• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dovírání oken
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JOB
Friday 22 February 2008 - 21:30:29 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
To s tím zamykáním se my stávalo taky a nebyl to problém motorku ale samotnýho zámku. Když ho vyndáš tak od čudlu vede tyčka k zámku k takový jakoby houpačce a ta je přinejtovaná takovým způsobem že ten nýt funguje jako čep na kterém se to pohybuje.Ten nýt se časem povolí a dělá to tenhle brajgl.Stáčilo ho kladívkem utáhnout a zatím je klid.
Jinak to že nejdou dveře otevřít vnitřní klikou po zacvaknutí čudlu je běžný i u aut který nemaj mechanickopu závoru.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Yper
Friday 22 February 2008 - 23:26:58 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Tomin: funguje to tak, že první zamknutí je stažení čudlu a zablokování kliky, kterou dveře neodemkneš - musíš čudl vytáhnout ručně a pak odblokuješ i kliku.
Druhé zamknutí je na první pohled - poslechem, jen to samé cvaknutí jako při prvním zamknutí, ale to se jen tak zdá, protože ke změně dojde uvnitř zámku, kdy motorek přitáhne v zámku západku, která zabrání vytažení zajišťovacího kolíku.Tím se zablokuje celý zámek.
Pak neexistuje způsob zvenčí, jak dveře otevřít - snad jen karboflexou?!
Zámek u dveří řidiče ovládá zbylé zámky dveří, kufru a palivové nádrže.
Proto je tam minimálně o jeden mikrospínač víc, než v ostatních dveřích.
Zablokovaný zámek, který se šprajcnul v poloze na mechanickou závoru jde odblokovat jen zevnitř a to velmi brutálním způsobem - sundat zevnitř tapecírunk neotevírajících se dveří (pakárna) a pak dlátem rozbít těleso zámku a vysypat ho a tím se odblokuje mech. závora.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Robert
Wednesday 05 March 2008 - 17:34:18 Citovat
Host
to JOB: můžu se Tě prosím Tě zeptat, jaký jsi si teda pořídil dálkový ovl.? Zamyká Ti to i mech. závoru?Já se pídil na netu, páč mi taky odešly dálky ( v oplu jedna 1700,- bez daně !) a moc jich s dvojitým zamykáním není - některý uměj generovat dvojitej impulz (třeba jablotron cl-305 click), ale nevím jestli by to oplíku stačilo, aby se aktivovala mech. závora a alarm - nicméně klíč už mě nebaví!!!
JOB
Wednesday 05 March 2008 - 18:24:14 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Robert napsal ...

to JOB: můžu se Tě prosím Tě zeptat, jaký jsi si teda pořídil dálkový ovl.? Zamyká Ti to i mech. závoru?Já se pídil na netu, páč mi taky odešly dálky ( v oplu jedna 1700,- bez daně !) a moc jich s dvojitým zamykáním není - některý uměj generovat dvojitej impulz (třeba jablotron cl-305 click), ale nevím jestli by to oplíku stačilo, aby se aktivovala mech. závora a alarm - nicméně klíč už mě nebaví!!!


Já mám právě ten CL 305 click a jsem spokojenej. Instalace jednoduchá


Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Brenky
Sunday 09 March 2008 - 19:51:09 Citovat
Host
Robert: ja si nechal v oplu minuly tyden delat klic + dalku a dalka me vysla na cca 1400,- s DPH.
chip27
Sunday 09 March 2008 - 22:13:33 Citovat
Uživatel #1014
Registrován: Thursday 22 February 2007 - 19:45:22
Příspěvků: 59
Ahoj pokud chceš udělat zavírání oken na dálku zkus to tady. Myslím že se tam dopátráš toho co hledáš.http://www.vectraweb.net/php/forum.php?kam=vypiszpravu&tema=7&dotazid=668&HledameText=zav%EDr%E1n%ED+oken+na+d%E1lku&HledameTextV=3&HledameSpojka=OR&Limit=0&SlovoFraze=fraze&Tema=7&Advanc=0&Stranka=0&TemaHledane=7

Mira
Opel vectra B
Opel zafira c
Mercedes V 250
Martas
Monday 10 March 2008 - 06:03:06 Citovat
Host
chip27 napsal ...

Ahoj pokud chceš udělat zavírání oken na dálku zkus to tady.


Vlakno i dotazy jsou o Omeze a tohle je na VeBe. Omega ma zavirani oken ale musis drzet tlacitko/klic.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1891 sec,0.1492 z toho dotazů.