti CHECK kvuli krokáči? To bude asi někde jinde.Zkusíme popátrat,poptat..



Mnohokrát díky pán velkomožný
VGT
Saturday 29 March 2008 - 08:21:30 Citovat
Host
Požádal mě QPC, abych se na to kouknul.
Takže co třeba v pondělí odpoledne v Rokycanech? (budu projíždět) Když však nenapíšeš svůj email -- to ti pak těžko někdo může pomoci.
LuCkY
Saturday 29 March 2008 - 17:56:32 Citovat
Host
VGT napsal ...

Požádal mě QPC, abych se na to kouknul.
Takže co třeba v pondělí odpoledne v Rokycanech? (budu projíždět) Když však nenapíšeš svůj email -- to ti pak těžko někdo může pomoci.


to bych byl šťasten,ale příští týden mám odpolední,takže to nejde,ale kdybysme našli nějakej jinej termín,tak by to bylo super
Email Díky
kavka
Tuesday 01 April 2008 - 08:39:20 Citovat
Host
to mě velice zajímá,mám stejný problém u Astry 1,4,dejte vědět,jak to dopadlo.Už si nevím rady.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2120 sec,0.1775 z toho dotazů.